(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Japanese Works of Art (103)
103 Los(e)

  • 103 Los(e)

Japan, paar Imari Hichozan stijl puntvazen, Meiji periode, met decor van figuren in cartouche. Gesigneerd h. 26 cm. [2] ...[more]

Japan, drie Raku kommen en Bizen, vaas en twee kommen [5] ...[more]

Japan, zes blauw-wit eierschaal porseleinen kop en schotels [12] ...[more]

Japan, 'white bronze' bolle puntvaas. Gesigneerd Tsuda Eiju (1915-2001). In originele houten kist h. 16 cm. [2] ...[more]

Japan, groen gepatineerd bronzen puntvaas. Gesigneerd Okado Isao (1940-2010). In originele opbergkist h. 27 cm. [2] ...[more]

Japan, bruin gepatineerd bronzen vaas, ca. 1960, met vergulde en verzilverde vlakken. Gesigneerd h. 25,5 cm. [1] ...[more]

Japan, porseleinen dekselkom op onderschotel, Meiji periode met rood-groen decor en vergulde mon diam. 29 cm. [2] ...[more]

Japan, Imari schotel, Taisho periode. Gesigneerd diam. 45,5 cm. [1] ...[more]

Japan blauw-wit porseleinen schotel, Meiji/Taisho periode, met decor van berglandschap diam. 37 cm. [1] ...[more]

Japan, paar Imari schotels en bord, Meiji periode diam. 30 en 46 cm. [3] ...[more]

Diverse oosterse schilderingen en houtsnedes Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover [ds] ...[more]

Japan, hardhouten groep, Taisho periode; Man gebogen over vat h. 27 cm. [1] ...[more]

Japan, coromandelhouten snijwerk mensenschedel h. 13 cm. [1] ...[more]

Japan, Samurai pop 'musha ningyo', met gofun hoofd h. ca. 40 cm. [1] ...[more]

Japan en China, negen stuks miniatuur porselein, w.o. kopje met erotische voorstelling onder glas in bodem [9] ...[more]

Japan, twee ivoren groepen, Meiji periode; Dame met parasol, met gravé. Gesigneerd (één parasol licht beschadigd) h. 15 cm. [1] ...[more]

Japan, twee ivoren snijwerken 'okimono', Meiji periode; Man met mand. Beide gesigneerd in lak h. 6,5 cm. [2] ...[more]

Japan, collectie van zes ivoren erotische objecten; twee mammalia, drie fallussen en een coïtus. h. 7,5 tot 2,5 cm. [zkj] ...[more]

Zilveren hanger in de vorm van een fallus met scrotum; fallus in scharnierende schakels. l. 2,5 tot 4 cm. [1] ...[more]

Japan, twee ivoren erotische groepen, Taisho periode. met gegraveerd en beschilderde patronen. Gesigneerd l. 10 en 7,5 cm. [2] ...[more]

Japan, drie ivoren Kabuki figuren, Taisho periode met beweegbare hoofden. Met gegraveerde decoraties. h. 5 cm. [3] ...[more]

India, gestoken houten sculptuur; Fluitspeelster h. 45 cm. [1] ...[more]

  • 103 Los(e)