392 Los(e)/Seite
Geëlectrificeerde elflichts kaarsenkroon met glazen en messing armen en kristallen prisma' s, pegels
Wit gelakte smeedijzeren achtienlichts kroon in twee etages, met kristallen kralen, pegels, prima'
Messing staande drielichts schemerlamp in Corinthische zuilvorm. Op vierkante voet met klauwpoten h.
Messing staande drielichts schemerlamp in Corinthische zuilvorm. Op vierkante voet met klauwpoten h. 160 cm. [1] ...[more]
Koperen geëlektirificeerde eenlichts hallantaarn met groene ruitjes h. 65 cm. [1] ...[more]
Glazen eierschaallamp met koperen montering, waarop vogelkopjes h. 41 cm. [1] ...[more]
Koperen zeslichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw h. 75 en diam. 76 cm. [1] ...[more]
Drie differente glazen hanglampen met messing montering h. 45, 31 en 36 cm. [3] ...[more]
Frankrijk, verguld bronzen drielichts hanglamp, Art Deco, met drie geperst matglazen kappen.
Koperen achtlichts kroon, Art Deco, met glazen bobèches diam. 80 en h. 77 cm [1] ...[more]
Halfronde albasten zevenlichts kroon met zes verguld bronzen kelfvormige armen en zeven wit glazen
Houten schemerlampvoet, Art Deco, met geribde schacht h. 132 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van
Houten schemerlampvoet, Art Deco, met geribde schacht h. 132 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Frankrijk, smeedijzeren staande schemerlamp, Art Deco met rood 'pate de verre' kap, glas defect h.
Verguld houten schemerlampvoet, ca. 1900
Verguld houten schemerlampvoet, ca. 1900 ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd matglazen schaal en
Met groene skai beklede messing schemerlamp ...[more]
Frankrijk, messing en bronzen vierlichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen schaal en
Paar verguld koperen schemerlampen, ca. 1960, met zalmkleurige lederen schachten [2] ...[more]
Hanglamp, Amsterdamse school de kunststof zijden met gespoten décor,meerdere vlakken beschadigd h.
Vijf verchroomd stalen hanglampen, met melkglazen kappen. Drie bolvormig, twee conusvormig h. 96
Koperen zeslichts hanglamp, Art Deco met geperst glazen schaal en vier armen h. 86 cm. Herkomst: Uit
Messing en verguld koperen zeslichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen kappen h. 58 cm.
Messing en verguld koperen zeslichts hanglamp, Art Deco, met gesatineerd persglazen kappen h. 58 cm. [1] ...[more]
Messing staande schemerlampvoet, Jugendstil h. 118 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een
Messing staande schemerlampvoet, Jugendstil h. 118 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Smeedijzeren geëlektrificeerde vijflichts hanglamp. Boeket h. 52 cm. [1] ...[more]
Metalen drielichts wandarmatuur, Amsterdamse School Herkomst: Uit de nalatenschap van een Amsterdamse collectioneur [1] ...[more]
Messing tweelichts hanglamp met twee glazen kappen h. 68 cm. [1] ...[more]
Twee paar verguld koperen drielichts hanglampen in Louis XV-stijl h. 110 en 79 cm. Dit lot wordt
Verguld en groen laqué koperen achtlichts geëlektrificeerde kaarsenkroon in Empire-stijl, met
Verguld houten twaalflichts geëlektrificeerde kaarsenkroon in twee etages. Hierbij twee bijbehorende
Verchroomd stalen vijflichts lamp met twee ringen van glazen buizen (vier def.) h. 65 cm. [1]
Verchroomd stalen vijflichts lamp met twee ringen van glazen buizen (vier def.) h. 65 cm. [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met parel- en kabelrand. h. 143 en br. 75 cm [1]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met parel- en kabelrand. h. 143 en br. 75 cm [1] ...[more]
Geslepen venetiaanse spiegel, 19e eeuw, Het geheel versierd met voluten en geslepen bloem-en
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met opengewerkte kuif waarin voluten en bazuinen
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met opengewerkte kuif waarin voluten en bazuinen h. 70 en br. 43 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, ca. 1900, met parelrand h. 59 en br. 46 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in rustiek vergulde lijst, 19e eeuw, De opengewerkte kuif en lijst geheel
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst Met verguld koperen bieswerk en onder een verguld
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst h. 52 en br. 38 cm [1] ...[more]
Rechthoekige damspiegel in bewerkte vergulde lijst waarop rozetten, 19e eeuw, De opengewerkte kuif
Achtkantige spiegel in zwart laque en rood gemarmerde lijst h. 91 en br. 80 [1] ...[more]
Rechthoekige damspiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met rozetten en bladmotieven. De
Spiegel, in rechthoekige verguld gesneden en opengewerkte houten lijst, Louis XVI, Het geheel
Gefaceteerde rechthoekige spiegel in verguld gesneden houten lijst met rozetten en parelrand,
Rechthoekige damspiegel in Empire-stijl, in zwart laque en verguld houten lijst. Boven en onder
Rechthoekige spiegel in verguld gesneden houten lijst met rozetten en parelranden, Louis XVI, met
Rechthoekige spiegel met verguld gesneden lijst, 18e eeuw, De opengewerkte kuif met strikwerk h.
Rechthoekige spiegel in verzilverd houten lijst met parelrand, eind 19e eeuw, h. 129 en br. 94 cm [
Rechthoekige spiegel in verzilverd houten lijst met parelrand, eind 19e eeuw, h. 129 en br. 94 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in polychroom houten lijst, 19e eeuw, de rijk gestoken kuif versierd met
Rechthoekige spiegel in gebronsde lijst, begin 19e eeuw. De opengewerkte kuif met vaasornament en
Rechthoekige spiegel in gebronsde lijst, begin 19e eeuw. De opengewerkte kuif met vaasornament en guirlandes h. 60 en br. 33 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in rijkgestoken houten lijst, 19e eeuw, De opengewerkte kuif met strik,
Rechthoekige spiegel in gestoken vergulde houten lijst, 19e eeuw, met opengewerkte kuif waarin
Duitsland, rechthoekige spiegel in gepolychromeerde gestoken houten lijst, eind 18e eeuw, De
Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst, 19e eeuw, met verguld bronzen ornamenten en rozetten
Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst, 19e eeuw, met verguld bronzen ornamenten en rozetten h. 81 en br. 48 cm [1] ...[more]
België/Frankrijk, ovale spiegel, Art Deco, in smeedijzeren lijst br. 116 x h. 55 cm. Herkomst: Uit
Paar porseleinen geëlektrificeerde vierlichts kaarsenkroontjes h. 42 cm. [2] ...[more]
Koperen negenlichts kroon met albasten schaal. De zes armen met gesatineerd glazen kelkvormige
Twee Venetiaanse kronen. Eén achtlichts , één zeslichts. Beide met blad- en bloemsierarmen (
Venetiaanse drielichts tafellamp en -tweelichts wandlamp, beiden met blad- en bloemsierarmen h. 75
Venetiaanse drielichts tafellamp en -tweelichts wandlamp, beiden met blad- en bloemsierarmen h. 75 cm. [1] ...[more]
Paar koperen tafellampen, ca. 1900, met bolvormige kristallen kappen met ster en waaier motief. h.
392 Los(e)/Seite