4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 3123
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin
3123Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin
Tafelglobe met Columbus Weltatlas E Debes Handatlas Dr. Karlheinz Wagner Jubilaumsausgabe Berlin Stuttgart,
Los 5110
2 antieke Hollandse sluitgewichten, Nederlande Oncen, 1 Amsterdam, gieter met haan, 6 maten van
Los 5111
17e of 18e eeuws reisweegschaaltje in houten kistje met veel sporen conflict houtworm, fraaie
3 oude sleutels, herkomst vuurtoren in Zeeland, 15 en 26 cm lang
4 Los(e)/Seite