44 Los(e)/Seite
René Daniels (geb. 1950)Zonder titel (vogelkop); aquarel; 30 x 20 cm.; gesigneerd met initialen r.
Piet Ouborg (1893-1956)Zonder titel; inkttekening; 21 x 13 cm.; ongesign.,1948, verklaring door
Piet Ouborg (1893-1956)Paard en berijder; druk, aquarel en gouache; 24 x 28 cm.; ongesign., 1948/'
Co Westerik (1924-2018)Twee figuren met een scooter; inkttekening; 17 x 15 cm.; gesign. r.b., '54;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam;
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguur; potlood; 60 x 44 cm.; gesign. r.o.; Tom Lenders, Amsterdam; 1500 ...[more]
Franz Kernbeis (1935-2019)Figuur bij een huis; potlood; 20 x 30 cm.; gesign. m.o., 1979; Tom
Franz Kernbeis (1935-2019)Dierfiguren en figuren; potlood; 30 x 40 cm.; gesign. m.b., 1979; Tom
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120
Tom Lenders (1942-2019)Collectie tekeningen, collages en etsplaten; Tom Lenders, Amsterdam; ds120 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)Portret van Christine, dochter van de kunstenaar; inkttekening; 12 x 9,5 cm.;
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 35 x 35 cm.; verso
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o.,
Paul Richard Vaitekunas (geb. 1940)Twee aquarellen; tweemaal aquarel; 55 x 76 cm.; gesign. l.o., 2004; Tom Lenders, Amsterdam; 2200 ...[more]
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom
Tames Oud (1895-1953)'De mens'; houtskool; 48 x 34 cm.; gesign. r.o., herkomst: Galerie JAS; Tom Lenders, Amsterdam; 1250 ...[more]
Paul van der Eerden (geb. 1954)Zonder titel; gemengde techniek op papier; 29 x 45 cm.; gesigneerd
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders,
Anton Heijboer (1924-2005)Zonder titel; blauw krijt; 72 x 47 cm.; gesign. l.o., '50; Tom Lenders, Amsterdam; 1400 ...[more]
Paul Thek (1933-1988)Kustgezicht bij Ponza, Italië; potloodtekening, niet ingelijst; 23 x 30 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Zelfportret met paddenstoel-paraplu; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)'Moment Chinese grace Truly Free'; potloodtekening, niet ingelijst; 21 x 26
Paul Thek (1933-1988)Lepel met veren; potloodtekening, niet ingelijst, blad met vouwen; 21 x 26 cm.;
Paul Thek (1933-1988)Studieblad; stift op papier, niet ingelijst, beschadigd; 29 x 23 cm.; ongesign.
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom
Henk Lamm (1908-1957)Gezicht op Oele bij Hengelo; tekening; 23 x 30 cm.; gesign. l.o., 1939; Tom Lenders, Amsterdam; 1200 ...[more]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuwTom Lenders, Amsterdam; map200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap200 ...[more]
Diverse grafiek en tekeningen, 20e eeuwmap80 ...[more]
Georges Rober (1893-1969)Drie diverse ingelijste tekeningen / monotypes. Hierbij map met collages,
Alighiero Boetti (1940-1994)Kalender, 1979; ; collage; 25 x 35 cm.; gesign. m.m.; 1; Herkomst: Piero
Corneille (1922-2010)Landschap; inkttekening; 18 x 22 cm.; gesign. r.o.; 1300 ...[more]
André van der Vossen (1893-1963)Nieuwjaarswens 1956; collage op papier; 12 x 15 cm.; gesign. l.o. en
André van der Vossen (1893-1963)Nieuwjaarswens 1956; collage op papier; 12 x 15 cm.; gesign. l.o. en verso; 1100 ...[more]
Ernst Vijlbrief (1934-2010)Twee werken op papier en een schilderij; tweemaal stift papier; 31 x 48
Shlomo Koren (1932-2013)Zonder titel; inkttekening; 24 x 24 cm.; gesign. r.o., 1961; 1100 ...[more]
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een
Etienne Elias (1936-2007)Zonder titel; houtskool en pastel; 65 x 48 cm.; gesign. r.b.; Uit een Amsterdamse privé collectie; 1400 ...[more]
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200
Peter Vos (1935-2010)Twee figuren en dieren; inkttekening; 34 x 50 cm.; gesign. l.o., '67; 1200 ...[more]
Jürgen Partenheimer (geb. 1947)Das betrieden des Verlangens; balpen op papier; 21 x 27 cm.;
Willi Kopf (geb. 1949)Zonder titel; ballpoint op papier; 22 x 31 cm.; verso gesign. O.T. KULI.
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de
Sierk Schröder (1903-2002)Liggend naakt; houtskool en krijt; 35 x 50 cm.; gesign. r.o.; Uit de collectie van Otto Schaap; 1400 ...[more]
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992;
Co Westerik (1924-2018)'Gebaren makende man'; inkt en aquarel; 20 x 20 cm.; gesign. l.o., 1992; Uit de collectie van Otto Schaap; 1600 ...[more]
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel; oostindische inkt op papier; 42 x 29 cm.; gesign. r.o., '87;
Ronald Noorman (geb. 1951)Zonder titel; houtskool en gewassen inkt; 23 x 30 cm.; 2003; Herkomst:
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220
Willem Hussem (1900-1974)Abstracte compositie; inkt op papier; 30 x 45 cm.; gesign. r.o.; 1220 ...[more]
Jan Schlechter (1922-2009)Abstracte compositie. Hierbij schilderij door Jo Spier.; aquarel; 16 x
Fedde de Jong (1915-1977)Landschap; aquarel; 47 x 72 cm.; gesign. r.o.; ; [1]120 ...[more]
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.;
Michiel Schierbeek (geb. 1948)Drie diverse aquarellen; driemaal aquarel; 35 x 25 cm. en 20 x 25 cm.; gesign.; 3180 ...[more]
44 Los(e)/Seite