56 Los(e)/Seite
Heriz kleed 365 x 292 cm. [1]
Heriz kleed 365 x 292 cm. [1] ...[more]
Bidjar kleed 398 x 305 cm. [1]
Bidjar kleed 398 x 305 cm. [1] ...[more]
Kaukasische loper 213 x 91 cm. Herkomst: uit de privé collectie van een kunsthandelaar [1] ...[more]
Farahan kleed 192 x 130 cm. [1]
Farahan kleed 192 x 130 cm. [1] ...[more]
Oosters zijden kleed 170 x 95 cm. [1] ...[more]
Shirwan kleed 155 x 139 cm. [1]
Shirwan kleed 155 x 139 cm. [1] ...[more]
Oosters kleed 218 x 125 cm. [1]
Oosters kleed 218 x 125 cm. [1] ...[more]
Bakhshayesh loper 353 x 95 cm. [1]
Bakhshayesh loper 353 x 95 cm. [1] ...[more]
Twee Anatol kleden 60 x 99 cm; 60 x 99 cm. [2] ...[more]
Lilian kleed 356 x 268 cm [1
Lilian kleed 356 x 268 cm [1 ...[more]
Twee turkmeense pendjereliks, twee Soumack kleedjen en Belouds kleedje [5] ...[more]
Deventer kleed 380 x 190 cm. [1]
Deventer kleed 380 x 190 cm. [1] ...[more]
Deventer kleed 217 x 145 cm. [1]
Deventer kleed 217 x 145 cm. [1] ...[more]
Deventer kleed 220 x 170 cm. [1]
Deventer kleed 220 x 170 cm. [1] ...[more]
Tekke kleed 157 x 113 cm. [1]
Tekke kleed 157 x 113 cm. [1] ...[more]
Kaukasische loper. Gesigneerd 474 x 134 cm. [1] ...[more]
Soumack kleed 261 x 110 cm. [1]
Soumack kleed 261 x 110 cm. [1] ...[more]
Perzisch kleed 245 x 163 cm. [1]
Perzisch kleed 245 x 163 cm. [1] ...[more]
Kapitaal Deventer Kleed 606 x 438 cm. Herkomst: Uit het bezit van een Nederlandse edelman [1]
Kapitaal Deventer Kleed 606 x 438 cm. Herkomst: Uit het bezit van een Nederlandse edelman [1] ...[more]
Heriz kleed 352 x 265 cm. [1]
Heriz kleed 352 x 265 cm. [1] ...[more]
Keshan kleed 485 x 320 cm. [1]
Keshan kleed 485 x 320 cm. [1] ...[more]
Hamadan kleed (besch.) 311 x 202 cm. [1] ...[more]
Bidjar kleed 377 x 234 cm. [1]
Bidjar kleed 377 x 234 cm. [1] ...[more]
Kazak kleed 260 x 180 cm. [1]
Kazak kleed 260 x 180 cm. [1] ...[more]
Twee antieke anatol bidkleden 186 x 117 cm; 180 x 120 cm. [1] ...[more]
Oosters kleed 404 x 300 cm. [1]
Oosters kleed 404 x 300 cm. [1] ...[more]
Twee Bochara kleden 173 x 115 cm; 104 x 86 cm. [2] ...[more]
Twee Hamadan kleden 238 x 145 cm; 183 x 104 cm. [2] ...[more]
Chinees kleed 333 x 245 cm. [1]
Chinees kleed 333 x 245 cm. [1] ...[more]
Chinees kleed 365 x 272 cm. [1]
Chinees kleed 365 x 272 cm. [1] ...[more]
Kazak kleed 242 x 120 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van H.J. van der Weele (1852-1930) [1]
Kazak kleed 242 x 120 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van H.J. van der Weele (1852-1930) [1] ...[more]
Kazak kleed 248 x 150 cm. [1]
Kazak kleed 248 x 150 cm. [1] ...[more]
Heriz kleed 289 x 181 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van H.J. van der Weele (1852-1930) [1]
Heriz kleed 289 x 181 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van H.J. van der Weele (1852-1930) [1] ...[more]
Kars Kazak kleed 314 x 223 cm. [1]
Kars Kazak kleed 314 x 223 cm. [1] ...[more]
Deventer kleed 475 x 230 cm. [1]
Deventer kleed 475 x 230 cm. [1] ...[more]
Bruidskelim 270 x 134 cm. [1]
Bruidskelim 270 x 134 cm. [1] ...[more]
Soumack kleed 305 x 128 cm. [1]
Soumack kleed 305 x 128 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 226 x 176 cm. [1]
Kelim kleed 226 x 176 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 248 x 147 cm. [1]
Kelim kleed 248 x 147 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 285 x 148 cm. [1]
Kelim kleed 285 x 148 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 290 x 172 cm. [1]
Kelim kleed 290 x 172 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 270 x 150 cm. [1]
Kelim kleed 270 x 150 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 291 x 165 cm. [1]
Kelim kleed 291 x 165 cm. [1] ...[more]
Kelim kleed 283 x 154 cm. [1]
Kelim kleed 283 x 154 cm. [1] ...[more]
Afshar kleed 371 x 212 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Afshar kleed 371 x 212 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Kazak kleed 227 x 149 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Kazak kleed 227 x 149 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Hamadan kleed 194 x 142 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Hamadan kleed 194 x 142 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Kazak kleed 237 x 174 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Kazak kleed 237 x 174 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Afghan kleed 252 x 212 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Afghan kleed 252 x 212 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Sarouck kleed 375 x 161 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Sarouck kleed 375 x 161 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Karadja loper 187 x 82 cm. [1]
Karadja loper 187 x 82 cm. [1] ...[more]
Senneh kelim kleed 157 x 117 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1]
Senneh kelim kleed 157 x 117 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Twee Soumack dubbele tassen en Soumack zoutzak Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur
Twee Soumack dubbele tassen en Soumack zoutzak Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [3] ...[more]
Shiraz kleed, Yamoud pendjerelik en Perzisch kussen 151 x 110 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap
Shiraz kleed, Yamoud pendjerelik en Perzisch kussen 151 x 110 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [3] ...[more]
Kaskai kussen Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [1] ...[more]
Twee kelim stroken 206 x 91 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [2]
Twee kelim stroken 206 x 91 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een collectioneur uit Haarlem [2] ...[more]
56 Los(e)/Seite