8 Los(e)/Seite
Ids Wiersma (1878-1965)
Ids Wiersma (1878-1965)Gezicht op Fries dorp aan meer met molen en man met zeis, ets 13x25 cm ...[more]
Gesigneerd Field, Boerderij aan plas, ets 31x57 cm
Willem Witjens (1884-1962)
Willem Witjens (1884-1962)De molen te Zeddam, ets gedateerd 1948, 19x24 cm ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)
Anton Pieck (1895-1987)Straatje in Amersfoort, ets 21x20,5 cm ...[more]
Bauer Marius (1867-1932)
Gesigneerd Bodifee, Paul (1866-1938), Cunera toren te Rhenen, ets 45,5x29 cm, gesigneerd Gerlsma,
6 diverse etsen w.o. Oude vismarkt te Rotterdam, Oude stadhuis te Rotterdam, boerderij met kippen op
Koop b.u. 7 wanddecoraties wo. Jan Toorop ...[more]
8 Los(e)/Seite