30 Los(e)/Seite
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd)
Hutchenreuther porseleinen 6-persoons mokkaserviesje met klassiek decor (suikerpotje gelijmd) ...[more]
Gemerkt Vista Alegre Portugal, 11 stuks porselein; dekselvaas 35,5 cm hoog, vaas 25 cm hoog,
11-persoons porseleinen theeservies, omstreeks 1910-1920
2 porseleinen sierlijke bloempotten in bronzen montuur 18,5 cm hoog, 15x15 cm
12-persoons porseleinen theeservies, omstreeks 1910-1920
11 Royal Copenhagen porseleinen vissen, grootste vis 9x20x7 cm
Rosenthal porseleinen siervaas 20 cm hoog, Heinrich dekselvaas met oren 28,5 cm hoog, Limoges
Haags porseleinen schaaltje met handbveschilderd decor, 18e eeuw13 cm diameter, Duits porseleinen
Gerold Porzellan Tettau Bavaria porseleinen soezenschaal met kandijbakje en roomkannetje, Limoges
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen
2 Franse porseleinen handbeschilderde 19e eeuwse vazen 19 cm en 24 cm hoog en Silesia porseleinen schaal met bloemdecor, 20e eeuw 29,5x18,5 cm
Biscuitporseleinen polychroom gekleurde beeldengroep man te paard staand bij vrouw 30,5 cm hoog,
Onduidelijk gemerkt, ronde porseleinen handbeschilderde schaal met opengewerkte rand, staand op
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20
3 porseleinen beeldengroepen koets met figuren, meisje met hond, 3 muzikanten en vogel op tak 8-20 cm hoog
15 Royal Doulton porseleinen beeldjes met de namen Dimity, Lavinia, Marie, Rose, Cookie, Monica,
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en
Adams jasperware dekselpot met plate montuur, dekselbakje met plate deksel en onderschotel en Wedgwood schaal, schoteltje, vaasjes en asbakje
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (
Biscuitporseleinen beeldengroep van verleidende putto, gesigneerd Auguste Moreau 36,5 cm hoog (haarlijntje in fakkel) ...[more]
2 porseleinen vaasjes in Jugendstil stijl 19 cm hoog
Porseleinen 11-delig gebaksstel met bloemdecor , gemerkt Oscar Schlegelmilch, decor Import
6 porseleinen schotels met beschilderd bloemmotief en relief 23 cm diameter
Meissen porseleinen siervaas met beschilderd bloemdecor 25 cm hoog en Pirkenhammer 12 porseleinen
Meissen porseleinen siervaas met beschilderd bloemdecor 25 cm hoog en Pirkenhammer 12 porseleinen mokkakop en schotels met goudkleurige rand
Villeroy en Boch Mettlach porseleinen rijkbewerkteschenkkan 27 cm hoog (minuscuul chipje van tuit)
8 Herend Hongarije porseleinen vaasjes met groen en bruin decor 6-13,5 cm hoog
Herend Hongarije porseleinen vakkenschaal met decor Rotschild 35,5 cm diameter, vaas 20,5 cm hoog,
Herend Hongarije wit porseleinen beeld van een vrouw met gitaar, 36 cm hoog
Herend Hongarije kapitale porseleinen ovale mand met bloemdecor, 18 cm hoog, 41x29 cm
Verzameling Herend Hongarije porselein waaronder vaas 20,5 cm hoog, diverse schaaltjes en kop met
Verzameling Herend Hongarije porselein waaronder vaas 20,5 cm hoog, diverse schaaltjes en kop met schotel met paars bloemdecor ...[more]
Doos divers porselein wo. Herend, Rockingham, Wedgwood, Grossvenor
Furstenberg Germany porseleinen serviesgoed met decor van dorp in landschap, servies bestaat uit 8
30 Los(e)/Seite