226 Los(e)/Seite
Antieke spiegel in een klassieke lijst met gipsen ornament in de kuif met putto, 194x100 cm ...[more]
19e eeuwse spiegel in klassieke lijst 78 cm hoog, 40,5 cm breed
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed,
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed, 60 cm diep
Eiken Renaissancestijl tafel 80 cm hoog, blad 131x77 cm, met 2x56 cm uitschuifbladen ...[more]
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm hoog, 71x46,5 cm
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75 cm hoog, 107x75 cm
Eiken sierscherm met dubbelzijdig borduurwerk achter glas 81 cm hoog, 57 cm breed
Louis Seizestijl 3-delige mimiset van meerdere houtsoorten fineer met intarsia, messing montuur en
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm
Mahonie 19e eeuws naaitafeltje 70,5 cm hoog, blad 42,5x43 cm
Mahoniekleur bibliotheektrapje naar antiek model, 123 cm hoog ...[more]
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm diep ...[more]
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm ...[more]
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten,
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten, acanthusbladeren, met nieuwe stoffering
4 eiken stoelen en 2 armstoelen met leder bekleed en afgewerkt met koperen kopspijkers
Antieke spiegel in houten goudkleurige lijst 191 cm hoog, 105 cm breed
Eiken secretaire met 4 lades 100 cm hoog, 88,5 cm breed, 47 cm diep
Noten- en wortelnotenfineer 2-delige vitrinekast met gecontourneerde kapregel met rocaille kuif, 4
Eiken 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas in deuren 156,5 cm hoog, 137 cm breed, 51,5 cm diep
Mahonie vlindermodel sofa, met groen mohair gestoffeerd 162 cm breed
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm diep
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op klauwpoten
Mahonie armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
Notengekleurde armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
18e eeuwse eiken Sgabello met fraai bestoken rug b.u. vogels, gezichten, guirlandes en acanthusbladeren, staand op gecanneleerde poten (mariage)
Notenkleur armstoel met klassieke polychromen stoffering en bestoken rocaille motieven
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in voluten en mascarons op de knieen, 142 cm hoog
Goudkleurige armstoel in barok stijl met gestoken kuif enrode stoffering ...[more]
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog,
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog, 87 cm breed en 44 cm diep
Teakhouten secretaire met 6 lades 99 cm hoog, 80,5 cm breed, 47 cm diep
Goudkleurige facetgeslepen spiegel met kuif en rijkversierde lijst met guirlandes, 135x85 cm
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog,
Vroeg 19e eeuwse notenfineer op eiken Louis Seize chiffoniere met halfvolle zuilen, 148 cm hoog, 92 cm breed en 46 cm diep
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast 235,5 cm hoog, 134 cm breed, 51 cm diep ...[more]
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en koper beslag, 214 cm hoog, 104 cm breed, 46 cm diep
Engelse noten toilettafel met los marmer blad, opstand met spiegels en fraai gestoken decor, 167
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215 cm hoog, 110 cm breed, 47 cm diep
Eiken schouw met steekwerk 120 cm hoog, 150 cm breed, 43 cm diep
Mahoniefineer Biedermeier 2-deurs kast met boogvormige spijlen in de deuren en lade onderin 166 cm
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op slofpoten 126 cm hoog, 93,5 cm breed, 41 cm diep
Antiek eiken buffetkastje met lade en 2 deuren, 108 cm hoog, 96 cm breed, 47 cm diep
19e eeuwse Hollandse eiken dekenkist met bestoken panelen aan front, 71 cm hoog, 124,5 cm breed en
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm
Klassiek notenfineer met intarsia klepsecretaire met 3 lades 100,5 cm hoog, 83,5 cm breed, 38 cm diep
Mahonie Biedermeier penantkast 99 cm hoog, 102 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Eiken 19e eeuws 1-deurs kastje 79 cm hoog, 72 cm breed, 34 cm diep
Notenkleur Davenport secretaire met 2 kleppen waarachter 1 nestwerk, lades aan weerszijden en
Eiken theekastje met los dienblad en facetgeslepen glas, 76 cm hoog, 63 cm breed, 43 cm diep
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse dommeknecht met klapblaadjes, 2 laadjes, klep en wolbak, op
Antieke eikenhouten hangoortafel op gedraaid onderstel, 74,5 cm hoog, uitgeklapt 128x107 cm
Eiken gateleg table met getorst onderstel 73 cm hoog, blad 116x90 cm
Eiken 19e eeuwse wangentafel 73 cm hoog, blad 139x97 cm (blad uiteinde gelijmd)
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Mahoniefineer Biedermeier penantkastje 92 cm hoog, 71 cm breed, 45 cm diep
Klassiek notenhouten bureautje met intarsia 92 cm hoog, 71 cm breed, 44 cm diep
Noten nachtkastje met deurtje, lade en los marmer blad, 86 cm hoog, 42x42 cm
Noten 4-laads chest on chest kastje 78 cm hoog, 40 cm breed, 33,5 cm diep
Vierkante houten piedestal met geschilderd marmer structuur, 93 cm hoog, 22,5x22,5 cm
Klassiek bijzettafeltje met opstaand metalen randje, marmer blad en 4 zuiltjes met cannelures,
Noten toiletmeubeltje, 102 cm hoog, 90 cm breed, 50 cm diep
226 Los(e)/Seite