78 Los(e)/Seite
Antieke Lips kluis, mahoniestructuur beschilderd 61 cm hoog, 49,5 cm breed, 44 cm diep
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks 1900, 109 cm hoog, 68 cm breed ...[more]
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm hoog
Notenfineer theestoof met koperen binnenbak, staand op klauwpootjes 47 cm hoog, 27x27 cm
Schwarzwalder houten kapstok steenbok en 5 haken 44 cm hoog, 69 cm breed
Antieke Duitse geldkist met sleutel, 38 cm hoog, 80 cm breed, 41 cm diep
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm hoog, 70,5cm breed ...[more]
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32 cm diep ...[more]
Marmeren ronde zuil met vierkant kapiteel, 95 cm hoog
Gietijzeren paraplustandaard met op top 2 slangen, 64 cm hoog
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm breed
Wereldbol bar, gedragen door Atlas 83 cm hoog, 41 cm diameter
Noten bijzettafel met gecontourneerd blad en onderschap, 75 cm hoog en bladmaat 76x50 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm hoog en 74 cm diameter
19e eeuws kralenborduurwerk bloemdecor op fluweel 130x24 cm, in zwartgelakte lijst totaal 148,5x42,5
19e eeuws kralenborduurwerk bloemdecor op fluweel 130x24 cm, in zwartgelakte lijst totaal 148,5x42,5 cm ...[more]
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in goudkleurige lijst 25,5x30,5 cm
2x print op doek met afbeeldingen van Holland-America Line en New Statendam 71,5x51 cm ...[more]
Koop van antiek visgerei wo. hengels en visnetten
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was Schuller Wien ...[more]
Notenhouten schildersezel in rococo stijl, 105 cm hoog
Schwarzwalder bestoken dienblad 38x23,5 cm
2 bronskleurige klassieke 3-lichts kandelaren met marmer 44 cm hoog
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm diep (sleuteltje manco)
19e eeuwse mahoniefineer op eiken stoof met koperen binnenbak, lade in front en staand op klauwpoten, 48 cm hoog ...[more]
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1 karaf mist hals) ...[more]
Antieke lederen emmer 44 cm hoog, 25 cm diameter
Dubbelzijdige antieke Hollandse speculaasplank, 68x21 cm
Kunststof schaalmodel driemaster op standaard 69 cm hoog, 78 cm lang ...[more]
Mahonie documentenkist 18,5 cm hoog, 44x27,5 cm
Wortelnotenfineer houten sigarenkist met messing ingelegd 10,5 cm hoog, 27,5x19,5 cm
2 houten beelden van monniken, 44 cm hoog
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige bewerkte lijst 29x29 cm ...[more]
Zamak beschilderd Jugendstil beeld van zittende vrouw met kunststof hoofd en handen 35 cm hoog
Albasten kapelletje met liggend vrouwspersoon en portretje van overledene in een ivoren lijstje, ca.
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met inlegwerk, 17 cm breed (beide lichte schade)
Notenfineer handwerkkistje met geprofileerde lijstjes 19 cm hoog, 35,5x21,5 cm en notenfineer 1-
2 horens van soorten buffels 40 cm en 43 cm lang
Zwart lederen dokterstas 22 cm hoog, 38 cm breed
Anoniem, metalen beeldje van een ballerina, 34 cm hoog
Eiken bestoken wandrekje voor pijpen, inclusief 7 pijpen 34,5 cm hoog, 42 cm breed ...[more]
Palissanderfineer houten doos met intarsia 13 cm hoog, 30x22 cm, Oosters lakwerk doos 7,5 cm hoog,
Gietijzeren polychroom gekleurde haan met mand 39 cm hoog
Gietijzeren polychroom gekleurde haas met mand op de rug 46,5 cm hoog
Mahonie 19e eeuwse theestoof met koperen binnenbak
Metalen schaalmodel Concorde 24 cm hoog, 58 cm lang
SVH Staatkundig globe op bakelieten voet 47,5 cm hoog
Wereld Globe van Prof. Dr. A. Krause, diameter 21 cm, op houten voet 38,5 cm hoog
Mahonie lattentheestoof met koperen binnenbak en ketel
Oude gietijzeren haardplaat met afbeelding van steigerend paard 41 cm hoog, 46,5 cm breed ...[more]
Gietijzeren haardplaat met afbeelding van zittend figuur omgeven door ranken, vroeg 18e eeuw 55,5 cm
Betonnen 3-delige fontein met bloemen, eekhoorn en vogel op top 122 cm hoog, 73 cm diameter
Betonnen 3-delige fontein met bloemen, eekhoorn en vogel op top 122 cm hoog, 73 cm diameter ...[more]
Betonnen zuil met buste van een man totaal 134 cm hoog ...[more]
Smeedijzeren witgelakte 6-lichts kaarsenstandaard 146,5 cm hoog, 46 cm diameter
Houten 2-delige ladder 14 sporten, 2x 375 cm hoog
Personenauto Opel Corsa, wit, 5-deurs, afgifte deel 1 30-12-2009, vervaldatum APK 30-11-2020,
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog,
Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog, eierdop 6,5 cm hoog en plateautje 17,5x12 cm
19e eeuwse Franse beschilderde papieren waaier met ivoren frame, Frankrijk ca. 1880, 28 cm hoog,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
Oude messing Duitse toneelkijker met parelmoer beplakt
78 Los(e)/Seite