10 Los(e)/Seite
Fraaie sabel in de stijl van de US Model 1850 sabel voor officieren met een prachtig uitgewerkt half
Sabel met messing gevest 60,5 cm, in lederen schede
19e eeuws penvuur revolver, 18 x 9 cm
Oude Indische jachtdolk met hoornen heft 33 cm lang, in lederen schede
Weihrauch luchtbuks, kaliber 4.5 mm, 113 cm lang, met Norkonia 4x20 vizier en groene hoes ...[more]
19e eeuws geweer voor decoratie 118 cm lang
Antiek penvuur geweer, 97 cm lang
Antiek penvuur geweer, 97 cm lang ...[more]
2 Hellebaarden naar Middeleeuws voorbeeld, gemaakt ca. 1900, 268 cm hoog
Percussie reispistool, type Balle Borcee met afschroefbare loop genummer 6425, ca. 1875, 16,5 cm
Percussie reispistool, type Balle Borcee met afschroefbare loop genummer 6425, ca. 1875, 16,5 cm lang
Penvuur revolver met gewafelde greep, ca. 1875, 19,5 cm lang
10 Los(e)/Seite