161 Los(e)/Seite
Mark Polee (1927-)
Onduidelijk gesigneerd, Compositie zonder titel, paneel gedateerd 1971, 28x48 cm
Met signature A J van Prooijen, Kustgezicht met figuren en boten, doek 40x60 cm in een fraaie
Theo van de Poel (1951-)
Theo van de Poel (1951-)Arbeiders bij loskraan aan kade bij stad met brug over rivier, doek 40x50 cm ...[more]
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)
Niek van der Plas (1954-)Haven van Lemmer, paneel 24x30 cm ...[more]
Henk Dekker (1897-1974)
Henk Dekker (1897-1974)Schepen voor de kust, mogelijk Marsdiep tussen Texel en Den Helder, doek 30x40 cm ...[more]
Anton Muller (1887-1979)
Anton Muller (1887-1979)Vrouw en kind in de duinen, uitkijkend over zee in afwachting van de vissersvloot, doek 39x79 cm ...[more]
Anoniem, het voeren van de kippen, doek 19e eeuw 71x56 cm (schade)
Anoniem, stadsgezicht op regenachtige dag in de stijl van Floris Arntzenius, doek 41x31 cm
Met signature Henriette Ronner, Poes met 4 spelende kittens, paneel 24x30 cm
Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Boerderij met ochtendzon, maroufle 29,5x23 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Vrouw op landweg, paneel 15x25,5 cm
Anoniem, Gezicht op huizen aan rand van een meer, paneel 24x30 cm
Tom Slager (1918-1994)
Tom Slager (1918-1994)Landschap, doek 50x40 cm ...[more]
Gesigneerd J van Dongen, Landschap met 2 molens, paneel 26,5x31,5 cm
Met signature P Schiedges, Hollands landschap met molens langs vaart, paneel 23x33 cm
Anoniem, Platbodem op het strand met vele figuren, paneel 27,5x38 cm
Onduidelijk gesigneerd, Portret van een militair, ovaal doek 1910, 60x50 cm
Marinus van Raden (1832-1879)
Marinus van Raden (1832-1879)Dorp met figuren in bergachtig landschap, mogelijk Drachenfels aan de Rijn, gemengde techniek 30x40 cm ...[more]
Sylvia van de Water (1960-)
Sylvia van de Water (1960-)Ooievaars, paneel 50x60 cm ...[more]
Anoniem, Ruine op de rotsen aan zee, maroufle 34,5x25,5 cm
Onduidelijk gesigneerd, Ruiters te paard, doek 44x60 cm
Gesigneerd Haalboom, EFJ, Wintergezicht, paneel 21x27 cm
Samuel Schellink (1876-1958)
Samuel Schellink (1876-1958)Gezicht van stad met kerktoren aan water, Overschie, doek 47,5x67 cm ...[more]
Anoniem, Hollands landschap met vrouw bij boerderij, paneel 40x50 cm
Anoniem, vrouw in kerkinterieur, doek 40x30 cm
Anoniem, Heuvelachtig landschap met huizen, figuren en rivier, doek 33x48,5 cm
Monogram WBY, Ovaal portret van jongedame met bloemenmand en bosje bloemen in de handen, paneel
Monogram WBY, Ovaal portret van jongedame met bloemenmand en bosje bloemen in de handen, paneel gedateerd 1851, 30x24,5 cm
Harrie Kuyten (1883-1952)
Frans Storm (1905-1998)
Frans Storm (1905-1998)Compositie zonder titel, doek 80x70 cm ...[more]
Jules Allaert (1883-1962)
Jules Allaert (1883-1962)Meisje met pop, doek 83x63 cm ...[more]
Gerard Grassere (1915-1994)
Gerard Grassere (1915-1994)Compositie zonder titel, doek 55x55 cm (restauratie) ...[more]
Anoniem, Zomerse dag aan het strand, board 38x46 cm
Anoniem, 2 portretten van man en vrouw, 19e eeuw, geschilderd op metaal ca. 26x21 cm ...[more]
Anoniem, Kerkinterieur met figuren, paneel 32x28 cm
Rene Hansoul (1910-1979)
Rene Hansoul (1910-1979)Huizen in winters landschap met riviertje, paneel gedateerd 1970, 60x70 cm ...[more]
Gesigneerd Bron, M V, Portret van jongen met hoed op, koperen steelpan en pollepels in de handen,
Gesigneerd Bron, M V, Portret van jongen met hoed op, koperen steelpan en pollepels in de handen, doek 92x70 cm (gaatje)
Gesigneerd Derksen, Stilleven met vogels, board 77x57 cm
Met signature H W Mesdag, Schepen op volle zee, paneel 16,5x17,5 cm
Anoniem, Rustende vrouw, doek 61x43,5 cm
Gesigneerd Quax, C, Gezicht op Wijk aan Zee in 1834, doek gedateerd 1987, 40x60 cm
Gesigneerd Verdoorn, J, 3 Volendamse vissers, kopie naar Georg Hering, doek 42,5x60 cm ...[more]
Wim Bos (1906-1977)
Wim Bos (1906-1977)Haven van Rotterdam met vele schepen, doek 50x70 cm ...[more]
Print after Mary Cassatt, Poserend meisje met hoed, paper on board 30x22
gesigneerd Vermeulen, Huizen en molens aan water, paneel 20,5x27 cm
Gesigneerd Breedveld, Eend met jongen aan de waterkant, paneel 13x18 cm
Gesigneerd G Veldkamp, Melkende boer in landschap, paneel 18,5x18 cm
Gesigneerd van Ameijde, Schepen op zee, paneel 19x24,5 cm
Gesigneerd Witkamp, E, Portret van vrouw met hond, paneel 29,5x23 cm
Onduidelijk gesigneerd, Haan met kippen, paneel 25x35 cm
Onduidelijk gesigneerd, Strandgezicht, doek 18x24 cm
Gesigneerd Gabriel, A, Bloemstilleven, karton 21,5x18 cm
Onduidelijk gesigneerd, Boten op zee, doek 18,5x24 cm
Poeder, Henk (1964-)
Poeder, Henk (1964-)Rustende koeien bij boom aan water, paneel 20x25 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, boten op zee, paneel 22,5x27 cm
Onduidelijk gesigneerd, winters tafereel, paneel 12x18,5 cm
4 Duitse handbeschilderde wanddecoraties achter glas van 4 jaargetijden Winter, Fruhling, Sommer,
4 Duitse handbeschilderde wanddecoraties achter glas van 4 jaargetijden Winter, Fruhling, Sommer, Winter 22x19 cm
Gesigneerd Verweij, Haan met kippen in stal, paneel 13,5x18 cm
Gesigneerd Cornelisz, Stilleven met aardbeien, paneel 13x18 cm
161 Los(e)/Seite