236 Los(e)/Seite
Chinees porseleinen bloempot 23,5 cm hoog, 31 cm diameter, houten stoof met kerfsnee veriering en
Chinees porseleinen bloempot 23,5 cm hoog, 31 cm diameter, houten stoof met kerfsnee veriering en koopje kerstballen en versiering
Doos met houten dienblad met kerfsnee versiering, metronoom, houten koekplankjes, mahoniefineer
Doos met Aziatisch porselein, cloisonne, speksteen en miniatuurboot in vitrine 22,5 cm hoog, 29 cm
Doos met Aziatisch porselein, cloisonne, speksteen en miniatuurboot in vitrine 22,5 cm hoog, 29 cm breed ...[more]
10 antieke aardewerken tegels (diverse schade)
Doos met houtsnijwerk decoratie, tafeltje, doosjes, barometer, fluit, damstenen en metalen doosje
Doos met houtsnijwerk decoratie, tafeltje, doosjes, barometer, fluit, damstenen en metalen doosje met inhoud ...[more]
Doos divers waaronder aardewerken emmer, wanddecoratie met auto, geemailleerde mok en koffiestel met
Doos divers waaronder aardewerken emmer, wanddecoratie met auto, geemailleerde mok en koffiestel met theelichtje
Doos met verzameling bakelieten artikelen waaronder doosjes, Talking Alarm Batman wekkeruit 1974,
Doos met buitenlands aardewerk, terracotta en Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeldje ...[more]
Doos met koperen ketels, messing Indische vaas, tempel en kikkers, ijzeren strijkbout etc, divers
Doos met koperen ketels, messing Indische vaas, tempel en kikkers, ijzeren strijkbout etc, divers kleingoed, gemerkt 800
Koop diverse mineralen w.o. Rozenkwarts, calciet, Lapis, bergkristal, bellen, beeldjes w.o.
Koop diverse mineralen w.o. Rozenkwarts, calciet, Lapis, bergkristal, bellen, beeldjes w.o. Boeddhas
Doos met Hollands aardewerken en porseleinen theepotten/koffiepotten, beeldjes en religieuze
Doos met schelp, spuitwaterfles, Schwarzwalder wandconsooltje, messing oosterse schemerlampvoet,
Doos met schelp, spuitwaterfles, Schwarzwalder wandconsooltje, messing oosterse schemerlampvoet, glazen hanglamp, plate etc
Doos met houten tabakspotten, pijpenstandaard, pijpenrek met pijpen, kwispedoor, persglazen asbak
Doos met houten tabakspotten, pijpenstandaard, pijpenrek met pijpen, kwispedoor, persglazen asbak etc
Doos met Hollands aardewerk waaronder Gerrit de Blanken, Amstelhoek, de Vier Paddenstoelen, van
Doos met Hollands aardewerk waaronder Gerrit de Blanken, Amstelhoek, de Vier Paddenstoelen, van Stolk, WC Brouwer
2 dozen met verzameling doosjes van hout, been, koper en steen ...[more]
Doos b.u. divers aardewerk en porselein wo. Wedgwood coupe, dekselpotten, kop en schotels, Perzische
Doos met Hollands aardewerken en platelen schenkkannen, schotel, potten, meest jaren 20/30 ...[more]
Doos met verzameling bakelieten bureauartikelen waaronder bureaulamp, tafelschemerlampvoeten,
Doos divers b.u. 11 koperen kandelaren, 18e eeuwse sloten, diverse sleutels en gietijzeren wandplaquette met voorstelling van fazant/korhoen
Doos b.u. diverse doktersattributen
Doos met Delfts aardewerken kaststelletje, dekselvaas en 2 schotels met blauw en polychroom decor,
Doos met meest Tichelaar Makkum aardewerken schotels, schaaltjes, vazen met blauw en polychroom
Doos met meest Tichelaar Makkum aardewerken schotels, schaaltjes, vazen met blauw en polychroom decor, 19e en 20e eeuw ...[more]
Doos met Chinese en Japanse waaiers, lakwerk, 4-slags sierschermpje, messing wierookpotje, ijzeren
Doos met Chinese en Japanse waaiers, lakwerk, 4-slags sierschermpje, messing wierookpotje, ijzeren theepot, wanddecoratie etc
Doos met 2 Gien Franse aardewerken kruiken, 18e eeuws aardewerken tegels, lekschaal en porseleinen
Doos met 2 Gien Franse aardewerken kruiken, 18e eeuws aardewerken tegels, lekschaal en porseleinen kop en schotels met oosters decor 20e eeuw
2 dozen met Hollands aardewerk, porselein en plateel
2 dozen met divers porselein en aardewerk
Doos met meest Delftsblauw porselein en aardewerk
Doos met diversebeeldjes, doosjes, Indische lepel, stenen eieren en penning ...[more]
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Oud Delft Nijmegen, DOK, Boch, Ram, Tichelaar
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Oud Delft Nijmegen, DOK, Boch, Ram, Tichelaar Makkum en plate ...[more]
Doos met diverse snuisterijen
Doos met diverse snuisterijen
2 Chinese porseleinen gemberpotten, 2 cafe au lait kommetjes met schoteltjes, Famille Rose schotel
Doos met kristallen en glazen geslepen karaffen
Doos divers porselein en verzilverd bestek en servetbanden
Doos met beschadigd Chinees porselein, 18e-20e eeuw
Doos met Japanse Satsuma aardewerken en porseleinen delen van theeservies
Doos met Chinees en Japans porselein
Doos zeer divers wo. cassette met kristallen bestekleggers, cassette met bureauset, brandijzer,
Doos met antieke Hollandse aardewerken tegels, Porceleyne Fles Delft aardewerken tafelschemerlampje,
Doos divers plate w.o. schenkkannen, messen, bestek etc.
Doos met koperen ketels, melkkan, snotneus, kruik etc
Doos met Art Deco tinnen kan ontwerp Chris vd Hoef, theelicht met getetst glas en aardewerken
Doos met divers plate, tinnen po en tinnen schenkkan
Doos met 20 wanddecoraties waaronder aquarel, olieverf, etsen, tekeningen, pastel en litho's,
4x anoniem en onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek en 4x pastel ...[more]
2 dozen b.u. diverse mineralen en fossielen
Doos met koperen ketels, crucifix, kandelaren, mijnwerkerslamp, ankerlicht en houten blaasbalg 73 cm
Doos met koperen ketels, crucifix, kandelaren, mijnwerkerslamp, ankerlicht en houten blaasbalg 73 cm lang
Doos met diverse leuke oude decoratieve voorraadblikken
2 oude aardewerken potten, snijbonenmolen, 2 plafondlampjes en 6 jaren 60 gekleurde aardewerken
2 oude aardewerken potten, snijbonenmolen, 2 plafondlampjes en 6 jaren 60 gekleurde aardewerken opzetkoffiefilterhouders
Doos met lederen hoedendoos, dokterstas, slangenlederen tasje etc
Doos diverse etnografica wo. 2 wajangpoppen, aardewerken beeldjes, rieten manden, waaier, sieraden
Doos diverse etnografica wo. 2 wajangpoppen, aardewerken beeldjes, rieten manden, waaier, sieraden en varia
2 dozen met diverse tasjes waaronder slangeleder, krokodillenleder etc. en doos met textiel
2 dozen met diverse tasjes waaronder slangeleder, krokodillenleder etc. en doos met textiel waaronder damast
Koop diverse bonten sjaals, dames- en herenhoeden ...[more]
Doos met porseleinen en aardewerken puddingvormen
236 Los(e)/Seite