5 Los(e)
5 Los(e)/Seite
Rien Poortvliet (1932-1995)Vos op pad; aquarel; 22,5 x 26 cm.; gesign. r.o.; 13000 ...[more]
Los 1301
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.;
1301Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.;
Rien Poortvliet (1932-1995)Landschap met fazant op een paal; aquarel; 18 x 24 cm.; gesign. l.o.; 13000 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Kop van een ree; aquarel; 18 x 15 cm.; gesign. r.o.; 1800 ...[more]
Rien Poortvliet (1932-1995)Drie kolganzen; aquarel; 29 x 39 cm.; ongesigneerd; 13000 ...[more]
Los 1329
Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld (1911-2004)Studie van twee bomen; aquarel; 29 x 22,5 cm.;
5 Los(e)/Seite