- Kategorie,
69 Los(e)/Seite
29 stuks jaren 70 (gres)aardewerken vazen, potten, kannen, veel gesigneerd EB, hoogste 27 cm
Doos aardewerk b.u. diverse potjes, vaasjes jaren 70
Doos met ovaal dienblaadje, glas in lood met Lam Gods, 2 aardewerken schenkkannen met blauw decor
Doos met Hollands aardewerk wo. Makkum, Delfts en Maastricht
18 aardewerken tegels met diverse decors, 18e-20e eeuw
Doos met meest 18e eeuwse aardewerken tegels en 2 tegeltableaus 4-passen met polychroom bloemmotief
Aardewerken 3-delig kaststel met blauw decor 29 cm en 35 cm hoog en aardewerken kaststel met
Aardewerken 3-delig kaststel met blauw decor 29 cm en 35 cm hoog en aardewerken kaststel met klassiek decor 15 cm en 27 cm hoog
6 Adco aardewerken vazen en bolvazen groen, geel en creme geglazuurd 16-22 cm hoog
2 dozen met Wedgwood Windsor aardewerken eet-en drinkserviesgoed en Wedgwood Edme tafelschemerlamp
2 dozen met Wedgwood Windsor aardewerken eet-en drinkserviesgoed en Wedgwood Edme tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 43 cm hoog
69 Los(e)/Seite