Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • Kleinzeug (236)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

236 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • Liste
  • Galerie
  • 236 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Doos met aardewerken schotel, porseleinen schenkkan, 19e eeuwse getekende portretjes in lijst, litho's, ets, gravures, foto en verzilverd bestek ...

Doos divers waaronder bronzen beeld van een hert, schildpaddoosje met schade, palissanderfineer theekistje, houten beeldjes, bronzen kandelaar, et...

Doos met Royal Sphinx aardewerk, Zuid Holland Gouda plateel kruik uit 1939, plate tafelstel in cassette, plate messenleggers in cassette, houten k...

Doos met etsen, aquarel, gravures en tekening waaronder Eug. Rensburg, Johan Scherft, B. Haasnoot, WC Nakken, Frederike Stokhuyzen, A. Verbeek, E....

Doos met ovaal houten dienblad met intarsia 46,5x34,5 cm, 2 Oosterse puntvaasjes, 20e eeuw, Japans Imari vaasje, Leerdam persglazen dekselbak, 4 p...

Ronde Hartrox England keramiek schaal 12,5 cm hoog, 34 cm diameter, 3 gipsen decoratieve wandversieringen 43 cm lang ( 1 met kleine schade), 2 kip...

Doos met etsen waaronder Johannes Josseaud, Henri Pieck, aquarel, tekening, prenten in lijst en houten 1-deurs bestoken bijbelkastje 36,5 cm hoog,...

Loading...Loading...
  • 236 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose