9 Los(e)/Seite
Terraco keramiek kruik met stadswapen leeuw op buik 29 cm hoog en kruik met lam van God op buik 15,5
Terraco keramiek kruik met stadswapen leeuw op buik 29 cm hoog en kruik met lam van God op buik 15,5 cm hoog
Zuid Holland Gouda plateel cachepot, model 353, jaar 1919, schilder A. Lansaat 19,3 cm hoog (
Zuid Holland Gouda plateel cachepot, model 353, jaar 1919, schilder A. Lansaat 19,3 cm hoog (enkele haarlijntjes bodem onderzijde)
Arnhemsche Fayence plateel schotel met zonnebloemdecor, schilder AK 37 cm diameter
Zuid Holland Gouda plateel schotel met kleurrijk fantasiedecor, model 1165/35, jaar 1928, 37 cm
Zuid Holland Gouda plateel schotel met kleurrijk fantasiedecor, model 1165/35, jaar 1928, 37 cm diameter
2 Zuid Holland Gouda plateel rozenbollen 11cm en 15 cm diameter, 2 miniatuurvaasjes 9,5 cm hoog en
Plazuid Gouda plateel vaas met fraai glazuur 20 cm hoog (haarlijn)
Ivora Gouda plateel tafelschemerlampvoet met decor BA, model 117, schilder WvW 30 cm hoog (chipjes
Arnhemsche Fayence plateel schotel met daarop stadswapen Schiedam 22,5 cm diameter, ribbel bolvaas
Zuid Holland plateel orenvaas met decor Costa 20,5 cm hoog, 2 Plazuid Holland Gouda schotels met
9 Los(e)/Seite