(14 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (2872)
2872 Los(e)

  • 2872 Los(e)

Sierk Schröder (1903-2002)Blad met studies van paarden; potlood en aquarel; 40 x 33 cm.; gesigneerd l.o., juli '76; [1]300,00 ...[more]

Dick Mirande (geb. 1938)Muur met tegels; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Vieleers; [1]400,00 ...[more]

Corneille (1922-2010)Compositie met vrouw; ; zeefdruk, ; 31 x 22 cm.; gesign. r.o., '73, 83/100; [1]100,00 ...[more]

Aat Veldhoen (geb. 1934)Collectie rotaprenten; [map]200,00 ...[more]

Wim Yo Bwan Tjong (1913-1977)'Gran Via (Espana)'; doek; 114 x 156 cm.; gesign. r.o., '58, verso titel; [1]1000,00 ...[more]

Panayiotis Tetsis (1925-2016)Landschap; paneel; 20 x 48 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: direct verkregen van de kunstenaar; [1]2500,00 ...[more]

Jean Miro (1893-1983)Vijf diverse litho's, afkomstig uit Derriere le miroir; vijf litho's; allen ca. x 30 cm. ; [5]350,00 ...[more]

Gutierrez (20e eeuw)Abstracte compositie; gouache; 31 x 43 cm.; [1]100,00 ...[more]

Diverse kunst, 20e eeuw[ds]80,00 ...[more]

Flavio Piras (geb. 1956)'Numerazione libera N1'; gemengde techniek op board en metaal; 120 x 93 cm.; ongesigneerd?; [1]500,00 ...[more]

Toegeschreven aan Siegfried Anzinger (geb. 1953)Abstracte compositie; aquarel en gouache; 60 x 84 cm.; ongesigneerd; [1]400,00 ...[more]

Peter Durieux (geb. 1951)Landschap met muur bij een huis; acryl op board; 26 x 59 cm.; gesign. r.o., '92; [1]900,00 ...[more]

Klaas Gubbels (geb. 1934)Naakt op een tafel; druk, hand gekleurd; 67 x 50 cm.; gesign. r.o., '83, 4/50; [1]400,00 ...[more]

Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel. Hierbij ets door Ans Wortel.; kleurenets; 40 x 55 cm.; gesign. r.o., 1971, 152/190; [2]200,00 ...[more]

Collectie foto's, ca. 1960 - ca. 1990[ds]100,00 ...[more]

Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Boven en onder; litho, blad met vouw; 50 x 20 cm.; gesign. l.o., '47; [1]6000,00 ...[more]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw'Pot of flowers'; board; 50 x 25 cm.; [1]200,00 ...[more]

Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Twee figuren; doek, niet ingelijst; 82 x 65 cm.; ongesigneerd; [1]300,00 ...[more]

  • 2872 Los(e)