23 Los(e)/Seite
Textiel religieus geweven wandkleed met geschilderde voorstelling van Madonna met kind 183x87 cm (
Textiel religieus geweven wandkleed met geschilderde voorstelling van Madonna met kind 183x87 cm (schadeplekjes)
Anoniem, de bespotting van Christus, doek periode 1780 / 1820, 100,5x108 cm
Anoniem, Maria op bezoek bij Elisabeth, doek geplakt op karton (schade), ovaal 31x26 cm in een
Anoniem, biddende Maria, Italiaanse school ca. 1850, doek op rode ondergrond geplakt, 54x44 cm
Anoniem, Heilige Maria, olieverf op karton 23,5x16 cm
Joos Javitaa (1867-1941)
Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]
Houten beeld Madonna met kind, 20e eeuw 42,5 cm hoog
Houten kruisbeeld, ca. 1920, 70 cm hoog
Byzantijnse ikoon met voorstelling van Christus met bijbel in de hand,zittende op de troon, met
2 Russische ikonen met afbeeldingen van Madonna met kind, 19e eeuw 16x12 cm en 33x23 cm
Russische ikoon met afbeelding van St Nicolaas, 19e eeuw 31x27 cm
Russische ikoon met afbeelding van Heilig persoon, 19e eeuw, ca. 13x11 cm
19e eeuwse Heiligenikoon, 54x44,5 cm
Oude rozenkrans, Royal Tettau porseleinen ikoon naar antiek voorbeeld, gelimiteerde oplage, nummer
Ikoon met voorstelling Hemelvaart Christus, vermoedelijk 17e eeuw 10,5x9 cm, fraai ingelijst met
Ikoon met voorstelling Hemelvaart Christus, vermoedelijk 17e eeuw 10,5x9 cm, fraai ingelijst met kroontje op top totaal 29,5x22,5 cm ...[more]
Porseleinen beschilderde wijwaterbakje met afbeelding van Madonna met kind 34 cm hoog
Ronde bestoken wanddecoratie met voorstelling van Christus temidden van moeders met kinderen,
Pools houten bestoken beeldengroep Pieta, 20e eeuw 28,5 cm hoog, Eiken bestoken wandconsole 27 cm
Doos met keramiek en houten crucifixen, wijwaterbakjes, beschilderde houten ei, wierooklampje,
Doos met religieuze artikelen
Doos met religieuze artikelen
23 Los(e)/Seite