38 Los(e)/Seite
Engeland, eikenhouten kruk "joint stool", 17e eeuw,11000 ...[more]
Notenhouten driezitsbank, Louis XV,de bekleding met chinese taferelen; 11500 ...[more]
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800
Paar rijk gestoken notenhouten medallion-fauteuils, Louis XVI,met gebloemde stoffering; [2]1800 ...[more]
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit
Verguld houten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met blauwe damasten stoffering; Herkomst: Uit een Amsterdamse privé collectie; 1800 ...[more]
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met groen lederen bekleding. Het geheel versierd met gestoken palmetten; [2]2000 ...[more]
Engeland, verstelbare fauteuil, 19e eeuw,met drie mechanieken en slinger. Het geheel versierd door
Paar mahoniehouten fauteuils, Empire,met gestoken kariatiden op de voorpoten; [2]; 1700 ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil[4]300 ...[more]
Zes iepen- en beukenhouten Windsor-fauteuils, 19e eeuw[6]400 ...[more]
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren
Iepen- en eikenhouten driezitsbank, in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met gestoken en opengewerkte lieren in de rugleuning; ; [1]900 ...[more]
Set van twee rijkelijk gestoken verguld houten stoelen en twee fauteuils in Louis XVI-stijl, 19de
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Notenhouten fauteuil, 19e eeuw,met rode velours stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1120 ...[more]
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, eind 17e eeuw,In de kapregel gestoken motieven van
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de
Spanje, vier notenhouten fauteuils, 18e-19e eeuw,met lederen bekleding en siernagels; Uit de collectie van een heer van stand300 ...[more]
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700
Mahoniehouten bureau-fauteuil, 19e eeuw,met gekrulde armleggers en bruin lederen zitting; 1700 ...[more]
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis;
Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl,met blauwe stoffering; Uit de collectie van een herenhuis; 1200 ...[more]
Set van vijf mahoniehouten stoelen, Empire, ca. 1800,In de kapregel een ruitvorm waarin een zwart
Paar notenhouten fauteuils in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,gestoffeerd met tapisserie; 23000 ...[more]
Ligna, Tjechoslowakije, beukenhouten wiener schommelstoelHierbij Thonet, beukenhouten voetenbankje; [2]200 ...[more]
Engeland, set van zes mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw,met groene stoffering; 6200 ...[more]
Spanje, paar notenhouten fauteuils, vroeg 18e eeuw,met gestoken en opengewerkte regels (één def.).
Set van vijf mahoniehouten stoelen en een fauteuil in Hepplewhite-stijl, 19e eeuw,met groene
Eikenhouten fauteuil, 18e eeuw,het geheel versierd met gestoken bloem- en bladmotieven (reconstructies); [1]150 ...[more]
Set van zes beukenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijlmet grijs/groene velours stoffering. In de kap
Groen beschilderd eikenhouten halbank, 19e eeuw,met oranje kussen; [1]800 ...[more]
Oorcrapaudmet bruin lederen bekleding; 1100 ...[more]
Eikenhouten in hoogte verstelbare bureaufauteuil, producent J.S Ford, Johnson & Company, Chicago,met
Rijkgestoken koloniale teakhouten driezitsbank,met geriete armleuningen, zitting en leuning; [1]150
Rijkgestoken koloniale teakhouten driezitsbank,met geriete armleuningen, zitting en leuning; [1]150 ...[more]
Polychroom gelakt houten 'boeken' krukmet deksel; ; Uit de collectie van een herenhuis; 1600
Polychroom gelakt houten 'boeken' krukmet deksel; ; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Mahoniehouten driezitsbank, 19e eeuw.De gecontourneerde kapregel met parelrand en snijstuk (besch.).
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]120
China, hardhouten Hat chair, ca. 1900,de gestoken panelen versierd met o.a. bloemen in vaas; [1]120 ...[more]
China, paar hardhouten Hat fauteuils, ca. 1900,versierd met snijwerk van geluksvogels en florale
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]250
Engeland, eikenhouten armstoel, 19e eeuw met oudere elementen,rugpaneel met snijwerk; [1]250 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, 19e eeuw.De zitting met oranje velours stoffering; [1]300 ...[more]
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]180
Holland, eikenhouten stoel, 17e eeuw,met zwart lederen bekleding en messing siernagels; [1]180 ...[more]
Zwart gelakt houten pianokruk.Hierbij mahoniehouten stoel in Louis XV-stijl, 19e eeuw en beukenhouten wandkastje; 3100 ...[more]
38 Los(e)/Seite