Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

  • Möbel (106)

Schätzpreis

106 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Künstler / Marke
  • 106 Los(e)

Noten met wortelnoten en intarsia Jugendstil kast met schrijfgedeelte achter klep 118,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 49 cm diep ...[more]

Antiek cilinderbureau met zeer fraai inlegwerk, notenfineer op eiken, Holland Louis Seize ca. 1780, 113 cm hoog, 108 cm breed, 56 cm diep.

Octagonaal piedestal met metalen opstaand randje en marmer blad, de 4 stijlen voorzien van cannelures, Napoleon III stijl, 101 cm hoog, ,30x30 cm

Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een draak, 104 cm hoog, 28 cm diameter

Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm

Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm ...[more]

  • 106 Los(e)