Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1676 Los(e)

  • 1676 Los(e)

Arnout van Gilst (1898-1981)Straatje te Elburg met vrouw en kind, aquarel 57x37 cm ...[more]

Onduidelijk gesigneerd, Chrysanten, doek gedateerd 1900, 55x44 cm in een fraaie bewerkte goudkleurige lijst, buitenmaat 72x62 cm

Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven, doek 40,5x48,5 cm (craquele) ...[more]

Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Winters tafereel, paneel 20x25 cm ...[more]

Mark Polee (1927-)Figuren met hond in landschap, board gedateerd 1955, 45x65 cm ...[more]

Anton Jakma (1880-1967)Veluws landschap, aquarel 25x40 cm ...[more]

Theo van de Poel (1951-)Arbeiders bij loskraan aan kade bij stad met brug over rivier, doek 40x50 cm ...[more]

Niek van der Plas (1954-)Haven van Lemmer, paneel 24x30 cm ...[more]

Henk Dekker (1897-1974)Schepen voor de kust, mogelijk Marsdiep tussen Texel en Den Helder, doek 30x40 cm ...[more]

Anton Muller (1887-1979)Vrouw en kind in de duinen, uitkijkend over zee in afwachting van de vissersvloot, doek 39x79 cm ...[more]

Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan rivier, aquarel 24x32 cm ...[more]

Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Boerderij met ochtendzon, maroufle 29,5x23 cm ...[more]

Tom Slager (1918-1994)Landschap, doek 50x40 cm ...[more]

Arnout van Gilst (1898-1981)Eendenfamilie, aquarel 19x24 cm ...[more]

Marinus van Raden (1832-1879)Dorp met figuren in bergachtig landschap, mogelijk Drachenfels aan de Rijn, gemengde techniek 30x40 cm ...[more]

Sylvia van de Water (1960-)Ooievaars, paneel 50x60 cm ...[more]

Willem Witjens (1884-1962)De molen te Zeddam, ets gedateerd 1948, 19x24 cm ...[more]

Samuel Schellink (1876-1958)Gezicht van stad met kerktoren aan water, Overschie, doek 47,5x67 cm ...[more]

  • 1676 Los(e)