69 Los(e)/Seite
Gesigneerd J. Belarti, aardewerken tegeltableau met afbeelding van een clown, in metalen montuur
Ruscha aardewerken schotel met mushroom relief, jaren 60, 36 cm diameter
Zuid Europese aardewerken vaas met fraaie polychroom beschilderd decor, schenktuit en figuur op
Zuid Europese aardewerken vaas met fraaie polychroom beschilderd decor, schenktuit en figuur op top 62 cm hoog (restauratie en schade) ...[more]
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas 27 cm hoog, jaar 1964, schotel 36 cm diameter, jaar 1931 (
Porceleyne Fles Delft aardewerken vaas 35,5 cm hoog, jaar 1956, dekselvaas, jaar 1962, vaas, jaar
Gegoten plastiek van een grote voet, Creation Aime Cecil Les Heritiers France, 33 cm hoog, 47x22,5
Gegoten plastiek van een grote voet, Creation Aime Cecil Les Heritiers France, 33 cm hoog, 47x22,5 cm
18e eeuwse gresaardewerken baardmankruik, 27 cm hoog (chip handvat) en gresaardewerken Rijnlandse
18e eeuwse gresaardewerken baardmankruik, 27 cm hoog (chip handvat) en gresaardewerken Rijnlandse kruik 33 cm hoog
Petrus Regout aardewerken kinderserviesgoed met decor Potiche, eind 19e eeuw, servies bestaat uit
Ironstone Engeland aardewerken schotel, ca. 1870 met Oosters decor fan figuren in landschap bij
Ironstone Engeland aardewerken schotel, ca. 1870 met Oosters decor fan figuren in landschap bij pagode, 39x48 cm
Oud Delft Nijmegen 3-delig aardewerken kaststel met blauw decor 25 cm en 37 cm hoog
Verzameling Oud Delft Nijmegen aardewerken klepkan, gemberpot, vaas, kaststelletje, schotels, pullen
Verzameling Oud Delft Nijmegen aardewerken klepkan, gemberpot, vaas, kaststelletje, schotels, pullen en schaaltje met blauw decor
Royal Doulton The Majestic Collection Temple Garden serviesgoed bestaande uit 6 platte borden, 4+2
Petrus Regout aardewerken servies met bruin decor Malaga, bestaande uit 34 platte borden, 18 diepe
Wedgwood aardewerken delen van kinderserviesje, vroeg 20e eeuw ...[more]
Maastrichts aardewerken 3-delig kaststel met Chinoiserie decor ca. 31 cm hoog
Ovale aardewerken dekselschaal 16 cm hoog, 32,5x24,5 cm, ijzeren crucifix 32 cm hoog, 14 cm breed en
Gemerkt S&G, terracotta theepot, koffiepot met filter opzetgedeelte, melkkan, suikerpot, bonbonniere
Gemerkt S&G, terracotta theepot, koffiepot met filter opzetgedeelte, melkkan, suikerpot, bonbonniere en schaal ...[more]
Anoniem, 3 aardewerken aangeklede beelden, moeder met kind, herder en man, 42, 31 en 25 cm hoog
Anoniem, 3 aardewerken aangeklede beelden, moeder met kind, herder en man, 42, 31 en 25 cm hoog ...[more]
Aardewerken schotel Petrus Regout decor Persian ca. 1895, 39 cm diameter
Aardewerken dienblad met blauw bladdecor, gevat in houten montuur met handgrepen 51x32,5 cm
Ontwerp Ria Arntz, aardewerken handgemodeleerde bloempot met ruwe buitenwand en polychroom kleuren
Ontwerp Ria Arntz, aardewerken handgemodeleerde bloempot met ruwe buitenwand en polychroom kleuren 29 cm hoog, 32 cm diameter
Ovaal aardewerken dienblad in metalen montuur 57x38,5 cm (haarlijntje) en rond dienblad in metalen
Ovaal aardewerken dienblad in metalen montuur 57x38,5 cm (haarlijntje) en rond dienblad in metalen montuur 39,5x32,5 cm ...[more]
Terraco keramiek kruik met stadswapen leeuw op buik 29 cm hoog en kruik met lam van God op buik 15,5
Terraco keramiek kruik met stadswapen leeuw op buik 29 cm hoog en kruik met lam van God op buik 15,5 cm hoog
Vroeg 18e eeuwse aardewerken tabakspot met opschrift in cartouche S Mann: Calabr, met decor van
Zuid Holland Gouda plateel cachepot, model 353, jaar 1919, schilder A. Lansaat 19,3 cm hoog (
Zuid Holland Gouda plateel cachepot, model 353, jaar 1919, schilder A. Lansaat 19,3 cm hoog (enkele haarlijntjes bodem onderzijde)
Tichelaar Makkum aardewerken schotel met floraal decor met vogel op tak 35,5 cm diameter (enkele
Arnhemsche Fayence plateel schotel met zonnebloemdecor, schilder AK 37 cm diameter
Zuid Holland Gouda plateel schotel met kleurrijk fantasiedecor, model 1165/35, jaar 1928, 37 cm
Zuid Holland Gouda plateel schotel met kleurrijk fantasiedecor, model 1165/35, jaar 1928, 37 cm diameter
Zuid Holland Gouda plateel gelegenheidsschotel 1898-1923, 26 cm diameter, 2 Amphora plateel
2 Zuid Holland Gouda plateel rozenbollen 11cm en 15 cm diameter, 2 miniatuurvaasjes 9,5 cm hoog en
Gesigneerd Roovers 1937, 2 aardewerken bustes van jongen en meisje, 25 en 27 cm hoog
Porceleyne Fles Delft aardewerken tafelklokkast, schilder PJ Gerbrands, jaar 1904, met klassiek
Porceleyne Fles tegel 100 jaar Zeelandia, 29,5x20,5 cm
Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met afbeelding en tekst VOC, "de cost gaet voor de baet
Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met afbeelding en tekst VOC, "de cost gaet voor de baet uit", 1619 mei 1919, 23 cm diameter ...[more]
Plazuid Gouda plateel vaas met fraai glazuur 20 cm hoog (haarlijn)
Ivora Gouda plateel tafelschemerlampvoet met decor BA, model 117, schilder WvW 30 cm hoog (chipjes
Arnhemsche Fayence plateel schotel met daarop stadswapen Schiedam 22,5 cm diameter, ribbel bolvaas
Lou Vos (1968-)
Lou Vos (1968-)Aardewerken sierobject met houten greep, 18 cm hoog ...[more]
Velsen KTP aardewerken bolvaas, gedecoreerd met abstracte vormen in de stijl van Delauny, naar
Kerfsnee aardewerken olifant, Workum, Friesland, 17 cm hoog
Ans Markus (1947-)
Ans Markus (1947-)Keramiek olifant, gelimiteerde oplage uit 2007, 31/500, 15 cm hoog ...[more]
Carla de Vrijer (1958-)
Carla de Vrijer (1958-)Aardewerken sierobject, 17 cm hoog, 34x25 cm ...[more]
Zuid Holland plateel orenvaas met decor Costa 20,5 cm hoog, 2 Plazuid Holland Gouda schotels met
3 aardewerken schotels met mangaan decor van bloemen, Holland / Delft ca. 1675, 35 cm diameter
4 Delfts aardewerken 18e eeuwse schotels met polychroom decor 22,5 cm en 30 cm diameter en 2
4 Delftsblauw aardewerken 18e eeuwse schotels met chinoiserie decor 22 cm, 29,5 cm, 34 cm (gemerkt
Ram aardewerken schotel met Delftsblauw decor 40 cm diameter, Zuid Holland Gouda plateel schotel met
Tichelaar Makkum schotel met polychroom decor van een bloemmand, 42 cm diameter (randschade)
Plateel Bakkerij Delft Hilversum, aardewerken schotel met blauw geel decor van bloemen en vogels,
Plateel Bakkerij Delft Hilversum, aardewerken schotel met blauw geel decor van bloemen en vogels, 41,5 cm diameter
Plateelbakkerij Delft Hilversum, tegeltableau in eiken lijst met decor naar een schilderij van Anton
Plateelbakkerij Delft Hilversum, tegeltableau in eiken lijst met decor naar een schilderij van Anton Mauve, 52x38 cm
Tegeltableau bestaande uit 8 aardewerken tegels met putti decor, 18e eeuw, ca. 105x20,5 cm, in eiken
Anoniem, keramiek siervaas met decor van een salamander, 60 cm hoog
Goebel Hummel aardewerken beeldje meisje met rugzakje en mandje, nummer 81 2/0, 11 cm hoog en jongen
Goebel Hummel aardewerken beeldengroepje jongen op hek en kikker op de grond, model 201/1, 14 cm
Goebel Hummel aardewerken beeldengroepje jongen op hek en kikker op de grond, model 201/1, 14 cm hoog ...[more]
Goebel Hummel aardewerken beeldje meisje zittend op boom, nummer 141 3/0, 10,5 cm hoog en jongen
Hummel aardewerken beeldengroepje meisjes 13 cm hoog en porseleinen beeldje van vrouw 19 cm hoog
Gemerkt Braat, Tessa (1927-2013), aardewerken bolvaas 10,5 cm hoog, 13 cm diameter en gemerkt
Anoniem, 3 keramiek bollen, ca. 20 cm diameter
Porseleinen schaal met 6 losse eierdoppen, kip met haan en kuikens op top 18 cm hoog, 24 cm diameter
69 Los(e)/Seite