161 Los(e)/Seite
Jan Coenrad Nachenius (1890-1987)Stilleven met anjer in glazen vaasje, board 24x16 cm ...[more]
Anton van den Hoeven (1940-)
Anton van den Hoeven (1940-)Winters tafereel van schaatsers op bevroren rivier, paneel 24x18 cm ...[more]
Henk Bakker (1950-)
Henk Bakker (1950-)Stilleven, Het gedicht, paneel gedateerd 2004, 70x70 cm ...[more]
Henk Bakker (1950-)
Henk Bakker (1950-)Stilleven, herfstoogst, paneel gedateerd 2000, 40x30 cm ...[more]
Pol Francois Mathieu (1895-1979)
Pol Francois Mathieu (1895-1979)Landschap met stromende beek, paneel 28x38 cm ...[more]
Robert Terwindt (1940-2019)
Robert Terwindt (1940-2019)Bergmeer II, doek 40x30 cm ...[more]
Eduard Pieter Moleveld (1946-)
Pieter Adrianus Bouter (1887-1968)Herder met kudde schapen bij schaapskooi, doek 30x40 cm ...[more]
Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Gezicht op stad aan het water, doek 30x50 cm ...[more]
Johannes Wouterus van Trirum (1924-2011)Koeien in landschap, doek 60x50 cm, in fraaie lijst (schade verf) ...[more]
Anoniem, Bergachtig landschap met kasteeltje en figuren, paneel 25,5x28 cm en gesigneerd Meyer,
Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen
Gesigneerd Petersen, Landschap met dorp en figuren, paneel 24x29,5 cm en gesigneerd Petersen, Huizen aan water nen man in bootje, paneel 18x27 cm
2x Gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren, paneel 18,5x25 cm en paneel 17,
2x Gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren, paneel 18,5x25 cm en paneel 17,5x21,5 cm
2x gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren op het ijs, paneel 24x30 cm en
2x gesigneerd Petersen, Winters tafereel van schaatsende figuren op het ijs, paneel 24x30 cm en paneel 18x27 cm ...[more]
Gesigneerd Petersen, Zeilboten op open zee, paneel 18,5x25 cm en onduidelijk gesigneerd, Zeilboten
Gesigneerd Petersen, Zeilboten op open zee, paneel 18,5x25 cm en onduidelijk gesigneerd, Zeilboten op open zee, paneel 14x21,5 cm
Anoniem, moderne compositie zonder titel, print op paneel met lak, 40x48 cm
Anoniem, Figuren in bergachtig landschap met ruine aan riviertje, 20e eeuw 30x40 cm
Gesigneerd B Meyer, Bloemstilleven, doek 40x50 cm
Gesigneerd Regue, Bloementuin, paneel 51x60 cm
Gesigneerd Verschuur, A, Man met paarden in de stal, paneel 29,5x40 cm
Johan Briede (1885-1980)
Johan Briede (1885-1980)Hollands landschap langs de rivier, doek 30,5x38 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met rustende koeien onder wolkenlucht, board 20,5x25,5
Onduidelijk gesigneerd, Hollands landschap met rustende koeien onder wolkenlucht, board 20,5x25,5 cm
Adriaan Marinus Geijp (1855-1926)Landschap met vee en figuren op bruggetje, maroufle 15x24 cm ...[more]
Cees Graswinckel (1906-1986)
Cees Graswinckel (1906-1986)Pierot, pastel gedateerd 1976, 40x30 cm ...[more]
Onduidelijk gesigneerd, Herderin met schapen, doek 30,5x50,5 cm
Gesigneerd Kessler, JMW, Waterplas met man in bootje, doek 40x60 cm
Joan B van Gent (1891-1974)
Joan B van Gent (1891-1974)Stilleven met bloemen in tinnen pot, doek 30x40 cm ...[more]
Anoniem, Stadsgezicht met figuren bij kerk in voorjaarszonnetje, paneel 30x24,5 cm
Anoniem, Winters stadsgezicht met vele figuren bij brug, paneel 25x37,5 cm
Gesigneerd Petersen, Winters landschap met figuren op het ijs, paneel 21x29 cm
Onduidelijk gesigneerd, Boer in bootje aan rietkraag bij boerderij, board 30x40 cm
Onduidelijk gesigneerd, Stadsgezicht met straatje en gezicht op de kerk, doek 30x24 cm
naar Geo Poggenbeek, Landschap met koe bij hek met knotwilgen aan sloot, paneel 17x27 cm in een
naar Geo Poggenbeek, Landschap met koe bij hek met knotwilgen aan sloot, paneel 17x27 cm in een fraaie goudkleurige lijst
Anoniem, Reizigers langs de rivier, paneel 18x36 cm
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)Stadgezicht met figuren naar oude Hollandse meester, paneel 24,5x30,5 cm ...[more]
J Endlich (1899-1957)
J Endlich (1899-1957)Herder met kudde schapen in landschap, paneel 18x24 cm ...[more]
Wanddecoratie in vitrine, gemaakt van vele gekleurde schelpjes, buitenmaat 97x47 cm
Gesigneerd Martens, A, Heidelandschap, op aardewerken schotel geschilderd 40 cm diameter
2 ovale 19e eeuwse portretjes van man en vrouw, in houten lijstje 10x9 cm, rond portretje van
2 mappen met 19e eeuwse tekeningen
161 Los(e)/Seite