22 Los(e)/Seite
Ids Wiersma (1878-1965)
Zeer fraaie engelse kleurenlitho in lijst, Morning The Fishermans Departure, buitenmaat 72x83 cm
Antieke ingekleurde gravure van Augsburg ten tijde van 18e eeuw 28x41 cm en Madrid 25x39,5 cm
Antieke ingekleurde gravure van Augsburg ten tijde van 18e eeuw 28x41 cm en Madrid 25x39,5 cm ...[more]
Antieke topografische kaart van Dockum, J Blaeu uit 1649, 41x54 cm
2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 1725, 32x42 cm per
2 antieke topografische kaarten, descriptio Frisiae Liberae, Mesone Alting uit 1725, 32x42 cm per stuk ...[more]
Antieke topografische kaart, Tjietjerkstra deel, gedrukt in de 18e eeuw, 45x43 cm
Antieke topografische gravure van Leeuwaerden en Franicker, 1580, 31x49 cm
Gesigneerd Field, Boerderij aan plas, ets 31x57 cm
Willem Witjens (1884-1962)
Willem Witjens (1884-1962)De molen te Zeddam, ets gedateerd 1948, 19x24 cm ...[more]
Anton Felderhoff (1901-1959)
Anton Felderhoff (1901-1959)Don Quichotte, litho uit 1953, 56x39 cm ...[more]
Oude kleurenlitho naar een schilderij van Eugen van Blaas, Una Lira Sola, in een klassieke lijst met
Oude kleurenlitho naar een schilderij van Eugen van Blaas, Una Lira Sola, in een klassieke lijst met strik 63x44 cm (stukjes manco)
Gesigneerd Atelier v Wissem ?, Figuren in bootje op zee, zeefdruk 36x28 cm
Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck (1895-1987)Straatje in Amersfoort, ets 21x20,5 cm ...[more]
Oude reclameposter van Fongers fietsen, gemaakt door FG Schlette in 1915, Thans uitsluitend bij
Bauer Marius (1867-1932)
Map met 8 diepdrukken van Dick Ket, drukkerij Vada Wageningen
Gesigneerd Bodifee, Paul (1866-1938), Cunera toren te Rhenen, ets 45,5x29 cm, gesigneerd Gerlsma,
6 diverse etsen w.o. Oude vismarkt te Rotterdam, Oude stadhuis te Rotterdam, boerderij met kippen op
Koop b.u. 7 wanddecoraties wo. Jan Toorop ...[more]
3 ingekleurde gravures b.u. T Shertogenbosch, 48x11,5 cm, Groningen, 37x14,5 cm, en Maestricht,
3 ingekleurde gravures b.u. T Shertogenbosch, 48x11,5 cm, Groningen, 37x14,5 cm, en Maestricht, 15x13,5 cm ...[more]
18e eeuwse kleurgravure, getiteld Vue de la cour du Prince Statdholder D'Hollande et de LÁfsen Etats
22 Los(e)/Seite