Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1676 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1676 Los(e)

Anton Felderhoff (1901-1959)Don Quichotte, litho uit 1953, 56x39 cm ...[more]

Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]

Jules Allaert (1883-1962)Meisje met pop, doek 83x63 cm ...[more]

Gerard Grassere (1915-1994)Compositie zonder titel, doek 55x55 cm (restauratie) ...[more]

Loek Lafeber (1929-2012)Compositie met poezen, crayon gedateerd 1964, 39x39 cm ...[more]

Rene Hansoul (1910-1979)Huizen in winters landschap met riviertje, paneel gedateerd 1970, 60x70 cm ...[more]

Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]

Wim Bos (1906-1977)Haven van Rotterdam met vele schepen, doek 50x70 cm ...[more]

Cornelis Rol (1877-1963)Oude bloempot met bloembol, aquarel gedateerd 1960, 50,5x36,5 cm ...[more]

Cornelis Rol (1877-1963)Dahlia's, aquarel gedateerd 1960, 50x39 cm ...[more]

Poeder, Henk (1964-)Rustende koeien bij boom aan water, paneel 20x25 cm ...[more]

Jan Coenrad Nachenius (1890-1987)Stilleven met anjer in glazen vaasje, board 24x16 cm ...[more]

Anton van den Hoeven (1940-)Winters tafereel van schaatsers op bevroren rivier, paneel 24x18 cm ...[more]

Henk Bakker (1950-)Stilleven, Het gedicht, paneel gedateerd 2004, 70x70 cm ...[more]

Henk Bakker (1950-)Stilleven, herfstoogst, paneel gedateerd 2000, 40x30 cm ...[more]

Wim van den Anker (1911-1992)Lente in de Betuwe, de Linge bij Lienden, aquarel 34x50 cm ...[more]

Pol Francois Mathieu (1895-1979)Landschap met stromende beek, paneel 28x38 cm ...[more]

Robert Terwindt (1940-2019)Bergmeer II, doek 40x30 cm ...[more]

Pieter Adrianus Bouter (1887-1968)Herder met kudde schapen bij schaapskooi, doek 30x40 cm ...[more]

Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan het water, doek 30x50 cm ...[more]

Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011)Koeien in landschap, doek 60x50 cm, in fraaie lijst (schade verf) ...[more]

Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen aan water nen man in bootje, paneel 18x27 cm

  • 1676 Los(e)