155 Los(e)/Seite
Frankrijk, aardewerk sardinebord, 19e eeuw, met transferprint decor van tekst 'Les Vraies Sardines
Wedgwood, aardewerk dinerservies, 19e eeuw, met blauwe en geschulpte rand 'Mared', bestaande uit:
Waechtersbach, aardewerk visservies, ca. 1930, in vorm van vissen, bestaande uit: dienschaal,
Wedgwood, serie van twaalf borden 'L.N.E.R. Cathedral Series' [12] ...[more]
Lunveville, aardewerk schaal, ca. 1930, met transferprint decor van zeewier en poten in vorm van
Zeven stuks aardewerk, w.o. Regout en Sarreguemines (greep hersteld) [7] ...[more]
P. Regout, twee paar aardewerk trompetvazen met transferprint decor 'Delfts' h. 34 en 30 cm. [4]
P. Regout, twee paar aardewerk trompetvazen met transferprint decor 'Delfts' h. 34 en 30 cm. [4] ...[more]
P. Regout, drie aardewerk vazen met blauw transferprint decor 'Delfts' h. 30-47 cm. [3] ...[more]
Divers porselein, 18e en 19e eeuw Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]
Divers Oosters porselein Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur,
Divers Oosters porselein Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]
Divers porselein en Delfts aardewerk Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]
Glazen vaas, twee karaffen en twee keramiek vazen [5] ...[more]
Naar Colenbrander, porseleinen vaas in Jugendstil stijl h. 27 cm. [1] ...[more]
Talavera, majolica inktpot en paar apothekerspotten naar antiek voorbeeld [3] ...[more]
Majolica inktpot en twee borden, 19e eeuw, met slibdecor [3] ...[more]
Twee kristallen vazen en glazen cachepot [3] ...[more]
Elf stuks kristal, eind 19e eeuw, twee met zilveren montering [11] ...[more]
Drie stuks glaswerk (één beschadigd) Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [3] ...[more]
Diverse keramiek sculpturen, 20e eeuw [ds] ...[more]
Villeroy & Boch, porseleinen dinerservies [22] ...[more]
Moorecroft, aardewerk theeservies met blauw monochroom glazuur [36] ...[more]
Royal Albert, bone-china ontbijtservies [2 dzn] ...[more]
Diverse porseleinen theeserviezen [2 dzn] ...[more]
Drie blauw-wit aardewerk borden, w.o. Makkum [3] ...[more]
Paar facetgeslepen karaffen en aardewerk apothekerspot Herkomst: Uit de collectie van de familie
Paar facetgeslepen karaffen en aardewerk apothekerspot Herkomst: Uit de collectie van de familie Schimmelpenninck [3] ...[more]
Frankrijk, elf porseleinen borden, 19e eeuw en Herend, porseleinen bord met zilveren montering [12]
Frankrijk, elf porseleinen borden, 19e eeuw en Herend, porseleinen bord met zilveren montering [12] ...[more]
Japan, Imari cachepot diam. 21 cm. [1] ...[more]
Furstenberg, ajour porseleinen mand, Engeland, twee aardewerk kommen en tegel [4] ...[more]
Elf verguld porseleinen mokkakop en schotels, eind 19e eeuw [22] ...[more]
Zeven stuks kristal, deels met zilveren montering [7] ...[more]
Makkum, drie polychroom aardewerk schotels, 20e eeuw diam. 28 en 35 cm. [3] ...[more]
Divers aardewerk en porselein [ds]
Divers aardewerk en porselein [ds] ...[more]
Set van zes facetgeslepen bourgogneglazen [6] ...[more]
Vier Annagele roemers, paar facon de Venise vergulde glazen en Böhm, twee glazen glazen [8]
Vier Annagele roemers, paar facon de Venise vergulde glazen en Böhm, twee glazen glazen [8] ...[more]
Set van zes glazen wijnglazen met verguld decor van strikwerk. Met vergulde signatuur op de bodem [
Set van zes glazen wijnglazen met verguld decor van strikwerk. Met vergulde signatuur op de bodem [6] ...[more]
Acht stuks Uraniumglas [ds]
Acht stuks Uraniumglas [ds] ...[more]
Leerdam, twaalf stuks glaswerk, w.o. Copier en de Bazel (w.b. beschadigd) [ds] ...[more]
Vier diverse karaffen, vroeg 19e eeuw [4] ...[more]
Böhm, twee glazen champagneflutes met blauwe bramen op de stam h. 36,5 cm. [2] ...[more]
Japan, Satuma vaas, Taisho periode h. 37 cm. [1] ...[more]
Drie kristallen glazen, 19e eeuw, twee met geslepen decor 'Souvenir' Herkomst: Uit het bezit van een
Drie kristallen glazen, 19e eeuw, twee met geslepen decor 'Souvenir' Herkomst: Uit het bezit van een Nederlandse edelman [1] ...[more]
Verguld porseleinen achttienpersoons theeservies, eind 19e eeuw, met groen bladdecor, bestaande uit:
Blauw aardwerk schotel, 20e eeuw, met decor van theehuis aan de Vecht. Hierbij divers aardewerk [1 +
Blauw aardwerk schotel, 20e eeuw, met decor van theehuis aan de Vecht. Hierbij divers aardewerk [1 + ds] ...[more]
Drie porseleinen groepen Hierbij divers porselein [3 + ds] ...[more]
China, twee gekleurd porseleinen vazen, 20e eeuw h. 34 en 40 cm. [2] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen dekselvaas, laat 20e eeuw, met decor van draken h. 58 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari schotel, Meiji periode diam. 31 cm. [1] ...[more]
Japan, vier porseleinen vazen, één met teadust decor [4] ...[more]
Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, deels verguld [ds] ...[more]
Porseleinen spoelkom en zeven kommetjes, 19e eeuw, vnl. verguld diam. 24 en 11 cm. [8] ...[more]
Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, w.o. snorrekoppen [ds] ...[more]
Diverse porseleinen kop en schotels, 19e eeuw, w.o. 'souvenirs' [2 dzn] ...[more]
Zeven verguld porseleinen koppen en vijf schotels, 19e eeuw, vnl. met opschriften [12] ...[more]
155 Los(e)/Seite