2872 Los(e)/Seite
Otto B. de Kat (1907-1995)Zonnebloemen; doek; 91 x 45 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Kunsthandel M.
Willem van Leusden (1886-1974)'Moment musical'; doek; 125 x 95 cm.; gesign. r.o., '58; [1]300,00
Willem van Leusden (1886-1974)'Moment musical'; doek; 125 x 95 cm.; gesign. r.o., '58; [1]300,00 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met figuren; tekening, ; 37 x 47 cm.; [1]80,00 ...[more]
Sierk Schröder (1903-2002)Blad met studies van paarden; potlood en aquarel; 40 x 33 cm.; gesigneerd l.o., juli '76; [1]300,00 ...[more]
Sierk Schröder (1903-2002)Portret van een meisje; rood krijt; 16 x 16 cm.; gesigneerd r.o., verso
Dick Mirande (geb. 1938)Muur met tegels; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie
Dick Mirande (geb. 1938)Muur met tegels; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Vieleers; [1]400,00 ...[more]
Peter van Poppel (geb. 1945)'Atelier'; litho en gouache; 30 x 30 cm.; gesign. r.o., '86, 18/25; [1]
Peter van Poppel (geb. 1945)'Atelier'; litho en gouache; 30 x 30 cm.; gesign. r.o., '86, 18/25; [1]120,00 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd l.o.'Les habitués de Normandie'; doek, ; 72 x 93 cm.; [1]200,00 ...[more]
Jan van der Veer (1912-2001)Zittend naakt; inkt en aquarel, ; 35 x 23 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00
Jan van der Veer (1912-2001)Zittend naakt; inkt en aquarel, ; 35 x 23 cm.; gesign. r.o., ; [1]80,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)Compositie met vrouw en vogel; litho; 60 x 50 cm.; gesign. l.o., 133/250; [1]
Corneille (1922-2010)Compositie met vrouw en vogel; litho; 60 x 50 cm.; gesign. l.o., 133/250; [1]400,00 ...[more]
Corneille (1922-2010)Compositie met vrouw; ; zeefdruk, ; 31 x 22 cm.; gesign. r.o., '73, 83/100; [
Corneille (1922-2010)Compositie met vrouw; ; zeefdruk, ; 31 x 22 cm.; gesign. r.o., '73, 83/100; [1]100,00 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)'Seven summer days'. Complete serie van veertien litho's, allen ingelijst.
Gysbert Voskuyl (1915-2004)"Mari Lou"; tekening; 48 x 64 cm.; gesign. r.o., '830,00 ...[more]
Hugo Claus (1929-2008)Compositie met figuur; litho; 66 x 48 cm.; gesign. r.o.; [1]; 80,00 ...[more]
Aat Veldhoen (geb. 1934)Collectie rotaprenten; [map]200,00 ...[more]
Gerard Schäperkotter (1914-2006)Abstracte compositie; doek; 35 x 30 cm.; gesign. l.o., '78; [1]400,
Gerard Schäperkotter (1914-2006)Abstracte compositie; doek; 35 x 30 cm.; gesign. l.o., '78; [1]400,00 ...[more]
Netty Michels (1919-1995)'In het museum'; doek; 40 x 30 cm.; gesign. l.o., '70; Herkomst: uit de
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel; litho; 40 x 55 cm.; gesign. r.o.; [1]250,00 ...[more]
Will Leeuwens (1923-1986)Abstracte compositie; houtskool; 74 x 51 cm.; gesign. l.o., '49; [1]350,00
Will Leeuwens (1923-1986)Abstracte compositie; houtskool; 74 x 51 cm.; gesign. l.o., '49; [1]350,00 ...[more]
Dianne Bakker (geb. 1958)Icarus; houtdruk; 93 x 58 cm.; gesign. r.o., 1994, oplage 8; Herkomst:
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 63 x 48 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 63 x 48 cm.; gesign. r.o.; [1]400,00 ...[more]
Schlomo Koren (geb. 1932)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.o., '65; Herkomst:
Gaby Bovelander (geb. 1931)Surrealistische compositie; paneel; 50 x 77 cm.; gesign. r.o., verso
Wim Yo Bwan Tjong (1913-1977)'Gran Via (Espana)'; doek; 114 x 156 cm.; gesign. r.o., '58, verso
Wim Yo Bwan Tjong (1913-1977)'Gran Via (Espana)'; doek; 114 x 156 cm.; gesign. r.o., '58, verso titel; [1]1000,00 ...[more]
Panayiotis Tetsis (1925-2016)Landschap; paneel; 20 x 48 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: direct
Panayiotis Tetsis (1925-2016)Landschap; paneel; 20 x 48 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: direct verkregen van de kunstenaar; [1]2500,00 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)Abstracte compositie; litho; 23 x 41 cm.; gesign. r.o., 176/250; [1]0,00
Karel Appel (1921-2006)Abstracte compositie; litho; 23 x 41 cm.; gesign. r.o., 176/250; [1]0,00 ...[more]
Panayiotis Tetsis (1925-2016)Stilleven met appels; litho; 18 x 25 cm.; gesign. r.o., 14/290;
Rob Brouwers (geb. 1941)Man bij een spiegel / Twee figuren bij bomen; doek, gesign. r.o., '75 en
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel; litho; 55 x 75 cm.; gesign. l.o., 118/190; [1]250,00
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel; litho; 55 x 75 cm.; gesign. l.o., 118/190; [1]250,00 ...[more]
Karel Appel (1921-2006)Figuur; ; litho; 65 x 50 cm.; gesign. r.o., '69, e.a. VII/X; [1]400,00
Karel Appel (1921-2006)Figuur; ; litho; 65 x 50 cm.; gesign. r.o., '69, e.a. VII/X; [1]400,00 ...[more]
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 65 x 47 cm.; gesign. r.o., E.A.; [1]400,00
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 65 x 47 cm.; gesign. r.o., E.A.; [1]400,00 ...[more]
Marte Röling (geb. 1939)'Strand'; ets; 44 x 50 cm.; gesign. r.o., 1964; [1]250,00 ...[more]
W. Mansion (20e eeuw)Abstracte compositie; board; 30 x 39 cm.; gesign. r.o.; [1]120,00 ...[more]
Jean Miro (1893-1983)Vijf diverse litho's, afkomstig uit Derriere le miroir; vijf litho's; allen ca.
Jean Miro (1893-1983)Vijf diverse litho's, afkomstig uit Derriere le miroir; vijf litho's; allen ca. x 30 cm. ; [5]350,00 ...[more]
Gutierrez (20e eeuw)Abstracte compositie; gouache; 31 x 43 cm.; [1]100,00 ...[more]
Fabrice Hünd (geb. 1961)Berglandschap; mozaïek op board; 73 x 86 cm.; verso gesign. ; [1]100,00
Fabrice Hünd (geb. 1961)Berglandschap; mozaïek op board; 73 x 86 cm.; verso gesign. ; [1]100,00 ...[more]
Diverse kunst, 20e eeuw[ds]80,00
Diverse kunst, 20e eeuw[ds]80,00 ...[more]
Annemarie de Groot (geb. 1952)Stilleven met bloemen; pastel en olieverf op papier; 68 x 48 cm.;
Theo Niermeijer (1940-2005)Abstracte compositie; doek; 110 x 160 cm.; verso gesign.; [1]400,00
Theo Niermeijer (1940-2005)Abstracte compositie; doek; 110 x 160 cm.; verso gesign.; [1]400,00 ...[more]
Jan Zwaan (geb. 1953)Interieur; doek; 55 x 65 cm.; gesign. l.o., '93; Herkomst: Kunsthandel Ina
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel; litho; 55 x 75 cm.; gesign. l.o., 18/190; [1]250,00
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel; litho; 55 x 75 cm.; gesign. l.o., 18/190; [1]250,00 ...[more]
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 60 x 35 cm.; gesign r.o., 149/300; [1]250,00
Bram van Velde (1895-1981)Abstracte compositie; litho; 60 x 35 cm.; gesign r.o., 149/300; [1]250,00 ...[more]
Naar DaliFiguren bij een schip; ; litho; 60 x 60 cm.; gesigneerd met stempel, 63/295; [1]200,00
Naar DaliFiguren bij een schip; ; litho; 60 x 60 cm.; gesigneerd met stempel, 63/295; [1]200,00 ...[more]
Flavio Piras (geb. 1956)'Numerazione libera N1'; gemengde techniek op board en metaal; 120 x 93 cm.;
Flavio Piras (geb. 1956)'Numerazione libera N1'; gemengde techniek op board en metaal; 120 x 93 cm.; ongesigneerd?; [1]500,00 ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934)Paard; olieverf op gips; diam. 20,5 cm.; verso gesign.; [1]500,00 ...[more]
I Wayan Bendi (geb. 1950)Betari girl, Bali; doek; 100 x 150 cm.; gesign. l.o.; [1]2000,00 ...[more]
Moses Misdy (geb. 1941)Tempeloptocht, Bali; doek; 50 x 35 cm.; gesign. l.o.; [1]400,00 ...[more]
Roberto Matta (1911-2002)Compositie met figuren; litho; 50 x 63 cm.; gesign. r.o., 164/190; [1]120,
Roberto Matta (1911-2002)Compositie met figuren; litho; 50 x 63 cm.; gesign. r.o., 164/190; [1]120,00 ...[more]
Toegeschreven aan Siegfried Anzinger (geb. 1953)Abstracte compositie; aquarel en gouache; 60 x 84
Toegeschreven aan Siegfried Anzinger (geb. 1953)Abstracte compositie; aquarel en gouache; 60 x 84 cm.; ongesigneerd; [1]400,00 ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934)'Nigel short'; aquarel en zwart krijt; 60 x 44 cm.; gesign. r.o., '89; [1]
Klaas Gubbels (geb. 1934)'Nigel short'; aquarel en zwart krijt; 60 x 44 cm.; gesign. r.o., '89; [1]800,00 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)Landschap met muur bij een huis; acryl op board; 26 x 59 cm.; gesign. r.o.,
Peter Durieux (geb. 1951)Landschap met muur bij een huis; acryl op board; 26 x 59 cm.; gesign. r.o., '92; [1]900,00 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)Boerderij; potloodtekening; 16 x 28 cm.; gesign. r.o., '94; [1]120,00
Peter Durieux (geb. 1951)Boerderij; potloodtekening; 16 x 28 cm.; gesign. r.o., '94; [1]120,00 ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934)Naakt op een tafel; druk, hand gekleurd; 67 x 50 cm.; gesign. r.o., '83,
Klaas Gubbels (geb. 1934)Naakt op een tafel; druk, hand gekleurd; 67 x 50 cm.; gesign. r.o., '83, 4/50; [1]400,00 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel. Hierbij ets door Ans Wortel.; kleurenets; 40 x 55 cm.;
Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel. Hierbij ets door Ans Wortel.; kleurenets; 40 x 55 cm.; gesign. r.o., 1971, 152/190; [2]200,00 ...[more]
H. van Weeren (20e eeuw)Gezicht op de Schreierstoren, Amsterdam; board; 55 x 72 cm.; Herkomst: uit
Collectie foto's, ca. 1960 - ca. 1990[ds]100,00 ...[more]
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Boven en onder; litho, blad met vouw; 50 x 20 cm.; gesign. l.
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)Boven en onder; litho, blad met vouw; 50 x 20 cm.; gesign. l.o., '47; [1]6000,00 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw'Pot of flowers'; board; 50 x 25 cm.; [1]200,00 ...[more]
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Twee figuren; doek, niet ingelijst; 82 x 65 cm.; ongesigneerd;
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)Twee figuren; doek, niet ingelijst; 82 x 65 cm.; ongesigneerd; [1]300,00 ...[more]
2872 Los(e)/Seite