46 Los(e)/Seite
Messing tienlichts kaarsenbolkroon, 18e eeuw,in twee etages; diam. 99 en h. 90 cm.; Uit de collectie
Messing tienlichts kaarsenbolkroon, 18e eeuw,in twee etages; diam. 99 en h. 90 cm.; Uit de collectie van een heer van stand; 1600 ...[more]
Messing zevenlichts kroon,met kristallen armen, prisma's en pegels.; diam. 53 en h. 118 cm. ; Uit de
Messing zevenlichts kroon,met kristallen armen, prisma's en pegels.; diam. 53 en h. 118 cm. ; Uit de collectie van een herenhuis; 1800 ...[more]
grijs gelakt messing zeslichts kroonmet kristallen armen, prisma's, pegels en guirlande(één arm
Verguld bronzen en messing negenlichts zakkroonmet kristallen prisma's, pegels en glazen kelken. Het
Zwart laqué koperen twaalflichts kroon, Empire,met verguld bronzen mansfiguur met hoorn des
Messing vierlichts hallantaarnmet gebogen glazen vensters; diam. 40 en h. 85 cm; Uit de collectie
Messing vierlichts hallantaarnmet gebogen glazen vensters; diam. 40 en h. 85 cm; Uit de collectie van een herenhuis; 1600 ...[more]
Paar achtlichts kronen in Empire-stijl,met verguld bronzen palmetten en dennenappels; diam. 62 en h.
Frankrijk, verguld bronzen twaalflichts kaarsenkroon en twee vierlichts wandlusters, met porselein
Italië, paar grijs gelakt metalen zakkronenmet amandelslijpsel; diam. 47 en h. 75 cm.; Uit de
Italië, paar grijs gelakt metalen zakkronenmet amandelslijpsel; diam. 47 en h. 75 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 21500 ...[more]
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages; diam. 67 en h. 67 cm; 1400 ...[more]
Messing twaalflichts kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages; diam. 67 en 66 cm; 1400 ...[more]
Verchroomd metalen kantige vierlichts hallantaarnmet zes glas-in-lood vensters; circa l. 90, br.
Messing vierlichts kroon,met glazen buisjes, kristallen prisma's en pegels. De drie armen met
Kapitale metalen oosterse lampmet differente gekleurde ruiten; diam. 75 en h. 172 cm.; Uit de
Kapitale metalen oosterse lampmet differente gekleurde ruiten; diam. 75 en h. 172 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 11200 ...[more]
Twee oosterse staande lampen; h. 152/156 cm; Uit de collectie van een heer van stand; 2200 ...[more]
Deels verguld smeedijzeren negenlichts kroonmet gekleurd glazen ornamenten, fruit; diam. 49 en h. 75
Deels verguld smeedijzeren negenlichts kroonmet gekleurd glazen ornamenten, fruit; diam. 49 en h. 75 cm; 1; 1000 ...[more]
Venetiaanse glazen zeslichts kroon,versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde; h.
Venetiaanse glazen zeslichts kroon,versierd met bladranken, appliek en glazen bol aan onderzijde; h. 55 cm.; 1300 ...[more]
Verguld houten kroon, Empire,de vier armen ieder met gestoken kindfiguur; diam. 77 en h. 80 cm.;
Verguld houten kroon, Empire,de vier armen ieder met gestoken kindfiguur; diam. 77 en h. 80 cm.; 11200 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld gestoken houten lijst, 18e eeuw,met kapitale verguld gestoken
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVImet gestoken en opengewerkte kuif. Het geheel
Rechthoekige gefacetteerde spiegelDe schildpad lijst met messing bieswerk, gezwarte robbellijst
Damspiegel in verguld gestoken houten lijst, 19e eeuw,br. 44 en h. 170 cm; 1400 ...[more]
Kapitale rechthoekige spiegel in deels verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,br. 138 en
Kapitale rechthoekige spiegel in deels verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,br. 138 en h. 194; 11200 ...[more]
Drieslags kapspiegelwaarvan de middelste kantelbaar. In schildpad lijst; br. 107 en h. 81 cm.; Uit
Drieslags kapspiegelwaarvan de middelste kantelbaar. In schildpad lijst; br. 107 en h. 81 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1900 ...[more]
Rechthoekige spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijlbr. 65 cm. en h. 108; 180 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst in Rococo-stijl, vroeg 19e eeuwbr. 53 en h.
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst in Rococo-stijl, vroeg 19e eeuwbr. 53 en h. 84 cm; 1600 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI,met achterglasschildering en
Paar kapitale rechthoekige gefacetteerde spiegels in vergulde lijst deels bekleed met rode velours
Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw,de kuif met oa. leeuwenmasker, korenaren en
Kapitale spiegel in deels vergulde en rustiek uitgevoerde lijst, 19e eeuw,met in de kuif oa.
Paar spiegels in grijs en groen gelakt houten lijst, Louis XVI.In de rechte kap vergulde lauwerkrans; br. 56 en h. 254 cm.; 26000 ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XVI,de opengewerkte kuif met oa.
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XV,met blad- en bloemranken; br. 62 en h. 134
Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, Louis XV,met blad- en bloemranken; br. 62 en h. 134 cm.; 13000 ...[more]
Paar rechthoekige spiegels in wit gelakt houten lijst, Louis XVI,de opengewerkte kuif met medaillon,
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,met in de rechte kap een
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Empire-stijl, 19e eeuw,met in de rechte kap een strijdwagen; br. 61 en h. 108 cm.; 1300 ...[more]
Ronde spiegel in verguld houten ljist, 19e eeuw,met adelaar in de kuif. Aan weerszijden kandelaar;
Spiegel in rood en verguld gelakt houten lijst.De gecontourneerde kap met afbeelding van pagode en
Ovale spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,het geheel versierd met gestoken maskers, parel-
Ovale spiegel,met cuivre-poli bewerkte lijst. In de opengewerkte kuif een voorstelling van vogels,
Frankrijk, spiegel in vergulde lijst, Empire,met romantische voorstelling op doek; br. 78 en h.
Frankrijk, spiegel in vergulde lijst, Empire,met romantische voorstelling op doek; br. 78 en h. 147 cm.; 1800 ...[more]
Italië, paar spiegels in rijk gestoken en verguld houten lijstbr. 56 en h. 83 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 2700 ...[more]
Messing kaarsenbolkroon, 19e eeuw,in twee etages; diam. 66 en. 68 cm.800 ...[more]
46 Los(e)/Seite