71 Los(e)/Seite
Henri Michaux (1899-1984)Zonder titel; board; 27 x 40 cm.; gemonn. l.o., 1977, herkomst: Le Point
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 90 x 100 cm.; gesign. l.o.,'55, tentoonstelling: '
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (contrabas en piano); aquarel; 32 x 23 cm.; gesigneerd met
Willem Hussem (1900-1974)Zonder titel; doek; 65 x 60 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '63; Tom
Serge Charchoune (1888-1975)'Bach Cantate (N 182?) Sol. Friedmann VII'; doek; 50 x 73 cm.; gesign.
Serge Charchoune (1888-1975)'Menotrs N5'; doek; 38 x 55 cm.; gesign. r.o., verso signatuur en titel,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 11200 ...[more]
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 80 x 110 cm.; gesign. l.o., '55; Tom Lenders,
Piet Ouborg (1893-1956)Compositie met ruit; board; 35 x 27 cm.; gesigneerd met initialen r.o., '
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Jan Stekelenburg (1922-1977)Paardenrace; board; 16,5 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Toegeschreven aan Serge Charchoune (1888-1975)Zonder titel; olieverf op doek op board; 19 x 35
Jan Stekelenburg (1922-1977)Zonder titel; board; 28 x 44 cm.; gesign. l.o., '55, verso gesigneerd en
Leonhard Fink (geb. 1982)Dierfiguur; potlood; 30 x 42 cm.; gesign. l.o., 2006; Tom Lenders,
Sava Sekulic (1902-1989)Zonder titel; gemengde techniek op board; 43 x 60 cm.; gemonn. r.o., 1980;
Breyten Breyntenbach (geb. 1939)'Paysage'; doek; 136 x 136 cm.; verso gesign., Breyten 12 X '64,
Hubert van Hille (1903-1983)Watervlak / Zijne Majesteit de Patiënt; tweemaal doek, niet ingelijst;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Guest at Easter'; doek, niet ingelijst; 80 x 100 cm.; gesign.
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Landschap; doek, niet ingelijst; 81 x 65 cm.; gesign. r.o., 1976,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)'Dolche'; doek; 66 x 93 cm.; verso titel en signatuur, 2010;
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Zonder titel; board; 36 x 50 cm.; gesign. r.b., '76; Tom Lenders,
Albert Blitz (geb. 1938)Portret van Tom Lenders; doek; 70 x 48 cm.; verso gesign., 1966; Tom
Hendrik Valk (1897-1986)'De verstoorde stilte', opus:22; achterglasschildering; 17,5 x 23 cm.; verso
Jurjen de Haan (1936-2018)Zonder titel; doek; 70 x 70 cm.; ongesigneerd, 1956; Tom Lenders,
Lucebert (1924-1994)'Basta'; doek; 100 x 80 cm.; gesign. r.o., '90, herkomst: Galerie Nouvelles
Lucebert (1924-1994)Figuur; doek; 60 x 50 cm.; gesign. r.o.; 14000 ...[more]
Henri Plaat (geb. 1936)"Amorgos'. Hierbij onbekende kunstenaar, aquarel, figuren; aquarel; 20 x 13
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200
Jan Sierhuis (geb. 1928)Compositie met figuur; gouache; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '67; 11200 ...[more]
Jörg Remé (geb. 1941)Zonder titel; doek; 60 x 45 cm.; gesign. r.o., '70; Uit een Amsterdamse privé
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)'Anatomische les'; doek; 120 x 30 cm.; gesign. r.o., '65; 1300 ...[more]
Ansuya Blom (geb. 1956)'De beer toen ze jong was'; gemengde techniek op papier; 69 x 99 cm.;
Jaap Hillenius (1934-1999)'Veronica'; doek; 50 x 50 cm.; gesign. l.o., 1997; Uit een Amsterdamse
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Sel'; doek; 60 x 50 cm.; gesign. l.b., '90-'93, tentoonstelling:
Tobias Baanders (geb. 1946)'Bultrug met huis'; doek; 25 x 30 cm.; gemonn. r.o., '77; 1500 ...[more]
Jaap Wagemaker (1906-1972)Zonder titel; gemengde techniek op board; 35 x 30 cm.; gesign. r.o., verso
Jan Cremer (geb. 1940)Twee zeefdrukken; tweemaal zeefdruk; 120 x 75 cm.; gesign; 2300 ...[more]
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200
Lucebert (1924-1994)Compositie met dierfiguur; litho; 49 x 62 cm.; gesign. r.o., 92/100; 1200 ...[more]
Andrez (André Zentveld geb. 1933)Zonder titel; doek; 50 x 40 cm.; gesign. r.o., '98; 1120 ...[more]
Anneke van Brussel (geb. 1949)Stilleven met schelpen, een slak en een bel; paneel; 26 x 26 cm.;
Frans de Haas (1934-2007)'Plein-air schilder'; doek; 50 x 60 cm.; gesign. r.o., '75. Herkomst:
Kees Verweij (1900-1995)Twee stillevens. Hierbij stilleven door B. van den Eerenbeemt.; tweemaal
Karel Appel (1921-2006)Compositie met figuren; litho; 80 x 60 cm.; gesign r.o. EA; 1300 ...[more]
Jan Meijer (1927-1995)'Oasis Spontanée' (drie werken uit deze serie); driemaal olieverf op doek op
Jan Meijer (1927-1995)Abstracte compositie; doek; 100 x 80 cm.; gesign. l.b., 8/61; Uit de collectie
Jan Meijer (1927-1995)'Souvenir Dogan'; doek (beschadigd); 100 x 50 cm.; gesign. l.b., 1/'62; Uit de
Jan Meijer (1927-1995)'Portrait du critique d'art'; doek (beschadigd); 102 x 80 cm.; gesign. l.o.,
Gérard Grassere (1915-1994)Abstracte compositie; board; 48 x 38 cm.; gesign. r.o.; 1250 ...[more]
Wim Kersten (1908-1974)Stilleven met schelpen; doek; 66 x 79 cm.; gesign. l.o., verso signatuur en
Arie van Selm (geb. 1940)'Red outlines'; doek; 88 x 101 cm.; gesign. verso, 9904-06; 1200 ...[more]
Reinier Lucassen (geb. 1939)Quell; ; doek; 60 x 64 cm.; gesign. l.o., 1990; Uit de collectie van
Klaas Gubbels (geb. 1934)'De Spin'; doek; 34,5 x 40,5 cm.; verso gesign., '94; Uit de collectie
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel; board; 54 x 42 cm.; gesign. r.o.; Herkomst: Galerie Parade,
Aat Veldhoen (1934-2018)De schilder met zijn vrouw; olieverf op karton; 45 x 43 cm.; gesign. l.b.,
Julia Bornefeld (geb. 1963)Zonder titel; gemengde techniek op doek op papier; 22 x 25 cm.; verso
71 Los(e)/Seite