106 Los(e)/Seite
Barok houten vergulde consoletafel met rood marmeren blad 69 cm hoog, 107,5 cm breed, 45 cm diep
Mahoniefineer op eiken secreatire, 149 cm hoog, 90 cm breed, 44 cm diep (verkleurd)
Oosterse zuil met fraai steekwerk en ingelegd marmer blaadje, 92 cm hoog, 28 cm diameter
Mahonie 19e eeuwse klaptafel met geborduurd blad met gecontourneerde rand en glasplaat, op kolompoot
Willem III centertable met klapblad, rijkbewerkt onderstel en inlegwerk in het blad, 73 cm hoog,
Willem III centertable met klapblad, rijkbewerkt onderstel en inlegwerk in het blad, 73 cm hoog, 80x57 cm
Wortelnotenfineer Empirestijl kastje met 2 deurtjes, lade, uitschuifplateautje met leder ingelegd
Eiken bankje in Art Deco stijl, gemaakt van hoofdeinde van een ledikant, 116 cm hoog, 102 cm breed, 46 cm diep ...[more]
Rijkbewerkte Oosterse piedestal met decor van bloemen, bladeren en vogels, 136 cm hoog, 35 cm
Rijkbewerkte Oosterse piedestal met decor van bloemen, bladeren en vogels, 136 cm hoog, 35 cm diameter
Antieke eiken commode met 3 laden, Holland Louis Seize ca. 1780, 85 cm hoog, 93 cm breed, 50 cm
Antieke eiken commode met 3 laden, Holland Louis Seize ca. 1780, 85 cm hoog, 93 cm breed, 50 cm diep
19e eeuws 3-pas tafeltje met regelverbinding 61 cm hoog, 55 cm diameter
Schwarzwalder bestoken hoek wandconsole met hertenkop 40 cm hoog, 41 cm breed, 29,5 cm diep
Notenkleur piedestal met getordeerde zuil, 96,5 cm hoog, 29 cm diameter
Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog,
Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 49 cm diep ...[more]
Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca.
Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca. 1780, 113 cm hoog, 108 cm breed, 56 cm diep.
Eiken gebogen 3-laads commode, omstreeks 1800, 73 cm hoog, 82 cm breed, 46 cm diep ...[more]
Klassieke piedestal met bronzen ornamenten en los marmer blad, Egypte 20e eeuw, 84 cm hoog, 26x26
Klassieke piedestal met bronzen ornamenten en los marmer blad, Egypte 20e eeuw, 84 cm hoog, 26x26 cm
Antieke teakhouten kist met messing beslag, 50 cm hoog, 105 cm breed, 53 cm diep
Noten 2-delige boekenmolen 78 cm hoog, 48x48 cm
Zeer fraaie Louis Seize theestoof met lade en koperen binnenbak, 47 cm hoog, 29x29 cm
Noten gueridon met opstaand randje om het marmer blad, Napoleon III stijl, 83 cm hoog, 30x30 cm
Noten sidetable 72,5 cm hoog, 170x32 cm ...[more]
Octagonaal piedestal met metalen opstaand randje en marmer blad, de 4 stijlen voorzien van cannelures, Napoleon III stijl, 101 cm hoog, ,30x30 cm
Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een
Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een draak, 104 cm hoog, 28 cm diameter
Eiken 18e eeuws dekenkistje 47,5 cm hoog, 87 cm breed, 34 cm diep
Eiken rijkbestoken tafel met lade 78 cm hoog, blad 126,5x84 cm
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm hoog, 71x46,5 cm
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75 cm hoog, 107x75 cm
Eiken sierscherm met dubbelzijdig borduurwerk achter glas 81 cm hoog, 57 cm breed
Louis Seizestijl 3-delige mimiset van meerdere houtsoorten fineer met intarsia, messing montuur en
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm
Mahonie 19e eeuws naaitafeltje 70,5 cm hoog, blad 42,5x43 cm
Mahoniekleur bibliotheektrapje naar antiek model, 123 cm hoog ...[more]
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm diep ...[more]
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm ...[more]
Eiken secretaire met 4 lades 100 cm hoog, 88,5 cm breed, 47 cm diep
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog,
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog, 87 cm breed en 44 cm diep
Teakhouten secretaire met 6 lades 99 cm hoog, 80,5 cm breed, 47 cm diep
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog,
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog, 92 cm breed en 46 cm diep
Engelse noten toilettafel met los marmer blad, opstand met spiegels en fraai gestoken decor, 167
Eiken schouw met steekwerk 120 cm hoog, 150 cm breed, 43 cm diep
Antiek eiken buffetkastje met lade en 2 deuren, 108 cm hoog, 96 cm breed, 47 cm diep
19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm diep
Eiken 19e eeuws 1-deurs kastje 79 cm hoog, 72 cm breed, 34 cm diep
Notenkleur Davenport secretaire met 2 kleppen waarachter 1 nestwerk, lades aan weerszijden en
Eiken theekastje met los dienblad en facetgeslepen glas, 76 cm hoog, 63 cm breed, 43 cm diep
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse dommeknecht met klapblaadjes, 2 laadjes, klep en wolbak, op
Mahoniefineer Biedermeier penantkastje 92 cm hoog, 71 cm breed, 45 cm diep
Klassiek notenhouten bureautje met intarsia 92 cm hoog, 71 cm breed, 44 cm diep
Noten nachtkastje met deurtje, lade en los marmer blad, 86 cm hoog, 42x42 cm
Noten 4-laads chest on chest kastje 78 cm hoog, 40 cm breed, 33,5 cm diep
Vierkante houten piedestal met geschilderd marmer structuur, 93 cm hoog, 22,5x22,5 cm
Klassiek bijzettafeltje met opstaand metalen randje, marmer blad en 4 zuiltjes met cannelures,
Noten toiletmeubeltje, 102 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm diep
Mahoniefineer trumeau 77 cm hoog, 92 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Notenfineer ladekast op hoge poten, 83,5 cm hoog, 93,5 cm breed en 52 cm diep
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met lederen zitting ...[more]
106 Los(e)/Seite