236 Los(e)/Seite
Doos met olieverfschilderijen, koperen rechaud, houten stoffer en blik en kunststof schildpadmotief blaadje ...[more]
Doos met divers koperwerk waaronder kandelaren, vuurbokken, steelpan, vaas
Doos met aardewerken schotel, porseleinen schenkkan, 19e eeuwse getekende portretjes in lijst,
Doos divers waaronder bronzen beeld van een hert, schildpaddoosje met schade, palissanderfineer
Doos met wanddecoraties waaronder etsen, aquarel, litho's, knutselkunst etc
Doos met Royal Sphinx aardewerk, Zuid Holland Gouda plateel kruik uit 1939, plate tafelstel in
Doos met etsen waaronder Disselsma en Harmen Eikema en olieverfschilderijtjes
Doos met etsen, aquarel, gravures en tekening waaronder Eug. Rensburg, Johan Scherft, B. Haasnoot,
Doos met ovaal houten dienblad met intarsia 46,5x34,5 cm, 2 Oosterse puntvaasjes, 20e eeuw, Japans
Doos met meest ingelijste oude foto's van vroeg 20e eeuw
Koop wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurets, litho's en aquarel
10 diverse wanddecoraties waaronder etsen, gravures, pastel en litho 18e-20e eeuw
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2
Doos met Wedgwood en Tichelaar Makkum aardewerk, 2 Delftsblauw aardewerken tegeltableaus en 2 porseleinen vaasjes met blauw decor ...[more]
Koopje wanddecoraties waaronder knipselkunst en schilderijtjes van vogels beplakt met echte veren
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas
Doos divers b.u. 7 wanddecoraties, 2 LP albums, spiegel, 4 boeken Thijsse en beschilder glas tripliek
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen
Doos met tinnen kraantjeskan, schotel en theepot, glazen stolp met kunstboeketje in porseleinen vaasje, theelicht etc
3 dozen met aardewerken eet-en drinkservies
Doos diverse wanddecoraties w.o. knipselkunst
Doos met diverse wanddecoraties waaronder olieverf, etsen, gravures en litho's
Doos met tekeningen, aquarel en litho's
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters
Diverse wanddecoraties waaronder olieverfschilderijen, kleurgravure, aquarel, 2 reclameposters Wagons-Lits-Cook etc
Doos met etsen waaronder Johannes Josseaud, Henri Pieck, aquarel, tekening, prenten in lijst en
2 dozen porseleinen eet- en drinkservies,Copeland Spade, England, Chinese Rose
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met
Doos met divers porselein en aardewerk waaronder Royal Copenhagen, Villeroy en Boch etc, en doos met aardewerk met bloemversiering
2 dozen met Jager porseleinen serviesgoed met Blau Saks decor
Koop van 7 diverse wanddecoraties w.o. olieverfschilderijen
2 dozen met divers plate bestek etc
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels,
3 dozen met buitenlands porselein en aardewerk waaronder chocoladeketels, beeldjes, schotels, vaasjes etc ...[more]
2 oude koffernaaimachines waaronder het merk Progress
Doos met divers porselein waaronder Limoges en Furstenberg ...[more]
Doos met diverse snuisterijen
Doos met diverse snuisterijen
Doos met diverse porselein en aardewerk waaronder potten, schotels, tafelklokje, miniatuurvaasjes,
Doos met diverse porselein en aardewerk waaronder potten, schotels, tafelklokje, miniatuurvaasjes, hengselpot, theelicht
2 dozen met koperwerk, oude boeken, kristal, aardewerk etc
Diverse kunststof vogels in bronskleur
Doos met bronzen beeldjes, stenen en mineralen, Japans porselein etc
2 dozen met divers Chinees en Japans porselein en cloisonne, 20e eeuw ...[more]
Doos met Chinees en Japans porselein en aardewerk, Herend Hongarije porseleinen schaaltje, Deens
Doos met Chinees en Japans porselein en aardewerk, Herend Hongarije porseleinen schaaltje, Deens porseleinen beeldjes en sierglas ...[more]
Metalen inklapbare muziekstandaard, houten polychroom gekleurde 5-lichts kroonlamp 83 cm hoog, 42 cm
Doos met sierglazen vazen, dienblad, Leerdam glazen onderzetters in originele koker, drinkserviesje,
Doos met kristallen karaf, glazen, schaal, vaasjes etc
Koop diverse houten Oosterse beelden w.o. gemaakt tot lampvoet (schade)
Doos met porselein, aardewerk en metalen vazen ...[more]
Doos met koperen en messing kandelaren,olielampje, bronzen kruikje, standaard , gietijzeren ornament
Doos met koperen en messing kandelaren,olielampje, bronzen kruikje, standaard , gietijzeren ornament en deurklopper ...[more]
2 dozen met Rosenthal porseleinen eetservies 8-12-kantig met gebloemde reliefrand
2 dozen met Japans porselein waaronder Imari
Doos met divers aardewerk wo. kannen, potten en vazen ...[more]
Doos met kristallen en glazen karaf, vazen, schenkkan en messenleggers in cassette ...[more]
Doos met divers koperwerk, plate, aardewerken dienblaadjes en Oosterse tinnen bewerkte bekers
Doos met divers koperwerk, plate, aardewerken dienblaadjes en Oosterse tinnen bewerkte bekers ...[more]
Doos met Hollands aardewerk waaronder Calve, Engelse koekjesbus etc
2 dozen met Japans Satsuma porselein en aardewerk
Koop diverse geslepen mineralen w.o. Amathist, Bergkristal, Jaspis, versteend hout, carneool en
Koop diverse geslepen mineralen w.o. Amathist, Bergkristal, Jaspis, versteend hout, carneool en hematiet
Doos met onyx wandlampjes, tafelklokje, oude popjes, koperen poppenhuismeubeltjes, kinderschoentjes etc
Doos met 2 Imari porseleinen schotels 30 cm diameter (haarlijnen) en Imari gelobde fruitschaal 10 cm
2 dozen met Japans porseleinen serviesgoed
Doos met koperen Duitse wandklok, scheerkist met inhoud, tafelstel, bloemenbol,schilddecoraties etc
2 dozen met porseleinen en aardewerken kop en schotels en theeservies
2 dozen met divers kristal en glas
236 Los(e)/Seite