Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Sakrale Kunst (23)

Schätzpreis

23 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 23 Los(e)

Anoniem, naar Jean Jouvenet,  Maria met doornenkrans in de handen, doek 40,5x32,5 cm (restauratieplek in doek) ...[more]

Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]

Ikoon met voorstelling Hemelvaart Christus, vermoedelijk 17e eeuw 10,5x9 cm, fraai ingelijst met kroontje op top totaal 29,5x22,5 cm ...[more]

  • 23 Los(e)