78 Los(e)/Seite
12 malachiet objecten; dieren, figuren, ei en schaaltje
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm
Mahoniefineer theekist met intarsia motieven op deksel en front 11 cm hoog, 20,5 cm breed, 11 cm diep
Russisch beschilderde lakdoos met afbeelding van ballerina 15x11 cm
19e eeuwse lakstempel met tijgeroog, 8 cm lang
Metalen zwartgelakte en beschilderde 19e eeuwse koekdoos op onderschotel 25x21 cm
Grypea pennenset en een Dupont pen
10 stenen objecten waaronder jade en jadeiet 3-25 cm ...[more]
Blok bergkristal, 22 cm hoog, 20,25 kilo
6 diverse stukken versteend hout w.o. schijven en een staand stuk van 44 cm hoog
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog
Wortelnoten houten fruitschaal 8,5 cm hoog, 26,5 cm diameter, schelp tafelschemerlampje 18,5 cm hoog en gresaardewerken Keulse kruik 25,5 cm hoog
Peter Behrens (1868-1940)
Map met gedrukte werken en ansichtkaarten met signatuur Jan Toorop
Fotalbum met foto's omstreeks 1900, 27x21 cm, Japans fotoalbum met lakwerk band met been en
Smeedijzeren vleeskroon 39 cm diameter en oud beschilderde blaasbalgje 50 cm lang
Gesigneerd P. van der Blij, drie schilderijen op doek van golfende mensen, golfer bij afslag met
Koop diverse mineralen w.o. amethist, rozekwarts, lapis, labradoriet, luipaardjaspis, agaatmos,
Taxidermie buizerd, eekhoorn, patrijs en fret
Doos divers verzilverd en gemerkt 800
78 Los(e)/Seite