37 Los(e)/Seite
Gecapitonneerde bruin lederen 3-1-1-zits, Chesterfield bankstel en extra voetenbankje, made in the
Noten Empirestijl bank met bronzen beslag 103 cm hoog, 142 cm breed (klein lijstje links voor aan de
Noten Empirestijl bank met bronzen beslag 103 cm hoog, 142 cm breed (klein lijstje links voor aan de poot manco)
Mahonie bestoken 19e eeuwse voltaire met groen gestreepte stoffering (kuifje gelijmd)
2 noten Louis Seizestijl stoeltjes met moderne stoffering met vazendecor
Notenkleur Louis Quinzestijl stoeltje met roze gecapitonneerde stoffering
Eiken armstoel met lage zit, steekwerk, spijlen en geborduurde stoffering met bloemdecor
Noten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met voorstelling van romantisch paar en vogels
Noten Louis Seizestijl fauteuil met moderne stoffering met vazendecor
Iepenhouten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met bloemdecor
Eiken rijkbestoken armstoel met gobelin stoffering
Eiken rijkbestoken dagobertstoel
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten,
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten, acanthusbladeren, met nieuwe stoffering
Mahonie vlindermodel sofa, met groen mohair gestoffeerd 162 cm breed
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op klauwpoten
Mahonie armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
Notengekleurde armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
18e eeuwse eiken Sgabello met fraai bestoken rug b.u. vogels, gezichten, guirlandes en acanthusbladeren, staand op gecanneleerde poten (mariage)
Notenkleur armstoel met klassieke polychromen stoffering en bestoken rocaille motieven
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in voluten en mascarons op de knieen, 142 cm hoog
Goudkleurige armstoel in barok stijl met gestoken kuif enrode stoffering ...[more]
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en 2 bijpassende eetkamerstoelen
4 notenkleur eetkamerstoelen in Louis Seize stijl staand op gecanneleerde poten
2 notenkleur armstoeltjes in Louis Quinze stijl met geborduurde stoffering met bloemdecor
Noten Louis Quinzestijl armstoel met moderne stoffering met boekendecor
Iepenhouten Windsor schommelstoel
Mahonie 19e eeuwse breistoel met bestoken kuif, beige mohair stoffering en gecapitonneerde rug,
Mahonie 19e eeuwse breistoel met bestoken kuif, beige mohair stoffering en gecapitonneerde rug, staand op wieltjes
Mahonie armstoel met oud roze gestoffeerde zitting
Mahonie armstoel met roze velours gestoffeerde zitting
Antieke bureaustoel met beige mohair stoffering
Mahonie armstoel met beige mohair gestoffeerde zitting
Mahonie armstoel met medaillon rug en gebloemde stoffering, staand op wieltjes
Noten klassieke armstoel met fraaie stoffering
Witgelakte Louis Quinzestijl armstoel met lichte stoffering
Noten armstoeltje in Louis Quinze stijl met klassieke bekleding
Goudkleurige bestoken armstoel in Louis Seize stijl met gebloemde stoffering
Groen lederen oorfauteuil met zitting van imitatiewol en staand op messing taps toelopende pootjes
37 Los(e)/Seite