3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Richard Friese (1886-1935)Olieverfschets; board; 40 x 27 cm.; gesign. m.r., '87; 11000 ...[more]
Richard Friese (1886-1935)Hoog gras; board; 22 x 32 cm.; gesign., '97; 1800 ...[more]
Gesigneerd Louis ApolBomen bij een boerderij; board; 30 x 50 cm.; 1200 ...[more]
3 Los(e)/Seite