18 Los(e)/Seite
Marino Marini (1901-1980)Compositie met figuur en paard; ; ets; 25 x 30 cm.; gesign. r.o., 43/65;
Marino Marini (1901-1980)Compositie met figuur en paard; ; ets; 25 x 30 cm.; gesign. r.o., 43/65; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Wobbe Alkema (1900-1984)Compositie in rood en zwart I; houtsnede; 17 x 12 cm.; gesign. r.o., '25,
Enrico Castellani (1930-2017)Zonder titel; seriegraphie, niet ingelijst; 42 x 50 cm.; gesign. r.
Museumjournaal voor moderne kunst, 1964,met omslag door Lucio Fontana; 25 x 19 cm.; 1350 ...[more]
Roy Lichtenstein (1923-1997)'Brushstroke'; seriegrafie, niet ingelijst; 58 x 73 cm.; gesign. r.o.,
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100
Ger Lataster (1920-2012)Zonder titel; ets, handgekleurd; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., '71, 1/40; 1100 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel; litho; 30 x 40 cm.; gesign. r.o., '67; 1120 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Zonder titel; litho; 46 x 50 cm.; gesign. r.o., 20/100; 1200 ...[more]
Anton Heijboer (1924-2005)Twee etsen, samen ingelijst; tweemaal ets; ca. 32 x 40 cm.; gesign.,
Anton Heijboer (1924-2005)Twee etsen, samen ingelijst; tweemaal ets; ca. 32 x 40 cm.; gesign., gedat. 1985 en 1988; 1100 ...[more]
Jan Meijer (1927-1995)'Socrate, le dernier souffle'; serie van 12 litho's (carborundum) in map; 90 x
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's; 30 x 25 cm.; vier litho's gesign. en
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's; 30 x 25 cm.; vier litho's gesign. en genummerd 49/200; 1800 ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)Faust. Hierbij gesigneerde inkjet afdruk van een foto door.; ets; 35 x 25
Horst Antes (geb. 1936)'Symbiosion'. Portfolio met tien litho's en tien gedichten door Hans Andreus,
Piero Manzoni (1933-1963)'Main droite - main gauche'; lithografische afdruk van een vergrote foto;
Vier diverse moderne werken;Theo Kuipers, litho / Kees de Goede, ets / Jaap Witzenhausen, collage / Peer Veneman, litho; 4; 200 ...[more]
Diverse grafiek, 20e eeuww.b. Harrie Gerritz, Metten Koorsntra en Heidi Daamen; ds120 ...[more]
Theo Daamen (geb. 1939)Vrouw met teddybeer. Hierbij litho door Chagall.; inkttekening; 22 x 17
18 Los(e)/Seite