21 Los(e)/Seite
Miniatuur winkeltje bakkerij 26 cm hoog, 34 cm breed, 18,5 cm diep
Miniatuur kamerinterieur 32 cm hoog, 36 cm breed, 10 cm diep
Verzameling van diverse Dinky Toys voertuigen waaronder legervoertuigen, vrachtwagens, kraanwagens, tractor en vorkheftruck ...[more]
Verzameling autootjes van Lesney (21), Lion-Car (1), Marklin (2) en Corgi Toys (7)
Verzameling van 11 Dinky Toys waaronder Delivery service, Big Bedford Heinz, tankwagens, bussen,
Verzameling van 11 Dinky Toys waaronder Delivery service, Big Bedford Heinz, tankwagens, bussen, takelwagen etc
Verzameling van 31 Dinky Toys waaronder autootjes, caravan en raceauto ...[more]
Duitse pop met porseleinen hoofd, gemerkt Germany B5, vroeg 20e eeuw 55 cm hoog
Oude papiermache pop, gemerkt Imperiaal 44 cm hoog
Duitse pop met porseleinen hoofd, slaapogen en geluid, gemerkt Germany H3, vroeg 20e eeuw, met extra
Duitse pop met porseleinen hoofd, slaapogen en geluid, gemerkt Germany H3, vroeg 20e eeuw, met extra setje kleren 53 cm hoog ...[more]
2 dozen met ijzeren treinrails en diverse treinen en locomotieven
7 diverse poppen w.o. in klederdracht Oostkapelle
Oude houten polychroom beschilderde wagen met bak en blokjes, met opschrift Spoedbestelling en
Doctor Who The Eleventh Doctor Mr. Potato Head in doos en Tenth Doctor Wacky Wobbler bobble-head
Doctor Who The Eleventh Doctor Mr. Potato Head in doos en Tenth Doctor Wacky Wobbler bobble-head in doos ...[more]
Verzameling blikken speelgoed jaren 60/70, waaronmder Triang melkwagen, politieauto's, Gama
Verzameling blikken speelgoed jaren 60/70, waaronmder Triang melkwagen, politieauto's, Gama hijskraan, Schuco varianto-bus etc
Doos met poppen waaronder met porseleinen hoofden
2 dozen met diverse autootjes, vrachtwagens en onderdelen
Antiek poppenfornuis met divers pannetjes, 18 cm hoog, 46 cm breed, 32 cm diep
Poppenhuis, keukentje en fornuisjes met veel toebehoren, poppen met veel kleertjes en divers
Poppenhuis, keukentje en fornuisjes met veel toebehoren, poppen met veel kleertjes en divers speelgoed en spelletje ...[more]
Doos met blikken Marklin stoommachine type 4095-5, popje, poppenkleertjes, lederen kinderschoentjes,
Doos met blikken Marklin stoommachine type 4095-5, popje, poppenkleertjes, lederen kinderschoentjes, gehaakte kleedjes, houten schoenmallen etc
2 dozen met verzameling spulletjes voor poppenhuis, kinderserviesjes, poppen, speelgoed, oude
2 dozen met verzameling spulletjes voor poppenhuis, kinderserviesjes, poppen, speelgoed, oude scouting/padvinderspet en fluitje ...[more]
21 Los(e)/Seite