Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1676 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 1676 Los(e)

2 porseleinen dekselpotten met leeuw op top, 22 cm hoog (deksel gelijmd, 1 oor manco) en 15,5 cm hoog (chip deksel), China ca. 1850

Kantonees porseleinen schotel 34 cm diameter en kom, 20e eeuw 11 cm hoog, 28 cm diameter (stootplekje in glazuur onderzijde bodem) ...[more]

Jade kommetje 10 cm diameter, 2 schaaltjes 6 cm en 8 cm, armband 8,5 cm diameter, kip 5,5 cm hoog, eierdop 6,5 cm hoog en plateautje 17,5x12 cm

Zijden Chinees kleedje met fraai decor van velerlei figuren en draken, omgeven door 2 florale kaders, 67x33 cm (vlekken onderzijde)

Rijkgestoken ivoren sculptuur met decor van dansende figuren, Afrika ca. 1900, 35 cm hoog, 1555 gram (divers schade). Met Certificate nr. 854

Antieke ivoren kurkentrekker, rijk gedecoreerd met gezicht van een man met lange neus, Europa ca. 1880, 22 cm lang, 172 gram. Met certificaat

Rijkgestoken ivoren sculptuur van een Quanyin staand op masker, Azie ca. 1885, 27 cm, 660 gram, met houten voetje. Met certificaat

  • 1676 Los(e)