27 Los(e)/Seite
Zuidelijke Nederlanden, vruchtenhouten gepolychromeerde buste, ca. 1500,Maria met een boek in haar
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager.
Spanje, beschilderd papier mache liggende corpus, 17e-18e eeuw,gelegen op beschilderd linnen drager. ; L. 41 cm.; 1400 ...[more]
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350
Spanje, vruchten houten Arma Christi, ca. 1800.(met losse onderdelen); h. 40 en br. 17,5 cm.; 1350 ...[more]
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.;
Mexico, gegoten brood schedeltje, 20ste eeuwHierbij gestoken houten schedeltje; h. 10 en 11 cm.; 2150 ...[more]
Byzanthijns bronzen kruis, 8e-9e eeuw,met ingegraveerde Christus figuur. Het kruis met aan uiteinde bolvormige decoraties.; ; 1800 ...[more]
Zuid Amerika, beeld van Christus aan het kruis, ca. 1900,in vitrine; ; h. 52 cm.; 1400 ...[more]
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.;
Beschilderd houten crucifix, 19e eeuwmet Christus geschilderd op een zwart gelakt houten kruis.; h. 34 cm.; ; 1400 ...[more]
Koperen offerande schotel, 17e/18e eeuw,met knorren; diam. 34 cm.; 1400 ...[more]
Ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods Jugskaja; 13 x 11 cm.; [1]140 ...[more]
Rusland, Wolga gebied, koperen reisikoon, drieluik, 19e eeuw;Deësis, met Moeder God/Zegenende
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Geboorte van Maria; 18 x 15 cm; [1]240 ...[more]
Rusland, ikoon met uitneembare koperen crucifix, 18e/19e eeuw,met aan beide zijde twee heiligen,
Spanje, vruchthouten sculptuur, 18e eeuw;Heilige, staand met geplooid gewaad. Met resten van
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul; [1]250 ...[more]
Gestoken notenhouten sculptuur, 16e/17e eeuw;Paus, gezeten met lang gelooid gewaad, de rechterhand
Duitsland, polychroom beschilderde houten buste, voorstellende St. Ignatius, 18e eeuw;waarschijnlijk
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400
Griekenland, feestdagen ikoon, 19e eeuw;Nicolaas en 12 scenes; beschadigd; 31 x 28 cm.; 1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods van alle lijdenden van de berg Athos; 30,5 x 25 cm.; 1900 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Christus Pantocrator, met geopend evangelieboek met tekst 'komt allen tot
Zilveren/verzilverde ovale plaquette, 19e eeuwmet relief voorstelling doornenkroning van Christus.
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32
Gestoken en polychroom vruchthouten sculptuur;Madonna met kin, de kroon deels met gouddraad; h. 32 cm.; 1220 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Christus Pantocrator; 35 x 28 cm.; 1500 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten corpus, mogelijk 16e/17e eeuwl. 80, br 73 cm.; 1700 ...[more]
Rusland, Ikoon, 19e eeuw,Vier velden met Mandylion, Madonna, Nikolaas en Stephanus, in het midden
Rusland, ikoon, ca. 1800;ST Nicolaas Redder van Mozaisk. Afgebeeld met gespreide armen met model van
Rusland, Palech School, uitgebreide feestdagen ikoon, vroeg 19e eeuw,centraal de wederopstanding
27 Los(e)/Seite