103 Los(e)/Seite
Japan, paar Imari Hichozan stijl puntvazen, Meiji periode, met decor van figuren in cartouche.
Japan, paar Imari Hichozan stijl puntvazen, Meiji periode, met decor van figuren in cartouche. Gesigneerd h. 26 cm. [2] ...[more]
Japan, drie Raku kommen en Bizen, vaas en twee kommen [5] ...[more]
Japan, zes blauw-wit eierschaal porseleinen kop en schotels [12] ...[more]
Japan, 'white bronze' bolle puntvaas. Gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001). In originele houten kist h.
Japan, 'white bronze' bolle puntvaas. Gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001). In originele houten kist h. 16 cm. [2] ...[more]
Japan, groen gepatineerd bronzen puntvaas. Gesigneerd Okado Isao (1940-2010). In originele opbergkist h. 27 cm. [2] ...[more]
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, ca. 1960, met vergulde en verzilverde vlakken. Gesigneerd
Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, ca. 1960, met vergulde en verzilverde vlakken. Gesigneerd h. 25,5 cm. [1] ...[more]
Japan, geëmailleerd bronzen vaas met decor van 'drie vrienden' (kersenbloesem, bamboe en chrysant)
Japan, porseleinen dekselkom op onderschotel, Meiji periode met rood-groen decor en vergulde mon
Japan, porseleinen dekselkom op onderschotel, Meiji periode met rood-groen decor en vergulde mon diam. 29 cm. [2] ...[more]
Japan, Imari dekselkom op onderschotel, laat Edo/vroeg Meiji periode, met decor in vakwerk op
Japan, Satsuma vaas, Taisho periode, met decor van bloesem. Gemerkt en met mon h. 19 cm. [1]
Japan, Satsuma vaas, Taisho periode, met decor van bloesem. Gemerkt en met mon h. 19 cm. [1] ...[more]
Japan, Imari schotel, Taisho periode. Gesigneerd diam. 45,5 cm. [1] ...[more]
Japan blauw-wit porseleinen schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van berglandschap diam. 37
Japan blauw-wit porseleinen schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van berglandschap diam. 37 cm. [1] ...[more]
Japan, paar Imari schotels en bord, Meiji periode diam. 30 en 46 cm. [3] ...[more]
Diverse oosterse schilderingen en houtsnedes Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale
Diverse oosterse schilderingen en houtsnedes Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]
Japan, vergulde lakdoos, Edo periode, met 'hiramaki-e' decor van rotsen en vogels op gesprenkeld '
Japan, hardhouten groep, Taisho periode; Man gebogen over vat h. 27 cm. [1] ...[more]
Japan, coromandelhouten snijwerk mensenschedel h. 13 cm. [1] ...[more]
Japan, Samurai pop 'musha ningyo', met gofun hoofd h. ca. 40 cm. [1] ...[more]
Japan, bronzen koro op losse voet, Meiji/Taisho periode, met relief van kersenbloesem h. 16,5 cm. [
Japan, bronzen koro op losse voet, Meiji/Taisho periode, met relief van kersenbloesem h. 16,5 cm. [1] ...[more]
Japan en China, negen stuks miniatuur porselein, w.o. kopje met erotische voorstelling onder glas in
Japan en China, negen stuks miniatuur porselein, w.o. kopje met erotische voorstelling onder glas in bodem [9] ...[more]
Japan, twee ivoren groepen, Meiji periode; Dame met parasol, met gravé. Gesigneerd (één parasol
Japan, twee ivoren groepen, Meiji periode; Dame met parasol, met gravé. Gesigneerd (één parasol licht beschadigd) h. 15 cm. [1] ...[more]
Japan, ivoren snijwerk 'okimono', Meiji periode; Man en kind met manden (voet hersteld) h. 11 cm. [
Japan, ivoren snijwerk 'okimono', Meiji periode; Man en kind met manden (voet hersteld) h. 11 cm. [1] ...[more]
Japan, twee ivoren snijwerken 'okimono', Meiji periode; Man met mand. Beide gesigneerd in lak h. 6,5
Japan, twee ivoren snijwerken 'okimono', Meiji periode; Man met mand. Beide gesigneerd in lak h. 6,5 cm. [2] ...[more]
Japan, ivoren dekseldoos, schildpad doosje en houten netsuke, Meiji periode. De doos gesigneerd in
Japan, ivoren snijwerk 'okimono', Meiji periode; Visverkoper, met grave. Gesigneerd in lak h . 9 cm.
Japan, ivoren snijwerk 'okimono', Meiji periode; Visverkoper, met grave. Gesigneerd in lak h . 9 cm. [1] ...[more]
Japan, twee verguld laque trommels 'Tzuzumi', Edo periode, met 'takamaki-e' decor, de één van
Japan, collectie van zes ivoren erotische objecten; twee mammalia, drie fallussen en een coïtus.
Japan, collectie van zes ivoren erotische objecten; twee mammalia, drie fallussen en een coïtus. h. 7,5 tot 2,5 cm. [zkj] ...[more]
Zilveren hanger in de vorm van een fallus met scrotum; fallus in scharnierende schakels. l. 2,5
Zilveren hanger in de vorm van een fallus met scrotum; fallus in scharnierende schakels. l. 2,5 tot 4 cm. [1] ...[more]
Japan, twee ivoren erotische groepen, Taisho periode. met gegraveerd en beschilderde patronen.
Japan, twee ivoren erotische groepen, Taisho periode. met gegraveerd en beschilderde patronen. Gesigneerd l. 10 en 7,5 cm. [2] ...[more]
Japan, ivoren netsuke, Taisho Periode, in de vorm van staande man houten stam op schouder, met
Japan, ivoren penselenpot, Meiji Periode, met gegraveerd en gezwart decor van bloesem. h. 10 cm. [1]
Japan, ivoren penselenpot, Meiji Periode, met gegraveerd en gezwart decor van bloesem. h. 10 cm. [1] ...[more]
Japan, vier ivoren figuren, Taisho Periode; wijze met staf. Allen met gegraveerde patronen in
Japan, vier ivoren figuren, Taisho Periode; drie wijze met staf en een zonder. Allen met gegraveerde
Japan, drie ivoren Kabuki figuren, Taisho periode met beweegbare hoofden. Met gegraveerde decoraties. h. 5 cm. [3] ...[more]
Japan, vier ivoren groepjes, Taisho periode; slang, aapje op pad en twee figuren. l. 8 tot 4 cm. [4]
Japan, vier ivoren groepjes, Taisho periode; slang, aapje op pad en twee figuren. l. 8 tot 4 cm. [4] ...[more]
Japan, vier ivoren groepjes, Taisho periode; man met knapzak, liggend figuur, vrouw met wandelstok
Japan, geweven doek, 19e eeuw met voorstelling in zilverdraad van draken en Mon tekens. 315 x 57 cm.
Japan, geweven doek, 19e eeuw met voorstelling in zilverdraad van draken en Mon tekens. 315 x 57 cm. [1] ...[more]
China, bewerkt houten luit, 19e eeuw, de hals versierd met gesneden drakenkop, de klankkast versierd
India (?), antiek stenen hoofd, met opgebonden ushnisa, een flank van gelaat verkleurd. h. 9 cm. [1]
India (?), antiek stenen hoofd, met opgebonden ushnisa, een flank van gelaat verkleurd. h. 9 cm. [1] ...[more]
Tibet, bronzen schaal, 19e eeuw, de rand in de vorm van een opgekrulde cobra. diam. 14 cm. [1]
Tibet, bronzen schaal, 19e eeuw, de rand in de vorm van een opgekrulde cobra. diam. 14 cm. [1] ...[more]
Japan, Kutani schotel, vroeg Meiji periode, met fijn geschilderd decor van vele figuren in rood en
India, paar groene gelakte bovenlichten, met gecontourneerde lijst waarin roosterpanelen [2]
India, paar groene gelakte bovenlichten, met gecontourneerde lijst waarin roosterpanelen [2] ...[more]
India, gestoken houten sculptuur; Fluitspeelster h. 45 cm. [1] ...[more]
103 Los(e)/Seite