513 Los(e)/Seite
Antieke Lips kluis, mahoniestructuur beschilderd 61 cm hoog, 49,5 cm breed, 44 cm diep
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks
Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks 1900, 109 cm hoog, 68 cm breed ...[more]
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm
19e eeuwse wortelnotenfineer op eiken stoof met koperen binnenbak en staand op klauwpoten, 48 cm hoog
Notenfineer theestoof met koperen binnenbak, staand op klauwpootjes 47 cm hoog, 27x27 cm
Schwarzwalder houten kapstok steenbok en 5 haken 44 cm hoog, 69 cm breed
Antieke Duitse geldkist met sleutel, 38 cm hoog, 80 cm breed, 41 cm diep
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm hoog, 70,5cm breed ...[more]
Gemerkt Kriegelstein & Cie Paris, vleugel in notenfineer kast, framenummer 21732 ...[more]
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32
Eiken 1-deurs Jugendstil halkastje met onderschap en parelranden, 122 cm hoog, 70 cm breed en 32 cm diep ...[more]
Marmeren ronde zuil met vierkant kapiteel, 95 cm hoog
Gietijzeren paraplustandaard met op top 2 slangen, 64 cm hoog
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm
Metalen 3-slags haardscherm met beschilderd decor van hert in winters landschap, 96 cm hoog, 98 cm breed
Wereldbol bar, gedragen door Atlas 83 cm hoog, 41 cm diameter
Noten bijzettafel met gecontourneerd blad en onderschap, 75 cm hoog en bladmaat 76x50 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm
19e eeuwse noten speeltafel met afneembaar blad waaronder 4 gaten, staand op driesprant, 76 cm hoog en 74 cm diameter
3-delige reisclavecymbel in tas, gemaakt door Jaap Bergisch in 1993, Geheel is in 3 delen te
3-delige reisclavecymbel in tas, gemaakt door Jaap Bergisch in 1993, Geheel is in 3 delen te demonteren ...[more]
Hollandse eiken Jugendstil holosteric barometer met adres JM Schmidt, opticien Amsterdam 59 cm hoog
Noten bestoken schwarzwalder barometer, 60 cm hoog
Antieke Hollandse bakbarometer in mahonie kast, H H Fraenkel Groningen en Amsterdam, 126 cm hoog
Textiel religieus geweven wandkleed met geschilderde voorstelling van Madonna met kind 183x87 cm (
Textiel religieus geweven wandkleed met geschilderde voorstelling van Madonna met kind 183x87 cm (schadeplekjes)
Anoniem, de bespotting van Christus, doek periode 1780 / 1820, 100,5x108 cm
19e eeuws kralenborduurwerk bloemdecor op fluweel 130x24 cm, in zwartgelakte lijst totaal 148,5x42,5
19e eeuws kralenborduurwerk bloemdecor op fluweel 130x24 cm, in zwartgelakte lijst totaal 148,5x42,5 cm ...[more]
Anoniem, Maria op bezoek bij Elisabeth, doek geplakt op karton (schade), ovaal 31x26 cm in een
Anoniem, biddende Maria, Italiaanse school ca. 1850, doek op rode ondergrond geplakt, 54x44 cm
Anoniem, Heilige Maria, olieverf op karton 23,5x16 cm
Joos Javitaa (1867-1941)
Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in
Wanddecoratie met albasten voorstelling van spelende putti zittende op vissen achter glas in goudkleurige lijst 25,5x30,5 cm
Doos met Turi design Norway porseleinen serviesgoed met decor Daisy
2x print op doek met afbeeldingen van Holland-America Line en New Statendam 71,5x51 cm ...[more]
Koop van antiek visgerei wo. hengels en visnetten
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was
zurückgezogen / withdrawn---Zeer fraaie bontmantel, herkomst dier ons onbekend, leverancier was Schuller Wien ...[more]
Notenhouten schildersezel in rococo stijl, 105 cm hoog
Schwarzwalder bestoken dienblad 38x23,5 cm
2 bronskleurige klassieke 3-lichts kandelaren met marmer 44 cm hoog
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm
19e eeuws theekabinetje met Boulle techniek lijkend op schildpad, 13 cm hoog, 30 cm breed, 17 cm diep (sleuteltje manco)
19e eeuwse mahoniefineer op eiken stoof met koperen binnenbak, lade in front en staand op klauwpoten, 48 cm hoog ...[more]
Ijzeren Jugendstil wanddecoratie met romantische voorstelling, in messing lijst 44 cm hoog, 27 cm
Ijzeren Jugendstil wanddecoratie met romantische voorstelling, in messing lijst 44 cm hoog, 27 cm breed
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1
Mahoniefineer likeurkeldertje met 4 goudkleurig beschilderde karaffen en kristallen glaasje (1 karaf mist hals) ...[more]
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd)
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd) ...[more]
Antieke lederen emmer 44 cm hoog, 25 cm diameter
Dubbelzijdige antieke Hollandse speculaasplank, 68x21 cm
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin Stuttgart,
Kunststof schaalmodel driemaster op standaard 69 cm hoog, 78 cm lang ...[more]
Mahonie documentenkist 18,5 cm hoog, 44x27,5 cm
Hollandse ronde barometer in noten kast met koperen krans op frontring en vaas op top 27 cm hoog, 20
Hollandse ronde barometer in noten kast met koperen krans op frontring en vaas op top 27 cm hoog, 20 cm breed ...[more]
Wortelnotenfineer houten sigarenkist met messing ingelegd 10,5 cm hoog, 27,5x19,5 cm
Houten beeld Madonna met kind, 20e eeuw 42,5 cm hoog
Houten kruisbeeld, ca. 1920, 70 cm hoog
2 houten beelden van monniken, 44 cm hoog
Met signature Fernandex, bronzen beeld van een havik, staand op natuurstenen sokkel, 37 cm hoog
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige
Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige bewerkte lijst 29x29 cm ...[more]
Zamak beschilderd Jugendstil beeld van zittende vrouw met kunststof hoofd en handen 35 cm hoog
Ovaal bronzen wandplaquette met afbeelding van echtpaar, gesigneerd A. Zeller 22x27,5 cm
Albasten kapelletje met liggend vrouwspersoon en portretje van overledene in een ivoren lijstje, ca.
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met
19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met inlegwerk, 17 cm breed (beide lichte schade)
513 Los(e)/Seite