76 Los(e)/Seite
Fluweel beklede bijouxkist,hierbij mandje met divers kant; 230 ...[more]
Antiek koperen koets lantaarn.Hierbij twee houten tafellampen met koper beslag; 380 ...[more]
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien;
Beschilderd rood blikken dienbladmet voorstelling van hert in winters landschap gesigneerd Rien; 1120 ...[more]
Zes diverse cacaoblikken waaronder Droste en van Houten.Hierbij diverse blikken; 6+ds30 ...[more]
Mason's aardewerk servies, 'Christmas Village', designed 1983,bestaande uit: theepot, melk- en
Diverse eierdoppen2 dzn30
Diverse eierdoppen2 dzn30 ...[more]
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met
Serie van zes grote en drie kleine porseleinen voorraadbussen.Hierbij een olie en azijnstel (met gebreken); 1120 ...[more]
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530
Villeroy&Boch aardewerken lampetstelmet decor van bloemen (1 zeepbak mist). Hierbij één po; 530 ...[more]
Seltmann Weiden, Bavaria servies met decor van Rien Poortvlietbestaande uit: theepot, melk-en
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met
Vier aardewerk en twee persglazen schaaltjes in vorm van vogelsHierbij een glazen bonbonschaal met deksel met eland; 720 ...[more]
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten
Divers aardewerken borden van o.a. Porceleyne Fles met Oranje tekstenMet hierbij diverse objecten betreffende het koningshuis; ds50 ...[more]
Divers Royal Albert serviesds0
Divers Royal Albert serviesds0 ...[more]
Wand/sierplaquette "De Reebok" van Rien Poortvliet,in reliëf voorstellende rustende reeboek en
Drie sets van paar theelepels met steel bekroning van zwijn en konijn, ontwerp Rien Poortvliet
76 Los(e)/Seite