226 Los(e)/Seite
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm
Engels noten met wortelnoten klepbureautje op Queen Ann pootjes, 100 cm hoog, 74 cm breed, 46 cm diep
Mahoniefineer trumeau 77 cm hoog, 92 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Notenfineer ladekast op hoge poten, 83,5 cm hoog, 93,5 cm breed en 52 cm diep
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met
Eiken 3-laads bureau met regelverbinding, 83 cm hoog bladmaat 122x56 cm en eiken hoekstoel met lederen zitting ...[more]
Notenfineer penantkastje met paneeldeuren en geflankeerd door gedraaide zuilen, 87 cm hoog, 106 cm
Notenfineer penantkastje met paneeldeuren en geflankeerd door gedraaide zuilen, 87 cm hoog, 106 cm breed en 40 cm diep ...[more]
Mahonie Biedermeier penantkastje, 96 cm hoog, 94 cm breed, 44 cm diep (opknapper)
Engelse mahonie kaptafel met klapbare ovale spiegel met gestoken kuif, 171 cm hoog, 121 cm breed, 53
Engelse mahonie kaptafel met klapbare ovale spiegel met gestoken kuif, 171 cm hoog, 121 cm breed, 53 cm diep
Mahonie Biedermeier penantkastje, 102 cm hoog, 108 cm breed, 51 cm diep (opknapper)
Notenkleur barmeubel met bergruimte in globe, 92 cm hoog en 53 cm diameter (bijna klaar voor
Notenkleur barmeubel met bergruimte in globe, 92 cm hoog en 53 cm diameter (bijna klaar voor gebruik)
Notenfineer 2-deurs kastje met vakjes, staand op klauwpootjes 60,5 cm hoog, 56 cm breed, 45,5 cm
Notenfineer 2-deurs kastje met vakjes, staand op klauwpootjes 60,5 cm hoog, 56 cm breed, 45,5 cm diep
Wortelnotenfineer 2-deurs legkast 186 cm hoog, 107 cm breed, 53 cm diep
Notengekleurd 3-hoeks vormige etagere met aardewerken blaadjes 81 cm hoog, 39 cm diameter (schade
Notengekleurd 3-hoeks vormige etagere met aardewerken blaadjes 81 cm hoog, 39 cm diameter (schade aan middelste aardewerken blad)
Canterbury lectuurbak met laadje, op wieltjes 54 cm hoog, 56x35 cm ...[more]
Canterbury / lektuurbak, mahonie met 2 laden, 55 cm hoog, 51 cm breed, 40 cm diep
Eiken tafeltje met bestoken frame en getorst onderstel 60 cm hoog, 40x39 cm
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed,
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed, 45 cm diep (opknapper)
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde binnenkant, 224 cm hoog, 51x51 cm
Noten wandtafel met 2 lades en spiegel opstandje 99 cm hoog, 125 cm breed, 54 cm diep (stukje hout
Mahonie Willem III 2-delig bonheur met gestoken kuif, 220 cm hoog, 106 cm breed, 48 cm diep
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186 cm hoog, 101 cm breed en 43 cm diep ...[more]
Eiken 18e eeuwse 1-deurs wandvitrinekast 95 cm hoog, 89 cm breed, 20,5 cm diep
Eiken 19e eeuws 4-laads klepbureau met 2-deurs opstand met blokjeskap 200 cm hoog, 97 cm breed, 46,5
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm
Spiegel in eiken lijst met kuif, gecanneleerde flanken en staand op opstand, 262 cm hoog en 82 cm breed
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met lade 185 cm hoog, 126 cm breed, 44,5 cm diep
Noten 1-deurs spiegeldeurkast met schappen en 2 lades 203,5 cm hoog, 97,5 cm breed, 54 cm diep
Noten 2-deurs kast met kolommen, 181 cm hoog, 114 cm breed, 58 cm diep
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed,
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed, 54,5 cm diep
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm hoog, 147 cm breed, 60 cm diep ...[more]
Mahoniefineer 19e eeuwse 2-deurs kast 220 cm hoog, 149 cm breed, 58 cm diep
Mahoniefineer 19e eeuwse 1-deurs hoekkast 183 cm hoog, 73 cm breed, 55 cm diep
Eiken vroeg Biedermeier penantkastje 99 cm hoog, 100 cm breed, 47 cm diep
Eiken klepbureau, Luik ca. 1780, 99 cm hoog, 116 cm breed, 54 cm diep
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast 192 cm hoog, 141 cm breed, 50 cm diep
Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm
Ovale noten met intarsia salontafel op kolompoot, pinnen manco, 55 cm hoog, blad 118,5x85 cm ...[more]
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant met klauwpoten, 68 cm hoog en 107
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant met klauwpoten, 68 cm hoog en 107 cm diameter ...[more]
Mahonie ovale 19e eeuwse salontafel met gecontourneerd blad 55 cm hoog, blad 109x80 cm
Notenfineer ronde eetkamertafel op kolom eindigend in driesprant, 76 cm hoog en 102 cm diameter
Mahonie salontafel 59 cm hoog, blad 114x68,5 cm
Klassieke ovale eetkamertafel op kolompoot, noten met wortelnoten, 74,5 cm hoog, 173x109 cm
Teakhouten tafel met 2 lades 77 cm hoog, blad 200x90 cm ...[more]
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm breed, 41 cm diep ...[more]
Eiken tilt top table 74 cm hoog, blad 75 cm diameter
Mahonie 19e eeuwse eethoek bestaande uit ovale kolompoottafel met gecontourneerd blad 77 cm hoog,
18e eeuws Amelander beschilderd hoekkastje 136 cm hoog, 48,5 cm breed, 31 cm diep
Antieke 1-deurs hoekkast 218,5 cm hoog, 115 cm breed, 64 cm diep
Eiken 1-deurs hoekkast met laadje, vroeg 19e eeuw 126 cm hoog, 72 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Hindeloopen salontafel staand op driesprant, 59 cm hoog en bladmaat 76x58 cm en Hindeloopen kapstok met monogram R. H., 100 cm breed
Eiken demi lune tafel met 2 lades en eiken verstelbare bureaustoel
Facetgeslepen Soester spiegel in eiken lijst 94 cm hoog, 76 cm breed
Eiken Renaissancestijl tafel 71 cm hoog, blad 80,5x62 cm (divers schade)
Eethoek bestaande uit ronde kolompoottafel 73 cm hoog, blad 115 cm diameter met 6 mahoniefineer
19e eeuwse notenhouten eethoek b.u. ronde tafel op kolom eindigend in driespant, 71 cm hoog en 125
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en
Notenkleur halbankje in Louis Seize stijl met lauwerkransen op groene bekleding, 109 cm breed, en 2 bijpassende eetkamerstoelen
4 mahonie stoelen met blauw gestoffeerde zitting
4 noten eetkamerstoelen met blauw mohair stoffering
6 beuken notrengekleurde eetkamerstoelen met groen velours gestoffeerde zitting
4 notenkleur eetkamerstoelen in Louis Seize stijl staand op gecanneleerde poten
226 Los(e)/Seite