6 Los(e)/Seite
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet;
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (kleine beschadigingen). Op glazen voet; 1300 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje;
Kristallen parfumflacon, 19 eeuw,met 14krt. gouden montuur, met florale motieven. Met kurken stopje; 1180 ...[more]
Drie kristallen parfumflacons, 19e eeuw,alle met zilveren montuur. Eén met dop in de vorm van een
6 Los(e)/Seite