49 Los(e)/Seite
Zeer fraaie linnenkast, noten met esdoornfineer, 5 deuren waarvan de middelste deur voorzien is
2-deurs linnenkast met spiegels in de deuren, 220 cm hoog, 167 cm breed, 64 cm diep (linkerdeur is
2-deurs linnenkast met spiegels in de deuren, 220 cm hoog, 167 cm breed, 64 cm diep (linkerdeur is spiegel 2-delig)
Mahonie 2-deurs linnenkast, mahonie op eiken met rijkgestoken kuif, 237 cm hoog, 157 cm breed, 57 cm
Mahonie 2-deurs linnenkast, mahonie op eiken met rijkgestoken kuif, 237 cm hoog, 157 cm breed, 57 cm diep (opknapper)
3-delige Engelse linnenkast met ovale facetgeslepen spiegel, 202 cm hoog, 129 cm breed, 51 cm diep
Demontabele notenfineer kast met gaaswerk met daarachter een plexiglas plaat en fraai intarsia,
Demontabele notenfineer kast met gaaswerk met daarachter een plexiglas plaat en fraai intarsia, 183 cm hoog, 152 cm breed, 41 cm diep
2-delige Engelse boekenkast met vakverdeling op de ruiten, 214 cm hoog, 216 cm breed, 40 cm diep
2-delige Engelse boekenkast met vakverdeling op de ruiten, 214 cm hoog, 216 cm breed, 40 cm diep ...[more]
Eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast, Holland ca. 1760, ca. 260 cm hoog, 185 cm breed, 63 cm
Eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast, Holland ca. 1760, ca. 260 cm hoog, 185 cm breed, 63 cm diep
18e eeuws notenfineer op eiken Hollands Louis XV kabinet met gecontourneerde kapregel en bestoken
19e eeuws notenfineer op eiken Drents/Gronings boogkabinet met bestoken floraal decor op kap,
2-delige noten met wortelnoten Hollandse porseleinkast met gestoken kuif, ornamenten en klauwpoten
Zeer fraaie eiken kast met rijk steekwerk, panelen, en leeuwmaskers, Zeeland ca. 1650. Kast is
Eiken Neo Renaissance 2-deurs kast met paneeldeuren, gezwarte lijstjes en bestoken fries, op 3
2-delige eiken boekenkast met rozetten in de fries, deuren afgewerkt met leer en koperen ornamenten,
Eiken Biedermeier klepsecretaire met 4 lades 161,5 cm hoog, 100 cm breed, 43 cm diep
Eiken Neo renaissance 2-delige kast met 4 deuren, panelen, cannelures en tussen de poten 2 fraai
Eiken kast met 3 laden met Louis Seize beslag (voorheen onderkast kabinet) 87 cm hoog, 146 cm breed,
Eiken kast met 3 laden met Louis Seize beslag (voorheen onderkast kabinet) 87 cm hoog, 146 cm breed, 47 cm diep
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed,
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed, 60 cm diep
Noten- en wortelnotenfineer 2-delige vitrinekast met gecontourneerde kapregel met rocaille kuif, 4
Eiken 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas in deuren 156,5 cm hoog, 137 cm breed, 51,5 cm diep
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm diep
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast
Noten 2-delige kast met 2-deurs vitrineopstand met verlichting en 5-laads gebombeerde onderkast 235,5 cm hoog, 134 cm breed, 51 cm diep ...[more]
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en
Engelse noten Jugendstil 3-delige linnenkast met facetgeslepen spiegels, gestoken ornamenten en koper beslag, 214 cm hoog, 104 cm breed, 46 cm diep
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215
Hollandse eiken 2-deurs boekenkast met glas in de deuren en afneembare kuif, Holland ca. 1900, 215 cm hoog, 110 cm breed, 47 cm diep
Mahoniefineer Biedermeier 2-deurs kast met boogvormige spijlen in de deuren en lade onderin 166 cm
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op
Massief eiken 1-deurs broodkast met steekwerk, gepende verbindingen, ijzeren beslag, staand op slofpoten 126 cm hoog, 93,5 cm breed, 41 cm diep
Mahonie Biedermeier penantkast 99 cm hoog, 102 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48
Eiken 4-deurs kast met gepende verbindiongen en ijzer beslag, 19e eeuw 104 cm hoog, 139 cm breed, 48 cm diep ...[more]
Wortelnotenfineer 2-deurs legkast 186 cm hoog, 107 cm breed, 53 cm diep
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed,
Mahoniefineer 19e eeuwse 5-laads chiffoniere met klep en 5-laads nest 159 cm hoog, 101 cm breed, 45 cm diep (opknapper)
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde
Noten- met wortelnotenfineer 2-delige hoekkast met gestoken kuif en ornamenten, gestoffeerde binnenkant, 224 cm hoog, 51x51 cm
Mahonie Willem III 2-delig bonheur met gestoken kuif, 220 cm hoog, 106 cm breed, 48 cm diep
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186
Engelse notenfineer vitrinekast met recht geprofileerde kap met 2 beglaasde en 2 paneeldeuren, 186 cm hoog, 101 cm breed en 43 cm diep ...[more]
Eiken 19e eeuws 4-laads klepbureau met 2-deurs opstand met blokjeskap 200 cm hoog, 97 cm breed, 46,5
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast met lade 185 cm hoog, 126 cm breed, 44,5 cm diep
Noten 1-deurs spiegeldeurkast met schappen en 2 lades 203,5 cm hoog, 97,5 cm breed, 54 cm diep
Noten 2-deurs kast met kolommen, 181 cm hoog, 114 cm breed, 58 cm diep
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed,
Eiken 2-delige kast met 2 deuren in bovenkast en 5 lades in onderkast 194,5 cm hoog, 129 cm breed, 54,5 cm diep
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm
Eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 2 laden met gepende en zwaluwstaart verbindingen 191 cm hoog, 147 cm breed, 60 cm diep ...[more]
Mahoniefineer 19e eeuwse 2-deurs kast 220 cm hoog, 149 cm breed, 58 cm diep
Mahoniefineer 19e eeuwse 1-deurs hoekkast 183 cm hoog, 73 cm breed, 55 cm diep
Mahonie Biedermeier 2-deurs kast 192 cm hoog, 141 cm breed, 50 cm diep
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm
Notenfineer Engelse kast met 2 deuren, 3 lades en klep met schrijfgedeelte 121,5 cm hoog, 155 cm breed, 41 cm diep ...[more]
Antieke 1-deurs hoekkast 218,5 cm hoog, 115 cm breed, 64 cm diep
Eiken 1-deurs hoekkast met laadje, vroeg 19e eeuw 126 cm hoog, 72 cm breed, 39 cm diep ...[more]
Noten 2-delige 2-deurs kast met geprofileerde lijsten, glas in bovendeur en dichte onderdeur 178,5
Noten 2-delige 2-deurs kast met geprofileerde lijsten, glas in bovendeur en dichte onderdeur 178,5 cm hoog, 74 cm breed, 35 cm diep
Eiken Hollands kabinet, vroeg 19e eeuw 234,5 cm hoog, 165,5 cm breed, 55 cm diep
49 Los(e)/Seite