Los 2416
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas
Paar verguld en gestoken houten liervormige wandlusters, vroeg 19e eeuw,de wandstijl met spiegelglas (barstje); 2500 ...[more]