66 Los(e)/Seite
Polychroom beschilderd aardewerken tegeltableau, 19e eeuwbestaande uit 12 tegels, met voorstelling
Mason's aardewerk servies, 'Christmas Village', designed 1983,bestaande uit: theepot, melk- en
Diverse eierdoppen2 dzn30
Diverse eierdoppen2 dzn30 ...[more]
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530 ...[more]
Wedgewood, zespersoons turkoois met gouden rand serviesgedeelte,bestaande uit: twee dienschalen, één
Suoni, Rosenthal groot dinerservies,bestaande uit 4 schalen, 4 kommen, een ijsemmer, suiker- en
Herend, porseleinen servies gedeeltevijftien stuks waarvan één different800 ...[more]
Divers porselein en aardewerkds30
Divers porselein en aardewerkds30 ...[more]
Divers porselein, deels vroeg 19e eeuwds60 ...[more]
Divers porseleinw.o. Staffordshire hond; ds50 ...[more]
Divers,w.o. Satsuma; ds40
Divers,w.o. Satsuma; ds40 ...[more]
De Porceleyne fles, twee stuks blauw aardewerk;kannetje en urn; 260 ...[more]
Keramiek kalebasvaas, mogelijk Oost EuropaHierbij een ander; 260 ...[more]
Japan, diverse eierschaal kop en schotelsds40 ...[more]
Divers eierschaal porselein; ds80
Divers eierschaal porselein; ds80 ...[more]
Blauw monochroom geglazuurde meiping vaash. 40 cm.; 1200 ...[more]
Diverswaaronder Zaalberg; Provenance: Collection Cserno, Amsterdam.; 2 dzn50 ...[more]
Divers aardewerk, porselein en glasds120 ...[more]
Kapitale geel en bruin aardewerken vaasmet twee oren en deksel, met guirlandes, herkomst Amstel
Aardewerk kannetje, bodemvondstmet één oor; h. 14,5 cm.; 1250 ...[more]
Friesland, twee blauw-wit aardewerk kommen, 19e eeuw,met decor van fruitmand met peren/bloemenmand
Delft, De Klaauw, paar blauw-wit aardewerk pauwenborden en -schotel, eind 18e eeuw,met gele
Delft, De Witte Ster, paar blauw-wit aardewerk schotels, 18e eeuw,met decor van lotusbladvormige
Delft, de Grieksche A, schilder Pieter van Marksveld, blauw-wit aardewerk vijfdelig kaststel, 1794-
Delft, blauw-wit aardewerk knobbelvaas, eind 17e eeuw,met Chinoiserie decor in Transistional stijl
Delft, blauw-wit aardewerk plaquette, 18e eeuw,met decor van figuren bij ruïne, de gecontourneerde
Delft, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, 18e eeuw,bestaande uit drie dekselvazen. Alle met
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde
Delft, blauw-wit aardewerk wandapplique, midden 18e eeuw,met voluten, schelpmotief en gebolde ovaal (restauratie) ; l. 23 cm.; 1600 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel
Delft, polychroom aardewerk borstelrug, 18e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemenmand, vogel en slak; ; l. 16 cm.; 1400 ...[more]
Delft, polychroom aardewerk bordje, 18e eeuw,met 'Delft doré' decor van bloesem, de rand met
Delft, De Witte Starre, paar blauw-wit aardewerk borden, vroeg 18e eeuw,met Chinoiserie decor van
Delft/Gouda, polychroom aardewerk zgn. 'spijkertegel', mogelijk midden 17e eeuw,met decor van
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 30 tegels met bijbelse voorstellingen en
Rood mangaan tegeltableau, 18e eeuw,bestaande uit 20 tegels met bijbelse voorstellingen en
Tichelaar, blauw-wit aardewerk plaquette, eind 19e eeuw,met decor van koets, de gecontourneerde rand
Engeland, Worcester, porseleinen kom, dekselcoupe en zes schoteltjes, 18e eeuw,met blauw bloemdecor (enkele beschadigd); ; 8100 ...[more]
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd);
Delft, vier blauw-wit aardewerk (knobbel)vazen en Wit Delft plooischotel, 18e eeuw(alle beschadigd); 5; damaged100 ...[more]
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerk driedelig kaststel, eind 18e/begin 19e eeuw,bestaande uit:
Drie stuks defect aardewerk; 3150
Drie stuks defect aardewerk; 3150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw; diam. 22 en 23 cm.; 2200 ...[more]
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de
Negen vrnl blauw aardewerk tegels, circa 1800 en naar antiek voorbeeldwaaronder zeewezens; Uit de collectie van een heer van stand; 9100 ...[more]
Vijf stuks glaswerk en steengoedwaaronder Duitsland Westerwald kan met bruin glazuur en fries van
Tichelaar, blauw-wit aardewerk haringschaaltje, 20e eeuw en China, blauw-wit porseleinen bord, 18e
Worcester, porseleinen theepot, melkkan en suikerpot, 18e eeuw,met blauw decor van bloesem en
Frankrijk, paar majolica dekselvazen, 19e eeuw,met fraai geschilderd decor van tulpen en rozen.
Polychroom tegeltableau, Utrecht, 19e eeuwbestaande uit 24 tegels voorstellende de Paardenmarkt
Delft, paar kapitale blauw-wit aardewerk knobbelvazen, 18e/19e eeuwmet decor in cartouches van
66 Los(e)/Seite