9 Los(e)/Seite
Koperen tafellampvoet met schemerkapbeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van herten in
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet één deur en één lade. Beschilderd door Rien
Eikenhouten, polychroom beschilderd hangkastjemet twee deuren, beschilderd door Rien Poortvliet. Met
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br.
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van een winterboom.; br. 25, h. 23 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een
Houten meubeldeurtjebeschilderd door Rien Poortvliet, met voorstelling van boerderij bij een boom.; br. 26, h. 38 en d. 3 cm; 1300 ...[more]
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46,
Twee afsluitbare rieten mandenwaarvan één grote en één kleine.; groot: h. 57, br. 80 en d. 46, klein: h. 44, br. 69 en d. 36; 2120 ...[more]
Twee afsluitbare rieten mandenvan gelijke grootte.; h. 57, br. 80 en d. 46; 2150 ...[more]
Houten duwsleegekleurd in rood en groen. Vroeg 20e eeuw.; br. 57, h. 83 en d. 91 cm; 1120 ...[more]
Kapitale hanglamp gemaakt van geweiendiam. 108 en h. 96 cm.; 1800 ...[more]
9 Los(e)/Seite