116 Los(e)/Seite
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met zwart marmeren blad. Het geheel versierd met verguld
Rood gebeitst mahoniehouten dressoir, fabrikaat "De Phoenix - Amsterdam", Amsterdamse school,met
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h.
Eikenhouten broodkast, vroeg 18e eeuw,met in het front drie deuren en ijzeren beslag; br. 181, h. 131 en h. 61 cm.; 1400 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten kabinet, Transition Louis XV/Louis XVI, 18e eeuw,met in de gebogen kap
Mahoniehouten kabinet, Louis XV-XVI, 18e eeuw,De gebogen en gebroken kap met vaasornament, waaronder
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, Louis XV, 18e eeuw,met snijstuk in de gebogen kap
Eikenhouten hangoortafel, zgn. Gateleg table, 18e eeuw,met gedraaide poten (restauraties); 154/40
Engeland, paar mahoniehouten boekenkasten, Victoriaans, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de
Engeland, eikenhouten dressoir, George I, 18de eeuw,met drie laden. ; br. 166, h. 76 en d. 56 cm;
Satijn- en fijnhouten buffet in Louis XVI-stijl,met twee openslaande deuren. Het geheel versierd met
Notenhouten commode, ca. 1800,met in het front vijf laden. Het geheel versierd met bieswerk en
Italië, cremekleurig gelakt bureau, 19e eeuw,met openslaande klep waarachter interieur. In het front
Mahoniehouten secrétaire en abattant, 19e eeuw,met in de rechte kap een lade. In het front twee
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen;
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen; br. 88, h. 148 en d. 48 cm; 1500 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen;
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen; diam. 185 en h. 77 cm; [1]700 ...[more]
Mahoniehouten wandtafel, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder opbergvak. In het front gedragen
Mahoniehouten boekenkast, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de rechte kap twee deuren met
Hardhouten koloniale vitrinekast, 18 eeuw,in twee verdelingen. Onder de gebogen kap twee deuren
China, bruin gebeitste kastmet twee deuren. ; br. 86, h. 175 en d. 51 cm; 1200 ...[more]
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm;
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm; 1120 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18de eeuw,in twee verdelingen. De gebogen kap met
Luikse bureauboekenkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De gebroken kap met snijstukken waaronder
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36 cm; 1300 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel en fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw,de tafel op kantige poot en
Vierslags kamerscherm,met authentieke tapisserie.; h. 156, ieder slag br. 44 cm; 11300 ...[more]
Mahoniehouten kantelbare passpiegel 'Psyché', Empire,met timpaan, kandelaars, gestoken kariatiden en
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1900 ...[more]
Vergulde console, Louis XV, 18e eeuw,met rood en wit geaderd marmeren blad. Het geheel versierd
Notenhouten ronde coulissetafel, 19e eeuw,op gedraaide kolom met driesprant en zwenkwielen. Met vier
Mahoniehouten kabinet, 19e eeuw,met rechte, holgebogen kap waaronder twee deuren. De onderkast met
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500 ...[more]
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met smeedijzeren slotplaat. In het front versierd met gestoken rozetten; br. 185, h. 78 en d. 75 cm; 1500 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst:
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines,met glazen wanden en schappen. In het front twee glazen
Twee eiken- en notenhouten vitrinekasten, ca. 1900,met glazen wanden en in het front een deur waarin
Engeland, eikenhouten wandtafel 'sidetable', 19e eeuw,met in het front drie laden; 147 x 48 en h. 87
Eikenhouten vitrinekast, 19e eeuw,met spiegel achterwand. In het front twee glazen schuifdeuren; br.
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2400 ...[more]
China, hardhouten vitrinekastin twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder deur. In de
Djattiehouten tweedeurs kast,iedere deur ingelegd met parelmoer en cloisonné; br. 62, h. 73 en d. 35
W. Gieben, eikenhouten bureau, vroeg 20e eeuw,met in de kap drie laden. In het front inschuifbare
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl,in twee verdelingen. De bovenkast met
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br.
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br. 100, h. 145 en d. 48 cm.; 11000 ...[more]
Zwart marmeren piëdestalin drie delen; h. 105 cm.; 1400 ...[more]
China, houten bruidskast, ca. 1900,met aan een zijde een klep met daarin acht gestoken houten
Noten- en notenwortelhouten damesbureau, eind 18e eeuw,in twee verdelingen. Met openslaande klep
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw,in de gecontourneerde kap met drie snijstukken
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl, 19e eeuw,in twee verdelingen. De
Zwitserland/Oostenrijk, polychroom beschilderde grenenhouten kast, 19e eeuw,met onder de rechte
Crêmekleurig gelakt eikenhouten kabinet in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,de gebroken timpaan met -
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43 cm.; 1200 ...[more]
China, beschilderde rood laqué houten tweeslags kamerscherm,ieder slag met gestoken kuif en -
116 Los(e)/Seite