175 Los(e)/Seite
3 rijkbewerkte ivoren servetbanden, China ca. 1900, ca. 4 cm diameter, totaal 36,9 gram. Met
3 rijkbewerkte ivoren servetbanden, China ca. 1900, ca. 4 cm diameter, totaal 36,9 gram. Met certificaat
2 stuks gekleurd koraal, vrouw met bloem, 9,6 cm hoog en vrouw 7,5 cm. Beiden op een houten
2 stuks gekleurd koraal, vrouw met bloem, 9,6 cm hoog en vrouw 7,5 cm. Beiden op een houten sokkeltje
Ivoren Okimono van een zittende man met gebedsketting, China ca. 1900, 10 cm, 113 gram. Met
Ivoren Okimono van een zittende man met gebedsketting, China ca. 1900, 10 cm, 113 gram. Met certificaat
2 ronde ivoren doosjes met gegraveerd decor van vogel op tak en gezicht op berg, China ca. 1900, 3,5
Ivoren snuffbottle met decor van vrouw en kind, China ca. 1900, 7,8 cm, 50,7 gram. Met certificaat
Rond ivoren doosje met rijk gesneden decor, China ca. 1880, 5,5 cm hoog, 9 cm diameter, 116,4
Rond ivoren doosje met rijk gesneden decor, China ca. 1880, 5,5 cm hoog, 9 cm diameter, 116,4 gram. Met certificaat
Zeer fraai ivoren sculptuur met vogels in tuin, China ca. 1880, 15,5x9 cm, 168,1 gram. Met certificaat
Bronzen beeldje van eeen zittende Boeddha, 22 cm hoog en 2 tempeldanseresjes, ca. 20 cm hoog
2 Ivoren sculptures van vrouwen met bloemen, Japan ca. 1900, 15,5 cm, gelijmd op een houten
2 Ivoren sculptures van vrouwen met bloemen, Japan ca. 1900, 15,5 cm, gelijmd op een houten voetje, bruto samen 299 gram. Met certificaat
Ivoren gesneden beeldje van een vrouw, Japan periode 1900-1930, 14,2 cm hoog, 111,9 gram. Met
Ivoren gesneden beeldje van een vrouw, Japan periode 1900-1930, 14,2 cm hoog, 111,9 gram. Met certificaat
5 Diverse beeldjes van Boeddha, 2 maal 8 cm hoog, 16, 19 en 24 cm hoog ...[more]
Oud Chinese lakdoos met beschilderd tafereel van gezelschap op deksel 3,5 cm hoog, 19x19 cm
Zeer fraai gestileerd Balinees houten beeld van een danseres met vogel, ca. 1950, 40 cm hoog
Zeer fraai gestileerd Balinees houten beeld van een danseres met vogel, ca. 1950, 40 cm hoog ...[more]
Stel houten Oosterse boekensteunen, 23 cm hoog
2 zeer fraaie Art Deco boekensteunen in de vorm van een vogel met noot, staand op een koperen plaat,
2 zeer fraaie Art Deco boekensteunen in de vorm van een vogel met noot, staand op een koperen plaat, ca. 1950, 20 cm hoog
Zeer fraai gestileerd beeldje van een Balinese vrouw, ca. 1960, 34 cm hoog
Njana Tilem Gallery Mas Bali, hybiscus houten beeld van een Balinese danseres, ca. 1960, 30 cm hoog
Njana Tilem Gallery Mas Bali, hybiscus beeld van een Balinese danseres, ca. 1960, 25 cm hoog
Njana Tilem Gallery Mas Bali, hybiscus houten beeld van een Balinese danser, ca. 1960, 28 cm hoog
Paar oude Aziatische houten schoenen met kerfsnee bloemversiering en metalen gedreven banden 23 cm
Chinese bestoken benen figuurtjes voor schaakspel, in complete staat
Serie van 3 bronzen beeldjes van zittende Godinnen, ca. 21 cm hoog
2 Aziatische houten bestoken beeldjes van dames 20 cm en 24,5 cm hoog
2 Aziatische houten beschilderde maskers ca. 22x16 cm
Coromandel gestoken beeld van een Oosterse visser, ca. 1970, 29 cm hoog
3 houten Aziatische maskers, 19, 20 en 29 cm hoog
2 Fraaie Oosterse paneeltjes met spiegeltje en textiel, per stuk 31x50 cm
Aziatisch houten bestoken object met voorstelling van paarden, vissen, krab en kreeft 20,5x12 cm
Chinees snijwerk met fraaie voorstelling w.o. figuren, 65x53 cm
Gedecoreerd houten beeld van een Chinese keizer, 64 cm hoog
Hiroshige Utagawa (1797-1858), Okitsu, textiel 20x29 cm
Hokusai, Katsushika (1760-1849), uit het boek Ehou Sumidagawa Engan, houtsnede 20,5x15 cm ...[more]
Antieke tempelhanger met afbeelding van man met draak, olieverf op zijde 37x24 cm
Toyokuni III (1786-1864), Kunisada, houtsnede 36x24,5 cm
Eizan, Kikugawa (1787-1867), Courtesan, houtsnede 22,5x17 cm
Kunisada, Gototei (1786-1864), Ichikawa Ebizo, houtsnede, 19e eeuw 36x25 cm
Indische rijkbestoken houten sculptuur van een tempel 33 cm hoog
Complete originele set Japanse bruids Kimono met toebehoren
Houten beeld van een boeddhistische monnik met polychroom beschildering, 172 cm hoog
Houten rek met daarin 7 diverse krissen uit Indonesie met fraai bewerkte grepen
2 Javaanse Krissen met bewerkte koperen schede, ca. 50 cm
Latmul, midden Sepik houten ophanghaak (haakfiguur) 41,5 cm hoog, omstreeks 1920, op sokkel totaal
Latmul, midden Sepik houten ophanghaak (haakfiguur) 41,5 cm hoog, omstreeks 1920, op sokkel totaal 48,5 cm hoog
Houten bestoken beeld van Aziaat 30,5 cm hoog
Houten Abelam Papua Nieuw Guinea 37,5 cm hoog
Beschilderd en versierde masker met schelpjes versierd, Latmul midden Sepik, omstreeks 1900, 22x17
Beschilderd en versierde masker met schelpjes versierd, Latmul midden Sepik, omstreeks 1900, 22x17 cm
Houten waardigheidsstaf Dayak Sumatra 205 cm hoog
Dayale Sumatra houten bestoken beeld voorouderfiguur op sokkel 52 cm hoog
Culthuis houten bestoken en beschilderd paneel Maprik midden Sepik Papua Nieuw Guinea 153 cm
Culthuis houten bestoken en beschilderd paneel Maprik midden Sepik Papua Nieuw Guinea 153 cm hoog, 30 cm breed ...[more]
Houten bioma bestoken figuur Sepik Papua Nieuw Guinea57,5 cm hoog, 12 cm breed
Doos met diverse houtsnijwerken Aziatische en Afrikaanse beelden wo. coromandel en biedermeier
Doos met diverse houtsnijwerken Aziatische en Afrikaanse beelden wo. coromandel en biedermeier tabakspot
2 Oosterse wanddecoraties, buitenmaat 65x52 cm en 47x37 cm
Doos met Chinees en Japans porselein 20e eeuw
Doos met Chinees en Japans porseleinen schotels, potje op console, schaaltjes en kommetje, 18e/19e
Doos met Chinees en Japans porseleinen schotels, potje op console, schaaltjes en kommetje, 18e/19e eeuw
Doos Chinees porselein, wandkleedje en cloissonne pot
Doos met Chinees porseleinen 18e eeuwse kommetjes, schoteltjes, gemberpot met inhoud en Japans
175 Los(e)/Seite