53 Los(e)/Seite
Verguld en gepatineerd ronde bronzen gueridon met grijs marmeren blad. Op drie holgebogen stijlen
Paar ronde messing bijzettafels ieder met glazen blad en vier hoefpoten h. 61 en diam. 61 cm [2]
Paar ronde messing bijzettafels ieder met glazen blad en vier hoefpoten h. 61 en diam. 61 cm [2] ...[more]
Paar met rood fluweel beklede tabourets met siernagels [2] ...[more]
Rechthoekige messing salontafel, met glazen boven- en onderblad. Op plexiglazen poten 140 x 70 en h.
Rechthoekige messing salontafel, met glazen boven- en onderblad. Op plexiglazen poten 140 x 70 en h. 45 cm [1] ...[more]
Koperkleurig stalen salontafel met vierkanten malechieten blad waaronder vier halve cirkelvormige
Koperkleurig stalen salontafel met vierkanten malechieten blad waaronder vier halve cirkelvormige poten 71 x 71 en h. 52 cm [1] ...[more]
Paar vierkantige zwarte en bruine gecraqueleerde lakwerk zuilen br. 49, h 127 en d.49 cm [2]
Paar vierkantige zwarte en bruine gecraqueleerde lakwerk zuilen br. 49, h 127 en d.49 cm [2] ...[more]
Verchroomd stalen wandtafel met twee zwart glazen bladen 150 x 40 en h. 75 cm [1] ...[more]
Engeland, fijnhouten ronde tafel met zeskantige kolom waaronder voluutvormige driesprant diam. 120
Engeland, fijnhouten ronde tafel met zeskantige kolom waaronder voluutvormige driesprant diam. 120 en h. 76 cm [1] ...[more]
Paar verchroomd stalen theetafels ieder met twee glazen bladen (schilfers) 70 x 42 en h. 77 cm. [2]
Paar verchroomd stalen theetafels ieder met twee glazen bladen (schilfers) 70 x 42 en h. 77 cm. [2] ...[more]
Verguld en groen gelakt smeedijzeren salontafel met vierkante gefacetteerde glazen blad (schilfers) 78 x 78 en h. 50 cm. [1] ...[more]
Vierkanten zwart gelakt houten bridgetafel, met groen vilten blad 100 x 100 en h. 74 cm. [1]
Vierkanten zwart gelakt houten bridgetafel, met groen vilten blad 100 x 100 en h. 74 cm. [1] ...[more]
Charles & Ray Eames, Eames Lounge Chair, Model No. 670 en Ottoman, Model No. 671, fabricaat Herman
Italië, rechthoekige tafel met agaatstenen blad en messing onderstel 100 x 60 en h. 81 cm. [1]
Italië, rechthoekige tafel met agaatstenen blad en messing onderstel 100 x 60 en h. 81 cm. [1] ...[more]
Denenmarken, draaibare fauteuil, 'egg chair', ontwerp Arne Jacobsen, fabricaat Fritz Hansen, 1999,
Rode kegelvormige stoel, ontwerp Verner Panton voor Vitra, model Cone Chair, gedateerd 2009-02-23,
Paar met fiberglas versterkte polyester 'Dax' stoelen, ontwerp Charles & Ray Eames, fabricaat Herman
Verchroomd stalen rechthoekige tafel, ontwerp Martin Visser en Walter Antonis voor 't Spectrum,
Wit gelakt draadstalen kruk, ontwerp Cees Braakman, model KM05, [1] ...[more]
Rotan fauteuil, ontwerp Dirk van Sliedregt, fabricaat Jonker-Noordwolde, met twee losse blauwe
Verchroomd stalen fauteuil, ontwerp Paul Schuitema voor D3, met zwart gelakt houten armleggers en
Verchroomd stalen fauteuil, ontwerp Paul Schuitema voor D3, met zwart gelakt houten armleggers en oranje geribte stoffering [1] ...[more]
Oranje en zwart gelakte houten kast, zgn. A'dammer, ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, met
Aluminium ronde bijzettafel, ontwerp Eero Saarinen, model 'Tulip', uitvoering Arkana, met palissanderhouten blad [1] ...[more]
Oranje gelakte houten kast, zgn. A'dammer, ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, met
Oranje gelakte houten kast, zgn. A'dammer, ontwerp Aldo van den Nieuwelaar voor Pastoe, met roldeur br. 37, h. 205 en d. 37 cm ...[more]
Kubusvormige staande lamp, Lotec classic lamp, ontwerp Benno Premsela voor Hollands licht, met kap
Grijs gelakt metalen bureau, ontwerp Gispen, met zwart linoleum blad (besch.). In het front zeven
Wit gelakte metalen schrijfbureau, ontwerp Osvaldo Borsani en Eugenio Guerli voor Tecno, model
Wit gelakt draadstalen fauteuil, ontwerp Gerrit Rietveld jr., 1954, voor productie in eigen
Paar wit gelakte metalen ziekenhuiskasten met ieder vier deuren br. 53, h. 214 en d. 34 cm [2]
Paar wit gelakte metalen ziekenhuiskasten met ieder vier deuren br. 53, h. 214 en d. 34 cm [2] ...[more]
Italië, diabolovormige Murano melkglazen staande tweelichts lamp, 'Sfinge Terra', fabricaat AV
Verchroomd stalen tweelichts tafellamp met witte kunststoffen kap h. 79 cm. [1] ...[more]
Coco Chanel, salontafel, korenarentafel, jaren '70, met verguld smeedijzeren onderstel en rond
Louis Poulsen, wit stalen tafellamp, model Panthella, met wit kunststof kap h. 73 cm. Herkomst:
Louis Poulsen, paar wit stalen vloerlampen, model Panthella, met wit kunststof kap h. 130 cm.
Wit gelakt stalen tafellamp, circa 1970 met wit kunststof kap Herkomst: Uit de nalatenschap van
Wit gelakt stalen tafellamp, circa 1970 met wit kunststof kap Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Zwarthouten-messing lectuurstandaard, Art Deco, op zwenkwieltjes br. 43 x d. 28 x h. 82 cm.
Teakhouten tweedelige lounge chair, ontwerp Theo Ruth, model Congo 1001, voor Artifort, met zwart en
Teakhouten tweedelige lounge chair, ontwerp Theo Ruth, model Congo 1001, voor Artifort, met zwart en crémekleurige bekleding [1] ...[more]
Zwart gelakte metalen bureaulamp, met verstelbare arm en kap Herkomst: Uit de kunstcollectie van
Zwart gelakte metalen bureaulamp, met verstelbare arm en kap Herkomst: Uit de kunstcollectie van Hedda en Rob van Gennep [1] ...[more]
Zwart gelakt metalen hanglamp, ca. 1960 met grijs, blauw en rood glazen kappen [1] ...[more]
Twee metalen wandrekken, ca. 1960, mogelijk Tomado [2] ...[more]
Italie, zwart gelakte plafonniere, ontwerp Bruno Gata voor Stilnovo, ca. 1960 met schotelvormige kap
Italie, zwart gelakte plafonniere, ontwerp Bruno Gata voor Stilnovo, ca. 1960 met schotelvormige kap diam. 42 cm [1] ...[more]
Paar groen en crémekleurige glazen schemerlampen, fabricaat Seguso h. 76 cm ...[more]
Wit gelakte ronde bijzettafel, ontwerp Erik van Buijtenen voor Nebu Nederland, met groen glazen blad
Wit gelakte ronde bijzettafel, ontwerp Erik van Buijtenen voor Nebu Nederland, met groen glazen blad en op zwenkwielen diam. 50 cm [1] ...[more]
Set van acht stalen fauteuils, ontwerp Eero Aarnio voor Mobel Italia, met zwart lederen bekleding [
Set van acht stalen fauteuils, ontwerp Eero Aarnio voor Mobel Italia, met zwart lederen bekleding [8] ...[more]
Verguld smeedijzeren bijzettafel, met drie gekruiste pijlen als poten. Met rond spiegelblad diam. 30
53 Los(e)/Seite