(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Crockery and glassware (155)

Schätzpreis

155 Los(e)

  • 155 Los(e)

Wedgwood, serie van twaalf borden 'L.N.E.R. Cathedral Series' [12] ...[more]

Zeven stuks aardewerk, w.o. Regout en Sarreguemines (greep hersteld) [7] ...[more]

Divers porselein, 18e en 19e eeuw Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]

Divers Oosters porselein Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]

Divers porselein en Delfts aardewerk Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]

Glazen vaas, twee karaffen en twee keramiek vazen [5] ...[more]

Naar Colenbrander, porseleinen vaas in Jugendstil stijl h. 27 cm. [1] ...[more]

Talavera, majolica inktpot en paar apothekerspotten naar antiek voorbeeld [3] ...[more]

Majolica inktpot en twee borden, 19e eeuw, met slibdecor [3] ...[more]

Twee kristallen vazen en glazen cachepot [3] ...[more]

Elf stuks kristal, eind 19e eeuw, twee met zilveren montering [11] ...[more]

Drie stuks glaswerk (één beschadigd) Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [3] ...[more]

Los 1717

Divers [ds]

Divers [ds] ...[more]

Diverse keramiek sculpturen, 20e eeuw [ds] ...[more]

Villeroy & Boch, porseleinen dinerservies [22] ...[more]

Moorecroft, aardewerk theeservies met blauw monochroom glazuur [36] ...[more]

Royal Albert, bone-china ontbijtservies [2 dzn] ...[more]

Diverse porseleinen theeserviezen [2 dzn] ...[more]

Drie blauw-wit aardewerk borden, w.o. Makkum [3] ...[more]

Paar facetgeslepen karaffen en aardewerk apothekerspot Herkomst: Uit de collectie van de familie Schimmelpenninck [3] ...[more]

Los 1723

Divers [ds]

Divers [ds] ...[more]

Japan, Imari cachepot diam. 21 cm. [1] ...[more]

Divers porselein [ds] ...[more]

Elf verguld porseleinen mokkakop en schotels, eind 19e eeuw [22] ...[more]

Zeven stuks kristal, deels met zilveren montering [7] ...[more]

Makkum, drie polychroom aardewerk schotels, 20e eeuw diam. 28 en 35 cm. [3] ...[more]

Divers aardewerk en porselein [ds] ...[more]

Set van zes facetgeslepen bourgogneglazen [6] ...[more]

Porseleinen theerservies ...[more]

Divers glaswerk [ds] ...[more]

Acht stuks Uraniumglas [ds] ...[more]

Vier diverse karaffen, vroeg 19e eeuw [4] ...[more]

Japan, Satuma vaas, Taisho periode h. 37 cm. [1] ...[more]

Drie kristallen glazen, 19e eeuw, twee met geslepen decor 'Souvenir' Herkomst: Uit het bezit van een Nederlandse edelman [1] ...[more]

Drie porseleinen groepen Hierbij divers porselein [3 + ds] ...[more]

China, twee gekleurd porseleinen vazen, 20e eeuw h. 34 en 40 cm. [2] ...[more]

Japan, Imari schotel, Meiji periode diam. 31 cm. [1] ...[more]

Japan, vier porseleinen vazen, één met teadust decor [4] ...[more]

Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, deels verguld [ds] ...[more]

Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, w.o. snorrekoppen [ds] ...[more]

Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, w.o. 'souvenirs' [2 dzn] ...[more]

  • 155 Los(e)