14 Los(e)/Seite
Facetgeslepen spiegel in een klassieke lijst met gipsen sierornament in de kuif, 169x90 cm
Spiegel in een antieke houten lijst met polychroom decor, 18e eeu, 46x38 cm (glas nieuw en diverse
Spiegel in een antieke houten lijst met polychroom decor, 18e eeu, 46x38 cm (glas nieuw en diverse restauraties)
Antieke spiegel in een klassieke lijst met gipsen ornament in de kuif met putto, 194x100 cm ...[more]
19e eeuwse spiegel in klassieke lijst 78 cm hoog, 40,5 cm breed
Antieke spiegel in houten goudkleurige lijst 191 cm hoog, 105 cm breed
Goudkleurige facetgeslepen spiegel met kuif en rijkversierde lijst met guirlandes, 135x85 cm
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm breed
Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst 94 cm hoog, 76 cm breed
Spiegel in een klassieke 19e eeuwse lijst met kuif, 111x65 cm
Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst met bestoken kuif 93 cm hoog, 90,5 cm breed
Spiegel in zwart gelakte houten lijst met daarop verzilverde versiering 56x38 cm
Facetgeslepen spiegel in goudkleurige striklijst 43 cm hoog, 31 cm breed
Zeister spiegel in eiken lijst 45x30 cm
Ovaal facetgeslepen spiegel in zilverkleurige bewerkte lijst 45x36,5 cm
14 Los(e)/Seite