175 Los(e)/Seite
Fraai Chinees gelakt barmeubeltje met beschildering en oplegwerk 92 cm hoog, 76 cm breed, 35,5 cm
Fraai Chinees gelakt barmeubeltje met beschildering en oplegwerk 92 cm hoog, 76 cm breed, 35,5 cm diep, klep omhoog geklapt 121 cm hoog
Bronzen cloisonne bloempot op zuil totaal 77 cm hoog, pot 27 cm diameter ...[more]
Rijkbewerkt antiek houten sierornament van een traditioneel Javaans huis, ca. 75 cm hoog
Oosters rozenhouten frame, 74 cm hoog, voet 46 cm breed, 25 cm diep
Chinees gelakte, beschilderde en met opgelegd decor plantenbak op losse console, totaal 46 cm
Chinese houten 4-delige mimiset met steekwerk in bladen en zijranden, met glasplaatjes en kleinste
Chinees teakhouten kastje met 2 deuren en 2 lades 87,5 cm hoog, 103,5 cm breed, 45 cm diep
Chinees houten gelakt bestoken tafeltje 99,5 cm hoog, 39,5x37,5 cm ...[more]
Chinese gelakte 2-deurs kast, beschilderd en versierd met oplegwerk 127,5 cm hoog, 87 cm breed, 43
Chinese gelakte 2-deurs kast, beschilderd en versierd met oplegwerk 127,5 cm hoog, 87 cm breed, 43 cm diep (achterwand manco)
Oosterse wanddecoratie in lijst van een pauw, gemaakt van textiel, edelstenen en zilverdraad,
Oosterse wanddecoratie in lijst van een pauw, gemaakt van textiel, edelstenen en zilverdraad, buitenmaat 66x57 cm
Zeer fraaie ingelijste Balinese pop van een lichtspel in een goudkleurige lijst, buitenmaat 68x57
Zeer fraaie ingelijste Balinese pop van een lichtspel in een goudkleurige lijst, buitenmaat 68x57 cm
Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm
Antiek Oosters textiel in lijst voorstellende vele figuren in tuin, geborduurd op zijde, 70x38 cm
Ovaal Chinees lakwerk inktstel, fraai beschilderd, met parelmoer inlegwerk en kristallen inktpotjes37x29 cm
Oud Aziatisch zwart gelakt, beschilderd en opgelegd kabinetje met vele laadjes, klep en 2 deurtjes
Japans Satsuma porseleinen 12-persoons theeservies
Bronzen Aziatische cloisonne wierookpot met vogeloren, vogels op buitenzijde pot en leeuw op
Aziatisch bronzen cloisonne orenvaas 30 cm hoog, klepkan 31,5 cm hoog en wierookpot 17,5 cm hoog
Japans Satsuma 12-persoons porseleinen theeservies met drakendecor (een schotel niet origineel)
Japanse aquarel van vrouw met parasol, op textiel in lijst totaal 111x45 cm en kleurenlitho van
Vietnamese lakdoos met parelmoer ingelegd en 32 schaakstukken 38x19 cm
3 Chinese lakpanelen met been opgelegd decor 25,5 x 33 cm, 27x34,5 cm en 45,5x29 cm
Oosters beschilderd lakpaneel 43,5x43,5 cm, lectuurhanger 40x30 cm, en stoffer en blik ...[more]
Grote Oosterse ovale porseleinen bak met oren 21 cm hoog, 57x36 cm
Japans porseleinen 5-persoons theeservies
Balinees houten snijwerk van een tempelfiguur, 58 cm hoog (hout gespleten aan zijkant)
Aziatische houten beschilderde tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 80 cm hoog, 2 beschilderde
Celadon porseleinen tafelschemerlampvoet met gestoffeerde kap 66 cm hoog
Chinees porseleinen rolvaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 62 cm hoog,
Chinees porseleinen rolvaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 62 cm hoog, 22 cm diameter (grote haarlijnen)
Chinees porseleinen vaas met blauw decor van vogels in florale omgeving, 20e eeuw 59,5 cm hoog
Chinees porseleinen hexagonale vaas met floraal en perzik decor en leeuwtjes aan zijkanten, 20e eeuw
Porseleinen schotel met decor vis en bloemen, Japan ca. 1900, 46 cm
Porseleinen dekselvaas met polychroom decor van figuren in tuin en tekst, Japan ca. 1800, 40 cm hoog
Porseleinen dekselvaas met polychroom decor van figuren in tuin en tekst, Japan ca. 1800, 40 cm hoog (deksel chips)
Chinees porseleinen 8-kantige Famille Vert dekselvaas, gemerkt met Kangxi karaktermerk 44 cm hoog (
20e eeuwse Chinese porseleinen vaas met decor van bloemen en slingers, gemerkt aan onderzijde, 54,
20e eeuwse Chinese porseleinen vaas met decor van bloemen en slingers, gemerkt aan onderzijde, 54,5 cm hoog (schade top)
Porseleinen trompetvaas met oren met Imari decor van figuren in boot, Japan ca. 54,5 cm hoog
19e eeuws 5-delig porseleinen famille rose kaststel met decor van vazen en bloemen, balustervaas 1
Oosterse lakwerk siervaas op losse houten console, totaal 20 cm hoog
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en acanthusblad als merk onderzijde 35,5 cm
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met floraal decor en acanthusblad als merk onderzijde 35,5 cm diameter (randchipjes)
18e eeuwse porseleinen Kangxi vaas met fraai decor van hoogwaardigheidbekleders, bedienden,
Chinees porseleinen Wanli China, ca. 1600, schotel 26,5 cm diameter (haarlijnen, chipjes van rand en
Chinees porseleinen Wanli China, ca. 1600, schotel 26,5 cm diameter (haarlijnen, chipjes van rand en standring) ...[more]
Porseleinen flesvaas met polychroom decor van figuren en dieren in landschap, China 20e eeuw, 23
Porseleinen flesvaas met polychroom decor van figuren en dieren in landschap, China 20e eeuw, 23 cm hoog
Chinees porseleinen rolvaas met polychroom decor van bloemenvazen met bloemen 35,5 cm hoog
20e eeuwse Chinese porseleinen schaal met decor van bloemen en vazen, gemerkt aan onderkant, 37 cm
20e eeuwse Chinese porseleinen schaal met decor van bloemen en vazen, gemerkt aan onderkant, 37 cm diameter
Koopje divers porselein w.o. China Kangxi 1677-1722 kommetjes 5 cm hoog, 6 cm diameter
Chinees bronzen wierookpot met fraaie versiering van kraanvogels op buitenzijde en schildpad op
Chinees bronzen wierookpot met fraaie versiering van kraanvogels op buitenzijde en schildpad op deksel 12 cm hoog, 12,5 cm diameter
Porseleinen vaas met blauw decor van figuren en dieren, onderzijde voorzien van 6-karakter merk,
Porseleinen vaas met blauw decor van figuren en dieren, onderzijde voorzien van 6-karakter merk, China 19e eeuw, 41 cm hoog
6 Chinees porseleinen kommetjes met schoteltjes (1 schoteltje randchipje en 1 kommetje haarlijntje)
Porseleinen inktpot met polychroom decor van een visser met kind, China ca. 1900, 5 cm hoog, 10x7 cm
Porseleinen inktpot met polychroom decor van een visser met kind, China ca. 1900, 5 cm hoog, 10x7 cm (haarlijn)
Porseleinen kom met decor van vleermuizen en vruchten, China 20e eeuw, 7 cm hoog, 14 cm diameter
3 18e eeuwse famillie rose borden met decor van lezende dame in de tuin en bediende die waaiert,
8 Chinese odeurflacons van jade, steen, glas, been en porselein ...[more]
3 Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met melk en bloed decor van jachttafereel 22,5 cm
Chinees porseleinen schaal Quianlong periode 30x21 cm
6 Chinees porseleinen octagonale kommetjes met 8 schoteltjes, omstreeks 1800 (randchipjes en
6 Chinees porseleinen octagonale kommetjes met 8 schoteltjes, omstreeks 1800 (randchipjes en haarlijntjes kommetjes, 4 schoteltjes onbeschadigd)
Porseleinen schotel met relief decor in waaiervorm en blauw decor van bloemen en bladeren, China ca.
Yixing theepotje met maskers van wijsgeren versierd, sierlijk oor, tuit en deksel 8,5 cm hoog en
2 Aziatische porseleinen theepotjes 9 cm hoog (van smalle theepotje chipjes van tuit en dekselrand)
2 Aziatische porseleinen theepotjes 9 cm hoog (van smalle theepotje chipjes van tuit en dekselrand) ...[more]
175 Los(e)/Seite